İçeriğe Yönlendir

Bağışıklık Güçlendirme

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Hayrettin Bahadir
Emin Önal yazdı:

GS ciler böyle demekki :D

Aklıma bir fıkra geldi :p 

Özelden anlatsana   :)

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Mehmet Göktürk yazdı:

Neticede her ilaç bir zehir. 

Bir şekilde düzenli ilaç kullanmaya başlayınca arkası geliyor. Sonra torbanın içinde ilaç kutuları, saatini bekleyip yok tansiyonu yok şekeri düzenlesin diye bekle dur. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Serkan Toker yazdı:

Bir şekilde düzenli ilaç kullanmaya başlayınca arkası geliyor. Sonra torbanın içinde ilaç kutuları, saatini bekleyip yok tansiyonu yok şekeri düzenlesin diye bekle dur. 

app ler var bunun için :crazy:

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Serkan Toker yazdı:

Bizim memleketin insanını tarif ediyorsun. Elinde ilaç poşetiyle gezer. Bir torba ilacı vardır. Düzenli de içmez. Doktor 20 yıl önce şunu 2 hafta kullan bir değerlendirelim demiştir. Bizimkisi doktora tekrar gitmez, bu iyi geliyor deyip yazdırmaya devam eder başka doktorlara..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Çağlar Bayur yazdı:

app ler var bunun için :crazy:

Çekmece gibi ilaç kutuları vardı şimdi app oldular demek ki. Yakında cep telefonu daha neler yapacak göreceğiz bakalım. Şimdi bankaya gidiyorum cep pos için, yazarkasaya rulo almaktan kendimize bir şey alamaz olduk..

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Serkan Toker yazdı:

yazarkasaya rulo almaktan

İşler iyi demekki :ninja:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Serkan Toker yazdı:

Şimdi bankaya gidiyorum cep pos için

online olmuyör mü :crazy:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Ersen Tapan yazdı:

İşler iyi demekki :ninja:

Rulo kısa kasa dandik.. :D 

Çağlar Bayur yazdı:

online olmuyör mü :crazy:

Iban uzun sürüyor. :D 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Bağışıklığı güçlendirmenin en iyi yolu komaya girmeden ilaç kullanmamak. Yıllardır ağrı kesici bile almam. Kovit oldum lahana turşusu ve şalgam ile geçti.

Bunun dışında propolis öneririm. Aylecenek tüketiyoruz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Metin Mankal

Burada gördükten sonra  lahana turşusu kurdum 10 gün önce. Sadece elma nohut sarımsak ve çankırı tuzu kullandım...Muhteşem oldu..Herkese tavsiye ederim. Bu arada dip not..Sirke kullanırsanız sirkedeki probiyotikler lahananın probiyotik üretmesini engelliyormuş. O yüzden elma sirke yerine geçiyor ve aynı lezzeti veriyor..Nohutta zaten bilirsiniz fermante ediyor.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...