İçeriğe Yönlendir

Beyaz Eşyada Marka Seçimi

Ü.Emre Kartal

Recommended Posts

Mahmut Yıldız

Benim fırınım vestel sadece. En ucuz modellerinden biriydi, hediye gelmişti. Çok olumlu bir izlenim bırakmadı bende. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Bizim evde herşey bosch, kendi evime geçince davlumbaz ve tvyi vestel aldım, çok şükür herşeyden memnunum 12 yıl oldu boschlara, vestel davlumbazda 7-8 yıl oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gülmez

2013 yılında vestel arge de çalışan arkadaşım ile izmir de görüşmüştüm

vestel alma beko al demişti :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa YILDIRIM

Çamaşır makinesi Profilo 2015 ten bu yana hizmet ediyor. 2023 yılında rezistans değişimi yaptım. 2024 yılında amortisör değişimi yaptım.

Bulaşık makinesi Profilo 2015 ten bu yana hizmet ediyor. 2019 du galiba tabandaki su sensörü takılı kalmış galiba ayar yaptım ve yola devam.

Buzdolabı LG 2015 ten bu yana hizmet ediyor. Boyut küçük olmasının dışında sorun  yok. (alırken hesap edememişiz)

Fırın ve cam ocak Termikel 2015 ten bu yana hizmet ediyor. 2023 yılında Ocak sıvı teması nedeniyle ateşleme butonlarını tamir ettim. Fırının termostatını bi ara takılı kalıyor diye oynamıştım. 2023 te değiştirdim. Şimdilik sorun yok.

Derin dondurucu Bosch (dikey) 2018 den bu yana hizmet ediyor. 

Televizyon Vestel 2015 ten bu yana hizmet ediyor. 2023 yılında anakart ve besleme kartı değişti. (Tv yi çok sık aç kapa yapıyorduk. Enerjiyi kesme şeklinde ve bundan dolayı mı bozuldu bilmiyorum. Çok fazla tv izlenmediği için çalışma süresi yılına göre çok azdır.

Çamaşır Kurutma Makinesi Vestel 2023 sonundan beri hizmet ediyor.

Filtre kahve makinesi Elektrolux 2022 den bu yana hizmet ediyor.

Kahve Makinesi Arzum okka 2018 den bu yana hizmet ediyor.  

Biraz uzun oldu gibi. Anlayacağınız evde her markadan cihaz var. Markanın önemi de vardır ama belki de şans işi.

Hatta bazı ürünlerde üründen çok yetkili servis yada yedek parça sorunu olabiliyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...