İçeriğe Yönlendir

“Enflasyona Dur Diyoruz” Adında Telefon Aramaları!

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Ebrar Tüfek

Günlerdir 0212 ile başlayan numaralar beni arıyor, enflasyona dur diyoruz telekom alt yapısı ile internet ayda sadece 179.90 tl, kabul ediyorsanız 1 e basın diyorlar, 2 telefonum var ikisini de arayıp duruyorlar ben engelliyorum başka numaradan arıyorlar artık cinnet geçireceğim

Dün çoruma giderken yolda aradılar bastım 1 e bekledim bi kadın çıktı, siz hangi firmayla çalışıyorsunuz diyorum türk telekom diyor. 

Kadının sesi o kadar boğuk ki askerde taşıdığımız tuşlu telefonlar bile daha iyi ses veriyor.

1 e basınca da sürekli aynı kadın çıkıyor aramayın diyorum sövüp sayıyorum öbür gün tekrar arıyorlar, en son dün yolda aradılar tepem attı, karımdan fazla siz arıyorsunuz kardeşim beni artık rahat bırakın aşıkmısın bana doğru söyle ne arayıp rahatsız ediyorsun diyorum sülale çol çocuk küfür ediyorum alttan gülme sesi geliyor. 

Valla en sonunda tamam gelin interneti bağlayın dicem, gelen teknik ekibi kapının önünde tüfekle vurup yere yatıracağım artık delirmek üzereyim. 

Yokmudur bunun bi çaresi savcılığa verip uğraşmak istemiyorum çok yoğunum işim gücüm var ne yapmalıyım forumda illaki başına gelen olmuştur bana bi akıl verin.

En son arayan numara 0212 945 60 48

İnternetten araştırdım

Fixed Line - Nac Telekominasyon Sistemleri LTD. Diye bi firma 

• Mutlu 2
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yok :)

Geleni engelle, muhatap olma hiç.. 

Bir de bunlar gibi kombi bakımcılar var.. 

Yorum bağlantısı
Ersen şahin

Ben 850 ve 212 ile başlayan numaraları direk meşgule atıyorum engellemek bi işe yaramıyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Mehmet Ozyurek yazdı:

Yok :)

Geleni engelle, muhatap olma hiç.. 

Bir de bunlar gibi kombi bakımcılar var.. 

Numaramı değiştiremiyorum 15 senedir aynı hat abi, mecbur engelleyeceğim gerçi değişsem yine bulur bunlar :) 

Koray Demir yazdı:

Begone uygulamasını kullan.

Birden fazla varyasyon girebiliyorsun

ona bi bakayım abi

Ersen şahin yazdı:

Ben 850 ve 212 ile başlayan numaraları direk meşgule atıyorum engellemek bi işe yaramıyor

telefon çantada, yolda giderken çalıyor bi saat çantadan çıkarıp telefonu açınca şunları görüyorum ya arabada zıplıyorum sinirden 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

poco al hiç bir şey yapma engelliyor bunların alayını

vesile ile ıvır zıvır arıyorlar teli açıp masaya/koltuğa  bırakıyorum bir hayli azaldı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Ersen şahin yazdı:

En son 212li arayan numarayı açıp ne arayıp duruyorsunuz artık yeter dedim. Meğer çalıştığımız bir firmadan iş ile alakalı arıyorlarmış. Her türlü sıkıntı yaşatıyorlar insana

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Çağlar Bayur yazdı:

poco al hiç bir şey yapma engelliyor bunların alayını

vesile ile ıvır zıvır arıyorlar teli açıp masaya/koltuğa  bırakıyorum bir hayli azaldı

bikaç kere erkek müşteri temsilcisine eşcinsel taklidi yaptım adamlar daha aramadı, bu internet işi hep kadın arıyor 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ebrar Tüfek yazdı:

bikaç kere erkek müşteri temsilcisine eşcinsel taklidi yaptım adamlar daha aramadı, bu internet işi hep kadın arıyor 

chtgpt bile bunu akıl edemez :rofl:

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Ebrar Tüfek yazdı:

Ayakkabı dükkanı gibisin her numara var diyor adamın biri biliyorsun değil mi :crazy:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Su arıtıcısı satan firmalara köye yerleştim köyün ortasındaki çeşmeden taşıma su kullanıyorum, oraya olursa getirin diyorum olmaz diyip kapatıyorlar.. :D Ertesi gün kombici arıyor ev merkezi sistem diyorum ama gerçekten merkezi sistem.   Eskiler bilir benim bir d-smart hikayem var anlatsam kitap olur. Müşteriler yanlışlıkla beni arıyordu işler tam tersi yürüyordu yani.

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Serkan Toker yazdı:

Eskiler bilir benim bir d-smart hikayem var anlatsam kitap olur.

köşeyi dönecektik kapora ile servis yazsaydın

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Oğuzkan Erışık yazdı:

Ayakkabı dükkanı gibisin her numara var diyor adamın biri biliyorsun değil mi :crazy:

Yoluna göre bizde abi :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Google telefon uygulamasinin ayarlar kisminda "spam cagrilari engelle" diye bir secenek var. Belki ise yarar. Diger standart telefon uygulamalarinda da olabilir. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Android kullanıyorsak Google Phone (telefon) yüklüyoruz, spam aramaları engelle diyoruz, bir daha spam çağrı almıyoruz. %99 çözüm.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Sani Gerşon yazdı:

Android kullanıyorsak Google Phone (telefon) yüklüyoruz, spam aramaları engelle diyoruz, bir daha spam çağrı almıyoruz. %99 çözüm.

Biz fakir halk kitleleri elmacılar naapsın

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Sani Gerşon yazdı:

Abi google phone yazınca get contact çıkıyor, öyle bir uygulama yok, ismi mi farklı acaba, iki telefonum var biri android diğeri ıphone, ikisi içinde lazım bana spam engelleyici

Yorum bağlantısı
Ümit Türk

O numaraları ezberledim artık

Direkt ret ve engel. bir süre ara veriyorlar sonra bir daha devam :D çözümü yok. 

Ya da vakit varsa sövüp kapatıcan.  :D 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Servet Aydın yazdı:

Biz fakir halk kitleleri elmacılar naapsın

Bize öyle aramalar gelmiyor. Enflasyon ile ilgili bir sıkıntımız yok.

Fakirlere yönelik dolandırıcılık şekli. Yani beni arayıp 100 bin dolar kazanabilirsiniz derse ilgilimi çeker mi, hayır tabiki. Sende de öyle olmuyor mu?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Hüseyin Sönmez yazdı:

Fakirlere yönelik dolandırıcılık şekli. Yani beni arayıp 100 bin dolar kazanabilirsiniz derse ilgilimi çeker mi, hayır tabiki. Sende de öyle olmuyor mu?

Beni Bulgardan arayanlar oluyor. Şöyle İsviçre falan dese dolandırılasım var aslında, hani ne biliyim Norveç olur İsveç olur Finlandiya olur. 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Açıp konuşayım diyorsun ya, hah işte bu açıyor diye daha çok arıyorlar. Açma, hem de hiç açma. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Serkan Toker yazdı:

Beni Bulgardan arayanlar oluyor. Şöyle İsviçre falan dese dolandırılasım var aslında, hani ne biliyim Norveç olur İsveç olur Finlandiya olur. 

coğrafya kaderdir.

Serkan Toker yazdı:

evdeki bulgurdan olmak da var.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Doğan Arşiray yazdı:

evdeki bulgurdan olmak da var.

Yok ya kızın üvey babası mirastan payını vermiyormuş, nasıl ağladı telefonda. Çözüyoruz az kaldı kurtaracağım onu yaşadığı bu hayattan.. :D

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Hüseyin Sönmez yazdı:

İşte onu diyorum. Biz de fakir halk kitleleri ne yapıyor merak içindeyiz

Serkan Toker yazdı:

Beni geçen Afganistan’dan aradılar

Serkan Toker yazdı:

Yok ya kızın üvey babası mirastan payını vermiyormuş, nasıl ağladı telefonda. Çözüyoruz az kaldı kurtaracağım onu yaşadığı bu hayattan.. :D

40bin usd gönderdim. Bi şirkete ortak yaptılar. Ne iyi insanlar var şu hayatta

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Erol Güven

Geçenlerde buna benzer bir numara aradı internet için gerçi devamlı arıyorlar da bu sefer açayım dedim ve açtım.

Konuşma 

Buyurun 

İnternet Süreniz vs bitiyor 

Nereden arıyorsunuz 

Türk Telekom ( Yalan)

Benim internetim olduğunu ve süresi bittiğini nereden biliyorsunuz 

Sistemden biz görüyoruz 

Yanlış görüyorsunuz

Bilgilerinizden bakıyoruz 

Benim internetim yok şimdiye kadarda olmadı bundan sonrada olmayacak. Çünkü telefon ve internet çekmeyen bir yerde otuyorum

Şaşkın şaşkın dinliyor 

Bir daha ararsanız ağzıma ne kadar küfür gelirse size derdimi aktaracağım dedim ve kapattım.

Her zamanki gibi numara engelledim 10 gün arama olmadı daha sonra kaldığımız yerden başka numara ile devam ediyoruz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...