İçeriğe Yönlendir

2002 1.2 palio sw.

Murat Kırçal

Recommended Posts

Murat Kırçal

Arkadaşlar ev için ara işlere kullanmaya araç düşünüyoruz. 2002 model 1.2 16 valf palio sw bulduk 238000 tlye doğan parasına sizce nasıldır bu motor. Acaba kasaya yeterlimi 1100 kg araca ne dersiniz.  Bu fiyatlara doğanlar var ama onlarda pek iç açıcı değil. Kısmet olursa bugün akşam çıkıp yarın bakmayı planlıyoruz. Yol uzun.  https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2002-klimali-full-paket-tr-nin-en-ucuzu-1127182636/detay

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Ben 1.4 75 hp olan hb versiyonu kullandım 2-3 sene. Motorun ne olduğunu bilip beklenti yüksek tutulmaz ise mutlu eder. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tevfik Işık

motor ve mekanik olarak sağlam ve parçası bol. sw olmasından dolayı bazı kaporta parçalarında sıkıntı çekebilirsiniz belki.

1,2 16v 80 bg fire motor var hb kasa ile çok atikti. hb kasasını 3 yıl kullandım bakım harici masrafı olmadı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru
Murat Kırçal yazdı:

Arkadaşlar ev için ara işlere kullanmaya araç düşünüyoruz. 2002 model 1.2 16 valf palio sw bulduk 238000 tlye doğan parasına sizce nasıldır bu motor. Acaba kasaya yeterlimi 1100 kg araca ne dersiniz.  Bu fiyatlara doğanlar var ama onlarda pek iç açıcı değil. Kısmet olursa bugün akşam çıkıp yarın bakmayı planlıyoruz. Yol uzun.  https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2002-klimali-full-paket-tr-nin-en-ucuzu-1127182636/detay

Bu fiyata kasa bu motor Palio nun sıkıntılı bir araç olacağını düşünüyorum. 

Şaselerde büyük ihtimalle eğik ezik vb vardır, hava yastıkları da patlak çıkma ihtimali çok yüksek 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Kırçal
Cem Işık yazdı:

Ben 1.4 75 hp olan hb versiyonu kullandım 2-3 sene. Motorun ne olduğunu bilip beklenti yüksek tutulmaz ise mutlu eder. 

1.4 lerde makyajlı kasa olanını bulamadık. Bakalım İnşallah temiz çıkarsa alacağım.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Murat Kırçal yazdı:

1.4 lerde makyajlı kasa olanını bulamadık. Bakalım İnşallah temiz çıkarsa alacağım.

1.4 8v motordan 1.2 16v motora geçildi, ondan dolayı yeni modellerde yoktu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tek nokta enjeksiyon ise lpg de çok yakar uzun km ler yapılacak ise bunu incelemeli ,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Ticari geçmişi var mı acaba, sonra bujisine ruj, airbaginde silikon konuları gelebilir.

Acil ölümcül masrafı yoksa kliması elektik aksami sağlamsa o paraya bölünmemis Kartal satıyorlar 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Kırçal
Çağlar Bayur yazdı:

tek nokta enjeksiyon ise lpg de çok yakar uzun km ler yapılacak ise bunu incelemeli ,

Başkanım bunu hiç araştırmamıştım. İyi oldu öğrendiğim.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Murat Kırçal yazdı:

doğan parasına sizce nasıldır bu motor.

rica ederim yani...

kiminin parası kiminin duası.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

Bi tanıdıkta vardi,parca sıkıntı,surekli arıza veriyor diye satıp sprink almisti,halen kullanıyor  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Murat Kırçal yazdı:

Başkanım bunu hiç araştırmamıştım. İyi oldu öğrendiğim.

teknik sebebi: tek nokta enjeksiyona, klasik mikserli karbüratörlü tip sistem takıyorlar, tek nokta lpg enjektörü ithal eden yok.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...