İçeriğe Yönlendir

250-280000 bandında araç önerirmisiniz

Ahmet Karslıoğlu

Recommended Posts

Ahmet Karslıoğlu

selamın aleyküm şehir içinde kullanılıcak fazla masraf açmicak ( elbette açar o fiyat aralığına ama nispeten diyorum) bir araç önerirmisiniz

Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Hyundai accent yumurta kasa, belki milenyum kasa alınabilir. Temizi denk gelirse pek sorun çıkartmaz.

Suzuki swift temiz denk gelirse bakılabilir. Ama usta ve parça sıkıntısı olur. 

Opel corsa bakılabilir, bu bütçe ile temiz örnekleri denk gelir. 

Ama her şekilde 20 küsür yaşında araç illa arıza açacaktır.

Röno clio nerden başlıyor bilmiyorum, şu sıralar piyasa çöktü, 300-350 bandondaki araçlara teklif edin, muhakkak biri satar :) 

• Beğen 1
  • Beğenme 1
Yorum bağlantısı
Ersen şahin

Sedan , hatchback, dizel, benzin , satışı ağır, çabuk satılan , uzcuz parça , ucuz işçilik , vs gibi biraz daha genişletirseniz daha iyi fikirler çıkabilir ortaya

Yorum bağlantısı
Ahmet Karslıoğlu
(düzenlendi)
Ersen şahin yazdı:

Sedan , hatchback, dizel, benzin , satışı ağır, çabuk satılan , uzcuz parça , ucuz işçilik , vs gibi biraz daha genişletirseniz daha iyi fikirler çıkabilir ortaya

abi önemli değil sadece şehir içinde binilecek yakıtıda sorun değil ama sürekli arıza verip sorun çıkarmasın ustalar of puf demesin parçası ucuz olsun istiyorm

:)

tarihinde Ahmet Karslıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Çağlar Bayur yazdı:

vw motorlu felicia olabilir

Şıkoda motorlular hararete meyilli, dediğin gibi, polo motorlu olanlar var, onlar iyi. Ama vw ortak olmayan parçalar (karöser vb.) lazım olursa bulunur mu bilemedim. 

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
(düzenlendi)
Murat Sahın yazdı:

Şıkoda motorlular hararete meyilli, dediğin gibi, polo motorlu olanlar var, onlar iyi. Ama vw ortak olmayan parçalar (karöser vb.) lazım olursa bulunur mu bilemedim. 

Bütün parçaları bulunuyor ama sıfır ama çıkma lakin bulunuyor.  Skoda’nın 1.3 motoru verimsiz bir de zincir sesi bitmiyor. 

tarihinde Furkan Bakırel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Yumurta kasa Accent bence iyi bir tercih olur ama temizine bakınca fiyatlar uçuyor. Ben bu bütçe ile temiz bir lada Samara alırım. Şöyle birşey olabilir;

https://shbd.io/s/8Lo8udvZ

Yorum bağlantısı
Ahmet Karslıoğlu
Furkan Bakırel yazdı:

Yumurta kasa Accent bence iyi bir tercih olur ama temizine bakınca fiyatlar uçuyor. Ben bu bütçe ile temiz bir lada Samara alırım. Şöyle birşey olabilir;

yumurta kasanın 1.3 ne bulaşmayın diyolar alacaksanız 1.5 alın diyolar ama o bütçeye 1.5 bulamıyoruz sizin dediğiniz 1.3 mü

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Furkan Bakırel yazdı:

1.5’i bayağı seri gidiyordu bunların.

Yorum bağlantısı
Murat Ekinci

Opel Corsa B kasalar tercihen 1.4 Swing yada 1.4 GLS 98-20 arası tavsiye ederim .

Yorum bağlantısı
Ersen şahin

Broadway yada 1.6 karbüratörlü Tipo  bu ikisinin ustasıda parçasıda ucuzdur asfalt yolda gidilecekse Tipo daha iyi olur 

Bu iki araçta kolay kolay arıza vermezler

Yorum bağlantısı
Tamer Olcay Çiçek

Kesinlikle japon veya kore grubundan araç bakardım 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Murat Sahın yazdı:

Hyundai accent yumurta kasa, belki milenyum kasa alınabilir. Temizi denk gelirse pek sorun çıkartmaz.

Suzuki swift temiz denk gelirse bakılabilir. Ama usta ve parça sıkıntısı olur. 

Opel corsa bakılabilir, bu bütçe ile temiz örnekleri denk gelir. 

Ama her şekilde 20 küsür yaşında araç illa arıza açacaktır.

Röno clio nerden başlıyor bilmiyorum, şu sıralar piyasa çöktü, 300-350 bandondaki araçlara teklif edin, muhakkak biri satar :) 

@Kani Kayabey, bu mesajın hangi kısmını beğenmediğiniz veya yerine sizin önermeniz nedir çok merak ettim :) 

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
Ahmet Karslıoğlu yazdı:

yumurta kasanın 1.3 ne bulaşmayın diyolar alacaksanız 1.5 alın diyolar ama o bütçeye 1.5 bulamıyoruz sizin dediğiniz 1.3 mü

1.5 i tutulur 1.3 de kötü değil bulaşmayın demek haksızlık, 1.5crdi milenyum kasaya bulaşmayın benzinlilerin hepsi sorunsuzdur.

Selim Bilgin yazdı:

Fişek fişek ama duramıyor frene basınca daha da hızlanıyor 😅

Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Ahmet Karslıoğlu yazdı:

1.3 olanını kullandım, 1.5 olanını da kullandım. 1.3 olanın performansı zayıf. 

Selim Bilgin yazdı:

Rampada çoğu atmosferiğe selektör yapar :) 

Yorum bağlantısı
Ahmet Karslıoğlu
Murat Sahın yazdı:

1.3 olanını kullandım, 1.5 olanını da kullandım. 1.3 olanın performansı zayıf. 

abi performans önemli değil benim için ayağımı yerden kessin yeterli sorunsuzluk açısından ikisinin birbirinden farkı varmı

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ahmet Karslıoğlu yazdı:

abi performans önemli değil benim için ayağımı yerden kessin yeterli sorunsuzluk açısından ikisinin birbirinden farkı varmı

Yumurta kasada 1.3 olan karbüratörlü, 1.5 olan enjeksiyonlu olsa gerek. İkisinin de temizini almak koşulu ile üzmez. Aynı bütçe ile 1.3 olanını çok daha temiz alabilirsin. 

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

bulunan araçların durumuna göre 1.4 16v veya 1.6 8v clio 2, ciddi donanım da olur adı geçen araçlara göre.

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Murat Sahın yazdı:

şu sıralar piyasa çöktü,

Ben arabayı tam zamanında satmışım vallaha. Şuan satmak istesem aynı fiyata gitmezmiş gibi geliyo

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Alptuğ Özcan yazdı:

Ben arabayı tam zamanında satmışım vallaha. Şuan satmak istesem aynı fiyata gitmezmiş gibi geliyo

Gitmezdi, ama şu var, mesela ben araba satıp araba aldım, sattığımı ucuzasattım, aldığımı da ucuza aldım, zararım yok yani :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Çağlar Bayur yazdı:

pazarda 6 tl organik

Markette kolisi 100 lirayı geçti normal yumurtanın :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...