İçeriğe Yönlendir

Buzdolabı - Clio 1.0 Tce Touch

Görkem Karakaş

Recommended Posts

Ali Darbaz

Hayırlı olsun, bu aralar renault sempatisi besliyorum. Tam olarak kaça aldınız. 600 bin tlden bir anda sıfır araca yöneldiyseniz epey güzel bir fiyat olmalı. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
Süleyman Can yazdı:

Hayırlı olsun, bu motorun fabriksyon lpg'li olanları radarımda. Kullandıkça + ve - 'leri paylaşırsanız makbule geçer.:nazar:

Fabrikasyon lpgliler kalktı sanırım 100 hp idi. Bunlar 90 hp olarak geliyor ve tabiki kullandıkça paylaşacağım teşekkür ederim 

Oğuzkan Erışık yazdı:

10 yaşında arabalara bakarken sıfırı almanıza sevindim valla. Güle güle binin güzel günlerde

Tam olarak aradığımız bi model yoktu aklımızda böylesi güzel oldu çok teşekkür ederim 

H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Hayırlı olsun. Sağlıklı günlerde güle güle kullanın. 

Sağolun hocam teşekkürler 

İlkay Başaran yazdı:

Hayırlı olsun. 3000 devir 140 iyiymiş. Tğketim daha da iyi. 5.5 süper.

Teşekkür ederim. 1.0 motora bende beklemiyordum ama vites oranları güzel ayarlanmış. Beğendim

Sani Gerşon yazdı:

Hayırlı olsun.

Güzel fiyata gelmiş. Tavan lambaları sökebilirsiniz, trim sesi falan olmaz. Ford mu bu :p 

Yav Ford 18 yaşında 😂

Bi tane ses geliyor focustan onu da hala bulamadım bi bulsam kesicem focusta daha 170 binde tazecik 😌

Fırat Önal yazdı:

Görkem hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin inşallah.

Sağol abi allah razı olsun cümlemize

Fırat Önal yazdı:

Fırat Önal yazdı:

Fırat Önal yazdı:

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
Ahmet Türedi yazdı:

Hayırlı olsun ,güzel bir tercih olmuş.Clio alırkende satarkende üzmez doğru karar.Kazasız belasız kullanın inşallah.

O niyetle aldık bakalım inşallah öyle olur, sağol abi

Ali Darbaz yazdı:

Hayırlı olsun, bu aralar renault sempatisi besliyorum. Tam olarak kaça aldınız. 600 bin tlden bir anda sıfır araca yöneldiyseniz epey güzel bir fiyat olmalı. 

Sağol abi, 870 civarı liste fiyatı var, bayiler elinde araba varsa 850 gibi verecekti. 

820'ye geldi.

Tasarım değişti ve bu tasarımı çok seviyorum, hâlâ şirket arabası ama konforlu.

1200 kg'a yakın, yol tutuşu oldukça iyileşmiş clio 3 ve 4'e göre.

Beyaz renk olmasa kimse şirket aracı diyemez arabama 😂

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hayırlı olsun gülerek kullanın

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Hayırlı olsun. Sıfır araba her zaman iyidir.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Herkese çok teşekkür ederim. Dün arabayı yıkadım, boya yeni olduğundan mı nedir anlamadım. Yol pislikleri ölü böcek vs arabaya yapışmış tazikli su çıkaramadı. Eldivenim var oto yıkama için onunlada nerdeyse sürtmek zorunda kaldım. Yeni çizilmesin diye çok zorlamadım fakat şaşırtıcı geldi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
(düzenlendi)

Yukarıdaki fotoğraflarda focusta çok kötü haldeydi clioda. Focusu yıkamacıya verdim içi dışı çok kötüydü. Clionun içi temiz olunca kendim yıkadım. Evin önünde fotoğrafladık. :nazar:

https://hizliresim.com/qnlhqu9

[url=https://hizliresim.com/qnlhqu9][img]https://i.hizliresim.com/qnlhqu9.jpg[/img][/url]

tarihinde Görkem Karakaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Görkem Karakaş yazdı:

Herkese çok teşekkür ederim. Dün arabayı yıkadım, boya yeni olduğundan mı nedir anlamadım. Yol pislikleri ölü böcek vs arabaya yapışmış tazikli su çıkaramadı. Eldivenim var oto yıkama için onunlada nerdeyse sürtmek zorunda kaldım. Yeni çizilmesin diye çok zorlamadım fakat şaşırtıcı geldi. 

yeni aracı basınçlı suyla fazla zorlama, 1-2 ay sonra yap o işi,  aracını cilalı düşük Ph lı şampuanla yıkat-yıka sonra böcek falan kolay çıkar, hızlı seramik katkılı cilada kullanabilirsin...

sakın benzinlikte köpük tutma....

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
Ali Cihangiroğlu yazdı:

yeni aracı basınçlı suyla fazla zorlama, 1-2 ay sonra yap o işi,  aracını cilalı düşük Ph lı şampuanla yıkat-yıka sonra böcek falan kolay çıkar, hızlı seramik katkılı cilada kullanabilirsin...

sakın benzinlikte köpük tutma....

Yok abi benzinliğin sadece suyunu kullanıyorum. Şampuan vs var zaten ama dikkat ederim. Zaten kapalı garajda yatıyor araba, bi dolaşalım demediğimiz sürece öylede olacak. Focusla devam 😅

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Hayırlı Olsun Kazasız Belasız, :nazar:.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Maşallah, hayırlı olsun.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...