İçeriğe Yönlendir

Ovallere Ne Oldu?

Muhammed Furkan Yılmaz

Recommended Posts

Muhammed Furkan Yılmaz

Arkadaşlar merhaba,  uzun zamandır istediğim sistemi bugün kurdurdum ,for x xae 604  model amfi ,20 cm mobas sub ve araçta hazır da bulanan 400 watt pıoner ovelleri bağlattım ,fotoğrafları ekliyorum, sıkıntı şu , aksesuarcıdan çıkıp eve geldim ,yaklaşık yarım saat sürdü yol , markete girip çıktım ,ovallerden ses gelmediğini fark ettim , çok az Bi ses var ve azıcık titriyor, ne olmuş olabilir, aksesuarcı dükkana çağırdı bakmak için bugün tekrar gidemedim

Screenshot_20231021-214329_Video Player.jpg

Screenshot_20231021-204134_Chrome.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bir kablo çıkmıştır, kısa devre yapmıştır veya anfi kendini kapatmıştır, soğuyunca açardı ama

Yorum bağlantısı
Muhammed Furkan Yılmaz
Çağlar Bayur yazdı:

bir kablo çıkmıştır, kısa devre yapmıştır veya anfi kendini kapatmıştır, soğuyunca açardı ama

Bas çalışıyor ,ovaller gitti , tekrar denemedim ama . 2 sinin aynı anda  ve aynı şekilde gitmesinin, kablo temassızlık olma ihtimalini düşürüyor . Ovaller amfi için uygun modellermi,amfi ovale veya oval amfiye zarar vermiş olma ihtimali varmıdır.

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

aşırı ses verdiyseniz patlamız olabilir. ovaller eski serilerden toz tıkamış olabilir. anfinin yüksek çıkışı patlatmış olabilir

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Muhammed Furkan Yılmaz yazdı:

Bas çalışıyor ,ovaller gitti , tekrar denemedim ama . 2 sinin aynı anda  ve aynı şekilde gitmesinin, kablo temassızlık olma ihtimalini düşürüyor . Ovaller amfi için uygun modellermi,amfi ovale veya oval amfiye zarar vermiş olma ihtimali varmıdır.

yoktur, ben hatalı montajı çok gürdüm ovalleri seri bağlamış oalbilir mi? o anfi bu paynıra bir şey yapamaz

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Muhammed Furkan Yılmaz
Çağlar Bayur yazdı:

yoktur, ben hatalı montajı çok gürdüm ovalleri seri bağlamış oalbilir mi? o anfi bu paynıra bir şey yapamaz

Teyp kontağa bağlandığı için ayarları sıfırlanmış, tekrar ayar yapıldı,teybin hafıza kablosuna başka yerden elektrik alındı . Hafıza kablosu aküyü bitirirmi acaba, birde amfi çokmu kalitesiz

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

teyp sıfırlanınca ses yok olmaz ama neyse sorun çözülsün de sebebi ustaya kalsın, anfi kalitesiz diye bir şey yok bu anfi o ovale zrar veremez sadece, çıksa çıksa 40 w civarı güç çıkar, rakamına göre iyidir piyasada yer yaptı bu modeli , ödenen rakamın boşa gitmemesi önemli

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...