İçeriğe Yönlendir

Kredi Kartı Tavsiye

Yücel Gezgin

Recommended Posts

Yücel Gezgin

Merhaba arkadaşlar, sizlerden fikir almak istiyorum hiç sevmememe rağmen kredi kartı almak istiyorum,yıllık aidatı diğer muadillerine göre az olan (Aidatsız kartım var,ama 3 taksit yapıyor)bir kredi kartı almak istiyorum.Tavsiye edeceğiniz kredi kartı varmı?Şimdiden teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Garanti Bonus kullanıyorum. Aidatı da iade ediyorlar. Taksitli kampanyası, puanı bol.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Çalıştığınız banka olursa iyi olur. Ayrıca iş ziraat akbank veya vakıf halkbank ve yapı kredi  kalan yerli bankaları. Paranızı yabancı ülkelere gitmesin derseniz yerli banka tercih edin. Yani edilmeli.

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Paraf Kart kampanyasi bol puanı bol.

Kuveyt Türk peşin fiyatına 5 taksit bölüyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Metin Akbal yazdı:

Paraf Kart kampanyasi bol puanı bol.

Kuveyt Türk peşin fiyatına 5 taksit bölüyor.

Yerli değil kuveyt..

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Mehmet Göktürk yazdı:

Yerli değil kuveyt..

Aidat almıyor. Eklemeyi unuttum.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Denizbank net kart. Bonus özellikli aidatsız

Maximum standart 170 tl civarı aidatı var. Kampanyaları takip edince fazlasıyla çıkıyor. 

plantinium , black , gold karta girmeyin.   Aidatları yüksek ve eskisi kadar puan getirileri yok. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Şu an en iyi kart en çok limit veren karttır. 

Garanti bonus, Deniz bonus, ykb word tatmin ediyor. 

Bonus ve word kartın her zaman her yerde bir kampanyası oluyor. 

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Kredi kartı dolandırıcılığı üzerine daha yeni proje verdik. bir türünde "ödeme niyeti olmadan kredi kartı kullanma" vardı. Bu grupta değilseniz çok farketmeyecektir, bu gruptaysanız sanki devlet bankaları daha iyi olabilir. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tamer Olcay Çiçek

Enparanın KK kartı da baya avantajlı 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

En çok taksit imkanı veren bankalar garanti ve yapı kredi. Yine en çok kampanyayı bunlar yapıyor - du

bonus kazanımda garanti zaten çok iyi ama son zamanlarda bonus’un taksit imkanlarının kısıldığını seziyorum. Hepsi kısıldı. Mevcut ekonomi yüzünden. Ama sanki firmalar bonusla anlaşmalarını iptal ediyorlar gibime geliyor. Bonus işletme için pahalıya mâl olan kart olabilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bonus artık kart aidatını iade etmiyor. Biraz ketum davranıyorlar bu konuda... 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eray Aksoylu
H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Bonus artık kart aidatını iade etmiyor. Biraz ketum davranıyorlar bu konuda... 

Garanti bonus kartımda geçen sene kart aidatını iade edin dedim iade edemeyiz dedi kapatın kartı ozaman diye sert çıkıştım teklifimiz var dedi istemiyorum kapatın dedim bi onay geçti yeni bir teklifimiz daha var dedi yine kapatın kartı dedim (ki ciddi ciddi kapatacaktım) bi onay daha geçti bi teklif daha var dedi çok ısrar ettin söyle dedim 6 ay kart kapatmama sözüme karşın kart aidatı kadar bonus verelim dedi ben de tamam o zaman dedim :D ondan sonra da bonus'ları hep takip ettim çok ciddi oranda da bonus kullanımım mevcut.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin
Metin Akbal yazdı:

Aidat almıyor. Eklemeyi unuttum.

Aidatsız var bende,taksit yapmıyor :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

Bionuzda emekli yazıyor.

Emekli maaşını aldığınız bankaların çoğu emekliden kredi kart aidatı, havale-eft ücreti, başka bankamatikten para çekme ücreti (ayda2 kez) almıyor.

İş bankası böyle mesela. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

En bonkör ve kampanyalı kart Axess. Bunun dışında da Enpara 9bintlye kadar vadesiz taksit yapıyor ne taksitsiz alışverişleri. Bende bu ikisi var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Yapı kredinin World kartı güzel. World mobil uygulamasını indirip kampanyaları takip ederseniz özellikle popüler alışveriş sitelerinde çok world puan veriyor. Tabii ki kampanyaları takip etmek gerek.

Ayrıca bu saydıklarım Akbank içinde geçerli. Onun için de Juzdan uygulaması var.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Yücel Gezgin yazdı:

Aidatsız var bende,taksit yapmıyor :)

Valla yapıyor bende. Kampanyaya katılıp işlemden sonra taksitlendir seçeneği mevcut 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Ziraat bankası ve Paraf kart kullanıyorum. Memnunum. Ziraat kartta nefes ayarları da var. Faiz olmadan kredi kartıınızın yarısını diğer aya öteleyebiliyor. 

Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin
İbrahim Arslan yazdı:

Bionuzda emekli yazıyor.

Emekli maaşını aldığınız bankaların çoğu emekliden kredi kart aidatı, havale-eft ücreti, başka bankamatikten para çekme ücreti (ayda2 kez) almıyor.

İş bankası böyle mesela. 

Bilmiyordum teşekkürler,maaşımı garantiden alıyorum,oradan bir kredi kartı alayım o zaman :tongue:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...