İçeriğe Yönlendir

Toyota Yaris Fun Special Araç İçi Mikrofon

Berk Okşen

Recommended Posts

Berk Okşen

İlk sahibinden aldım. Kendisi Cool Skypack'te olan multimedyayı sonradan taktırmış. Bluetooth vs. çalışıyor ama mikrofon yok. Buna kendim telefon görüşmeleri için mikrofon nasıl eklerim bilen var mı?

Yorum bağlantısı
Berk Okşen
Çağlar Bayur yazdı:

fotosu olsa mplayer ın?

668532038_EkranResmi2023-10-1821_12_29.png.12ba10462addb8fcd403521666ed3bf1.png

Bunun aynısı hocam.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

monte ederlerken mutlaka mikrofon takarlar, kendisi takmış ise unutmuş olabilir herhangi bir ses sistemcide hallederler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Berk Okşen
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Çağlar Bayur yazdı:

monte ederlerken mutlaka mikrofon takarlar, kendisi takmış ise unutmuş olabilir herhangi bir ses sistemcide hallederler

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Murat Azalma

Aracın orjinalinde bluetooth olması gerekiyor. dolayısıyla orijinal mikrofonu vardır. bağlantı yapılmamış olabilir. direksiyonda olan tuşlar aktif mi?

Yorum bağlantısı
Berk Okşen
(düzenlendi)
Murat Azalma yazdı:

Aracın orjinalinde bluetooth olması gerekiyor. dolayısıyla orijinal mikrofonu vardır. bağlantı yapılmamış olabilir. direksiyonda olan tuşlar aktif mi?

Aktif hepsi. Zaten boş paket olduğundan sadece sol tarafta ses açma kapama, müzik değiştirme ve radyo modu değiştirme tuşu var. Multimedyanın serviste mi yoksa başka bir yerde mi takıldı bilmiyorum. Direkt multimedyayla birlikte gelir mi mikrofon yoksa sonradan mı takılması lazımdı? Yine de elektrikçiye götürmek en doğrusu olur gibi. Mikrofon varsa onu aktif eder yoksa da takar.

tarihinde Berk Okşen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sermet Gündoğdu

Araçta orjinal donanımında mikrofon olmayabilir, orjinalinde gelen teybinde bluetooth  varmıydı acaba? 

Yorum bağlantısı
Berk Okşen
Sermet Gündoğdu yazdı:

Araçta orjinal donanımında mikrofon olmayabilir, orjinalinde gelen teybinde bluetooth  varmıydı acaba? 

Yok hocam normalde boş paket Fun Special diye aratabilirsiniz görseller çıkar. Arkadaş sonradan buna Cool Skypack paketinde olan multimedyayı taktırmış. Orijinal teyip de duruyor zaten. Ama bu multimedyayı nerde taktırdığını bilmiyorum. Bluetooth ve diğer tüm fonksiyonlar çalışıyor fakat telefon görüşmelerinde sesim karşıya gitmiyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Berk Okşen yazdı:

Direkt multimedyayla birlikte gelir mi mikrofon yoksa sonradan mı takılması lazımdı

bu tip aksesuar mmedya kutusunda  herşey vardır, gps anteni mikrofon hatta çoğunda arka kamera dahil,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sermet Gündoğdu
Çağlar Bayur yazdı:

bu tip aksesuar mmedya kutusunda  herşey vardır, gps anteni mikrofon hatta çoğunda arka kamera dahil,

Abi üst paketten sökülmüş bu araca takılmış herhalde gps de çalışmıyordur büyük ihtimalle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...