İçeriğe Yönlendir

TOGG Aracım

Murat Sürmeli

Recommended Posts

Mustafa Karahan

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin 😊 rengi çok beğenilen bir renk. 

Şarj işini nasıl halledeceksiniz, bir de bakım aralığı bakımda ne değişiyor bilginiz var mı 😊 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Güle güle kullanın. Şarj fırsatları çıkacaktır artık kebapçıda yıkamacıda vs. Yıkamacıya bir sorsanıza.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Mustafa Karahan yazdı:

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin 😊 rengi çok beğenilen bir renk. 

Şarj işini nasıl halledeceksiniz, bir de bakım aralığı bakımda ne değişiyor bilginiz var mı 😊 

Şuan şarjdayım, denemek için geldim, dün gece becerememiştim, şimdi aldı şarjı. Ama zam gelmiş, 9 küsur olmuş. Bahçeli bir ev şart :)

Mehmet Göktürk yazdı:

Güle güle kullanın. Şarj fırsatları çıkacaktır artık kebapçıda yıkamacıda vs. Yıkamacıya bir sorsanıza.

Yıkamacı 300₺ istiyor yıkamaya, dışarda şarj evde yıkama daha mantıklı gibi hocam :)

IMG_20231008_131243_941.jpg

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ooo hayırlı uğurlu olsun forumun ilk yepyerli arabası 😍

Başlığı sevinerek okudum güle güle kullanıldın inşallah ☺️

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

hocam kebapçı yıkamacıda şarj edeceğiz diye diye oralara da gidemez olduk. Ben kebabı kendim yaptım. Ormana gidip yapıyorum artık. Orada şarj yok :) 

hayırlı olsun murat abi. 100km’de kaç kwh yakıyor şimdi bu cihaz

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

hocam kebapçı yıkamacıda şarj edeceğiz diye diye oralara da gidemez olduk. Ben kebabı kendim yaptım. Ormana gidip yapıyorum artık. Orada şarj yok :) 

hayırlı olsun murat abi. 100km’de kaç kwh yakıyor şimdi bu cihaz

Ben de yaklaşık 3-4 aydır yemeyi içmeyi abur cuburu azalttım. Kilo ve sağlıklı yaşama amacıyla. Eti de azaltım. Şeker çukulata et minimal oldu. Arabamı senelerdir yıkatmadım. Yağmur yağdığında peçeteyle siliyorum bir de periyodik bakımda yıkıyorlar sağolsunlar. İyi küfrediyorlardır. 

şarj konusunda bizim evde tesla alan komşumuz tavsiyem üzerine şarj portu çekti garaja kendi saatından oldukça memnun şimdilik.  Kapalı yahut açık garajı olanlar apartman olmasına karşın düşünebilir.

• Beğen 4
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Hayırlı olsun. Yakışıklı araba şey akıllı cihaz. :)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ahmet Ekici yazdı:

KWh mi 9 lira ?

evet. Evde 2 lira

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Hayırlı olsun cihazınız. :nazar:

Ağız tadıyla binin.

Evden şarj imkanı yoksa işiniz zor ama.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

İkisini de kullandım Model Y çok çok daha başka bir şey :) Tek atımlık kurşunum olsa Model Y tercih ederdim. Rengi çok güzel camlarda Şişecam detayını görmekte çok güzel :) Kazasız binin. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

TOGG almak teknik bir tercih meselesi değil. Ulusal bir duruşu var. Dolayısı ile tek atımlık kurşunum olsa ben TOGG tercih ederdim. 

Ayrıca her model Y gördüğümde özellikle beyaz gözüme bu geliyor hemen:

TOGG u da tiguana benzetiyorum kısmen. 

image.png.3ca17a5f50c3cec69dc345d1813686be.png

• Beğen 5
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 10
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

ilk baştan beri de TOGG un ön ızgarasını balina ağzına benzettim durdum. (dikey ızgara olan kısım ağzını açıp karides sürüsüne dalınca sonra kapatıp suyu boşaltmak karidesleri içerde tutmak için.

image.png.1e09c3823a72f4e29726fef86d1da652.png

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Muhip Yılmaz yazdı:

İkisini de kullandım Model Y çok çok daha başka bir şey :) Tek atımlık kurşunum olsa Model Y tercih ederdim. Rengi çok güzel camlarda Şişecam detayını görmekte çok güzel :) Kazasız binin. 

e bendekindede şişe cam yazıyor, kapıdada kocaman Türk Malı yazıyor, güzel gerçekten ;)

Murat Sürmeli yazdı:

Selam arkadaşlar, araç elime geçti sonunda.

Sormak istediğiniz kısımlar olursa beklerim, hayırlı olsunlarınızı da bekliyorum, Rabbim kaza bela vermesin inşallah. Bir iki foto ekliyorum şimdilik :flowers:

Murat bey, daha öncede görmüştüm, geçen burada şarj eden birisine denk geldim ondada gördüm hatta sorum bilmiyorum dediydi, arabayı şarj ederken beklemede şarj ediyorsun tamam da dış ışıklar farlar falan şarj boyjnca yanıyor buna bir yazılım güncelleme gelecekti, sende durum nedir düzeltmişlermi?

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz
Ali Cihangiroğlu yazdı:

e bendekindede şişe cam yazıyor, kapıdada kocaman Türk Malı yazıyor, güzel gerçekten ;)

As bayrakları :)  160 beygirse hele tadından yenmez :good1:

Mehmet Göktürk yazdı:

TOGG almak teknik bir tercih meselesi değil. Ulusal bir duruşu var. Dolayısı ile tek atımlık kurşunum olsa ben TOGG tercih ederdim. 

Ayrıca her model Y gördüğümde özellikle beyaz gözüme bu geliyor hemen:

TOGG u da tiguana benzetiyorum kısmen. 

image.png.3ca17a5f50c3cec69dc345d1813686be.png

Ulusal duruş tercih sebebiyle başka alternatif yok :)  Yine de Model Y teknoloji olarak 3 gömlek üst çok sevdim, performans modeli aklımı fena çeliyor :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Hayırlı olsun. Kazasız belasız güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Allah gönlünden geçen herkese nasip etsin inşallah.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Ergün

hayırlı olsun son fiyat artışlarından sonra ne kadar aldınız.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Murat bey, daha öncede görmüştüm, geçen burada şarj eden birisine denk geldim ondada gördüm hatta sorum bilmiyorum dediydi, arabayı şarj ederken beklemede şarj ediyorsun tamam da dış ışıklar farlar falan şarj boyjnca yanıyor buna bir yazılım güncelleme gelecekti, sende durum nedir düzeltmişlermi?

diyelim hoca gibi kebapçıdayız. Şarja taktık. 80 olunca kes dedik. Lambalar sönünce kestiğini anlasak. Android gibi yani :) 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Maşallah çok güzel. 
Güle güle kullan 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

diyelim hoca gibi kebapçıdayız. Şarja taktık. 80 olunca kes dedik. Lambalar sönünce kestiğini anlasak. Android gibi yani :) 

o iş için bazı modellere mikro bir led var yalnıız, ne kadar ışık varsa açmıyor alet, ayrıca bu internete süreki bağlı arab.. pardon skıll cihaz değilmi, sms atsın, anlık bildirim yollasın, ışık nedir yahu, sanki şarj ederkende arabayı görebileceksin, o hengamede İst. da :D  ios ta desen hadi neysede onda doğal böyle uyumsuzlukar... :tongue:

bu arada Trumore a girdim, konfigten full donanım yaptım 1600 tl yaptı, normal şuanki araç piyasasına modellere göre, fatak orada patladık, pek yakında dedi, satışı yokmu bunun daha, hadi dışarıyı geçtim zaten....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

aküllü cihazünüza mobil akıllı şeyünüzden bağlaniyorsünüzüz efendim. 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...