İçeriğe Yönlendir

Elon Musk Tesla Fabrikası için En İdeal Yer Türkiye Demiş

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ersen Tapan
Servet Aydın yazdı:

Heç.. Pilsiz kaldıraç tasarımım bitiyor. İnsanlık adına büyük adım🍆

Bu bulunalı uzun zaman olmadımı. :nargile:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ersen Tapan yazdı:

Ben başka renkli yapacam🍆

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Avrupada en ucuz iş gücü ülkemizde , istese aylık 450 usd ye işçi 1000 usd ye mühendis çalıştırabilir. Birde devlet teşvik verirse yer konusunda neden kurmasın ki. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Ersen Tapan yazdı:

O gabardaki petrol değil miydi?

tesla şu an polonya’da yeni fabrika kuruyor, Türkiye de ekonomisi dolayısıyla bence mantıklı olur, bizden ucuz iş gücü nereden bulacaklar?

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Cem Işık yazdı:

bizden ucuz iş gücü nereden bulacaklar?

var yarı maaşa bile bulur da ertesi gün kapısında kilit görmeme garantisi yok, kaç müteahhtimiz ecnebi çöllerinde makinalarını bırakıp kaçtı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Normalde olabilirdim derdim. Ama bu adam en büyük spakülatörlerden biri. Hatırlatın bitcoin ile ilişkisini. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Hatırlatın bitcoin ile ilişkisini. 

o 3 harfli ile hiç işi olmadı arkadaşının köpeğini severken diğer 4 harfli yürüdü

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
Cihat Küçükay yazdı:

Elon Musk benzer sözleri avrupanın bir çok ülkesi içinde söyledi, sonra gitti fabrikayı Almanya'da kurdu. Kaldı ki şu anda tesla için bir yatırım planı da yok. Starlink için görüştüğü söyleniyor. Ve evet biz gelip tesla fabrikası kurmasını istemişiz ama o ne yapar belli değil.

kurar güzel kardeşim Admın işine öyle gelmiş demekki sen elon olsaydın şirketini gidip işine gelecek yere mi kurardın ,yoksa ilk etapta avrupa’nın birçok ülkesi için sadece söz söyledi diye yada ne konuştuklarını bile daha net bilmedimiz şekilde her ülkeye fabrika mı kurardın, en mantıklısı neyse o şekilde yapmış adam, aynı adamın fabrikası aylarca parası verilmiş araçları sahiplerine veremedi bile ama kimse doğru düzgün laf etmedi biz de togg u yerden yere vurdular bu mantalitenin artık değişmesi lazım ülkeye faydalı faydasız dahi olsa üretimi katma değeri reklamı ne olursa olsun desteklemeyi bir öğrenemedik keza faydasız gibi görünen birçok şeyin vakti zamanı gelince nekadar faydalı olduğunu az çok şahit olmuşsunuzdur artık. karşınızda bir tv ordan birileri ne yansıtıyor ise ona inanıyor insanlar devlet yönetmek böyle birşey değil kardeşlerim lütfen anlamadığımız işlere çok yorum yapıyoruz birbirimizi kırıyoruz gerek yok😅 adam defalarca defalarca haklı çıktı bişey görmüştür gel diyor demekki daha geçen sene tesla tr ye satış yapmıyordu şimdi satmayı geçtim fabrika kurmasını konuşuyoruz, bende bu elonu çok severdim evde adamın kitabı bile var ama hangi akla hizmet ettiğini biraz araştırırsak bulursunuz altında bizimkilerin bildiği bişeyler vardır merak etmeyin işaallah, selametle 👋👋😊

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Mesut Eyibil yazdı:

kurar güzel kardeşim Admın işine öyle gelmiş demekki sen elon olsaydın şirketini gidip işine gelecek yere mi kurardın ,yoksa ilk etapta avrupa’nın birçok ülkesi için sadece söz söyledi diye yada ne konuştuklarını bile daha net bilmedimiz şekilde her ülkeye fabrika mı kurardın, en mantıklısı neyse o şekilde yapmış adam, aynı adamın fabrikası aylarca parası verilmiş araçları sahiplerine veremedi bile ama kimse doğru düzgün laf etmedi biz de togg u yerden yere vurdular bu mantalitenin artık değişmesi lazım ülkeye faydalı faydasız dahi olsa üretimi katma değeri reklamı ne olursa olsun desteklemeyi bir öğrenemedik keza faydasız gibi görünen birçok şeyin vakti zamanı gelince nekadar faydalı olduğunu az çok şahit olmuşsunuzdur artık. karşınızda bir tv ordan birileri ne yansıtıyor ise ona inanıyor insanlar devlet yönetmek böyle birşey değil kardeşlerim lütfen anlamadığımız işlere çok yorum yapıyoruz birbirimizi kırıyoruz gerek yok😅 adam defalarca defalarca haklı çıktı bişey görmüştür gel diyor demekki daha geçen sene tesla tr ye satış yapmıyordu şimdi satmayı geçtim fabrika kurmasını konuşuyoruz, bende bu elonu çok severdim evde adamın kitabı bile var ama hangi akla hizmet ettiğini biraz araştırırsak bulursunuz altında bizimkilerin bildiği bişeyler vardır merak etmeyin işaallah, selametle 👋👋😊

Söylediklerimin Togg karşıtı olduğunu nereden çıkardınız anlamadım?? Togg'un başındaki adamı gayet iyi tanıyorum ve bu işi kotaracağını biliyorum. Bu yüzden de başından beri destekledim. Desteklemediğimi nereden çıkardınız?

ve evet, bende aynı sizin gibi adam her ülke için benzer şeyleri söyledi ama gitti Almanya'ya kurdu dedim. Yani neresi işine geldiyse oraya kurdu. Bana karşı çıkıp aynı şeyi yazmışsınız. Benim işim otomotiv, bu sektörü de yakından takip eden biriyim. Togg çok güzel bir oluşum ve desteklenmeli, ama daha önce başlamış ve süregelen başka oluşumlarımızda var Aynı desteklerin onlara da verilmesi gerekli. Yoksa yerimizde sayarız, birbirimize saydırmaya devam ederiz.  Kalın sağlıcakla...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Mesut Eyibil yazdı:

biraz inanmak lazım

inanıyoruz yahu misal emekliye zam yaparak aynı parayı verdiler . emeklilerden zam yapıldığına inananda oldu aynı parayı çekerek bankadan

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
Cihat Küçükay yazdı:

Söylediklerimin Togg karşıtı olduğunu nereden çıkardınız anlamadım?? Togg'un başındaki adamı gayet iyi tanıyorum ve bu işi kotaracağını biliyorum. Bu yüzden de başından beri destekledim. Desteklemediğimi nereden çıkardınız?

ve evet, bende aynı sizin gibi adam her ülke için benzer şeyleri söyledi ama gitti Almanya'ya kurdu dedim. Yani neresi işine geldiyse oraya kurdu. Bana karşı çıkıp aynı şeyi yazmışsınız. Benim işim otomotiv, bu sektörü de yakından takip eden biriyim. Togg çok güzel bir oluşum ve desteklenmeli, ama daha önce başlamış ve süregelen başka oluşumlarımızda var Aynı desteklerin onlara da verilmesi gerekli. Yoksa yerimizde sayarız, birbirimize saydırmaya devam ederiz.  Kalın sağlıcakla...

Güzel kardeşim togg ile alakalı desteklemediğini yazmadım genelleme yaptım dediğimde doğru zaten ülkede hükümetin her yaptığına karşı çıkam bir güruh var bunlara bakmamak lazım diyorum, ha teknoloji bakanısındır eyvallah derim bu adam ok bişeyler biliyor ama bizde böyle bir huy var bilip bilmeden körü körüne sallıyoruz buna gerek yok hükümette çalışmadığımıza göre bazı şeyleri bilmeden ancak birbirimizi yiyoruz dediğin gibi gerek yok yani çünkü herkezin bir fikri var bir düşüncesi var kimisi yedirebiliyor kimisi yediremiyor yani adamın bunca yıldır yaptığı şeylerin haklı çıktığını ayan beyan gördük birçok konuda, desteklemek lazım faydasını hemen görmeyi nasıl bekliyoruz onu diyorum duralım biraz hoşgörülü olalım sabır edelim Allah inşaallah bu ülkeyi baya ileri yerlere gelmemizi nasip edecek 🌷😊😊😊👋👋 Allah’a emanet olun kardeşim saygılar…

Ali Gök yazdı:

inanıyoruz yahu misal emekliye zam yaparak aynı parayı verdiler . emeklilerden zam yapıldığına inananda oldu aynı parayı çekerek bankadan

Zam yapsa yetmiyor yapmasa yapmadı çuvaldızı kendimize batırıyormuyuz daha maaşlara zam gelmeden milletimiz Allah ıslah etsin inşaallah herşeye zam yapıyor onların durumu da bu dönem sona erecek inşaallah bakalım görecez👋👋🌷

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Mesut Eyibil yazdı:

Güzel kardeşim togg ile alakalı desteklemediğini yazmadım genelleme yaptım dediğimde doğru zaten ülkede hükümetin her yaptığına karşı çıkam bir güruh var bunlara bakmamak lazım diyorum, ha teknoloji bakanısındır eyvallah derim bu adam ok bişeyler biliyor ama bizde böyle bir huy var bilip bilmeden körü körüne sallıyoruz buna gerek yok hükümette çalışmadığımıza göre bazı şeyleri bilmeden ancak birbirimizi yiyoruz dediğin gibi gerek yok yani çünkü herkezin bir fikri var bir düşüncesi var kimisi yedirebiliyor kimisi yediremiyor yani adamın bunca yıldır yaptığı şeylerin haklı çıktığını ayan beyan gördük birçok konuda, desteklemek lazım faydasını hemen görmeyi nasıl bekliyoruz onu diyorum duralım biraz hoşgörülü olalım sabır edelim Allah inşaallah bu ülkeyi baya ileri yerlere gelmemizi nasip edecek 🌷😊😊😊👋👋 Allah’a emanet olun kardeşim saygılar…

Zam yapsa yetmiyor yapmasa yapmadı çuvaldızı kendimize batırıyormuyuz daha maaşlara zam gelmeden milletimiz Allah ıslah etsin inşaallah herşeye zam yapıyor onların durumu da bu dönem sona erecek inşaallah bakalım görecez👋👋🌷

niye milletimize laf ettikki devletimiz herşeye %100 zam yapmıyormu . 

örneğin vergiler niye %100 arttı madem fırsatçı millet devlettemi fırsatçı aman ha :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bu musk ın kaç parası var da bu kadar gevşek birisidir, macar cumhurbaşkanı Katalin i karşılayıp piknikte mangala götürmüş gibi

elon-musk-macar-cumhurbaskani-na-tesla-f

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
Servet Aydın yazdı:

💀pilsz kaldıraç tasarımım bitiyor. İnsanlık adına büyük adım

Ben yaptım, denerken kalp krizi geçirdim...🦎

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

bu musk ın kaç parası var da bu kadar gevşek birisidir, macar cumhurbaşkanı Katalin i karşılayıp piknikte mangala götürmüş gibi

elon-musk-macar-cumhurbaskani-na-tesla-f

Parayla olmaz o :) 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Parayla olmaz o :) 

adamın başka bir özelliği yok ki

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

adamın başka bir özelliği yok ki

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

AI bunu izlryip nasıl sonuçlar çıkarır acaba :rofl: vesile ile Elon yine kendi X platformunda yasak olan silah kullanımı videosunu paylaştı, amerikada olsam bi 50 cal ben de alırdım canım çekti

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Çağlar Bayur

kokpit tasarımı şahane, kaç cetvel kullanmışlardır bunu çizerken

hadi de ki çizdin, müşterine nasıl kabul ettirdin o daha büyük başarı

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Çağlar Bayur yazdı:

müşterine nasıl kabul ettirdin o daha büyük başarı

Olay orada zaten. Geometri dersinden kaçan talebenin tasarladığı kamyonetin, kırılmayacağını iddia ettiği camını kendi kırdı. Bir de 2 çeker F-150' yi madara edince, asıl reklamı o zaman yaptı. Şimdi de kurşun işlememiş halinin videosu dolanıyor.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...