İçeriğe Yönlendir

Ameliyat Oldum

Murat Sahın

Recommended Posts

Murat Sahın

Selamlar dostlar.

Bir süre önce hematüri şikayeti ile gittiğim hastanede sol böbrekte 11 cm x 8 cm ebatında kitle tespit edilmişti. Ultrason, tomografi ve en son pet taraması sonucu kitlenin ameliyat ile alınmasında karar kılınmıştı. Ayın 1'sinde ameliyata aldılar, laparoskopi ile kapalı denemişler ancak ameliyat esnasında açığa çevirmişler. Yarın dikişleri aldırmaya gideceğim. 

Kurum adı vermeyeceğim ama devlet hastanesinde ameliyat oldum, her şekilde memnun kaldım. 12'sinde ameliyat, 18'inde taburcu oldum, yarın dikişleri aldıracağım. Biraz hareketlerimi kısıtlasa da normal yaşantıma dönmeme çok kalmadı gibi. Patoloji sonucu halen çıkmadı ancak ameliyatta ilgili böbrek, kitle, lenf bezleri ve yağ dokusu alınmış. 

Bu zorlu süreçte desteğini esirgemeyen @Cem Dilmen hocamıza çok teşekkür ediyorum. 

• Beğen 25
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Çok geçmiş olsun hocam, çok sevindim sağlığınıza kavuşmanıza

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Geçmiş olsun Murat. Bugün aklıma gelmiştin.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin. Bir müddet kendine dikkat et yiğitlik, şahinlik yapmasan iyi olur. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Geçmiş olsun. Allah şifalar versin. Ameliyat sonrası kendinize dikkat edin. Doktorunuzun tavsiyelerine uyun. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...