İçeriğe Yönlendir

C-Max Android Multimedya Ekran Tavsiyesi

Kubilay Köktürk

Recommended Posts

Kubilay Köktürk

iyi forumlar arkadaşlar 2012 tit x aracıma Android Multimedya ekran taktırmak istiyorum bir satıcı aracımda otomatik park olup olmadığını sormuştu dolayısıyla aracım otomatik parklı olduğu için senin aracına göre elimde yok dedi bağlarsak diğer cihazlardan park sistemlerin çalışmaz dedi doğal olarak bende bu işlerden pek anlamadığım için sizlerden aracıma uygun cihaz tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Bence hiç orijinalliğini bozmayın. Öncelikle çok eğreti duracaktır. Bazı fonksiyonlar çalışmadığı için pişman olacaksınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Kubilay Köktürk
Fikret Özsoy yazdı:

Bence hiç orijinalliğini bozmayın. Öncelikle çok eğreti duracaktır. Bazı fonksiyonlar çalışmadığı için pişman olacaksınız.

bu video da tüm fonsiyonlar çalışıyor ama ürünü piyasada bulamadım malesef :(((

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy
Kubilay Köktürk yazdı:

Neden almamak gerektiği hakkında bir kaç madde yazabilirim.

Benim de önceki aracım c-max 2011 idi. Depremde pert olmasa hiç de satmayı düşünmüyordum doğrusu. Çok araştırdım bu konuları.

Öncelikle ön tarafta multimedya çok dikkat dağıtıcıdır. Klipti diziydi seyretmek çok tehlikelidir.

Ekran uzakta olduğundan dokunmak için hiç de kullanışlı değil. Çoğu işlevleri yine tuşlardan yapacaksınız.

Navigasyon igo olur genelde ve harita çok eskidir. Telefonda google haritaları kullanmak çok daha iyidir.

İşinize yarayacak tek özellik geri görüş kamerası olsa da Tianium X modelde sensörler çok kalitelidir. Hiç aratmaz.

Tabii ki zevk sizindir karışma k eğil amacım. Ama konu multimedia ise 10 inch bir tablet alınıp araç kullanmıyorken oturup izleyebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Fikret Özsoy yazdı:

Navigasyon igo olur genelde ve harita çok eskidir. Telefonda google haritaları kullanmak çok daha iyidir.

Hocam artık yeni cihazlar android auto destekli. Telefonu teypten kullanabiliyoruz güvenlik özellikleri izin verdikçe.

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy
Sani Gerşon yazdı:

Hocam artık yeni cihazlar android auto destekli. Telefonu teypten kullanabiliyoruz güvenlik özellikleri izin verdikçe.

Doğrudur ama oradaki videoda igo vardı. Ondan söyledim.

Yine de ön konsolda multimedia tercih edilmemeli diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Fikret Özsoy yazdı:

Doğrudur ama oradaki videoda igo vardı. Ondan söyledim.

Yine de ön konsolda multimedia tercih edilmemeli diye düşünüyorum.

Videodaki android cihaz çok eski. Buna rağmen hem igo hem de google maps sunmuş. Dediğim gibi, android auto desteği de var.

Hocam ön göğüsteki multimedia cihazı, güvenlik ayarları ile oynanmazsa asla video oynatamaz araç hareket halindeyken. Üreticiler zaman zaman bizi düşünüyor :) 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral
Kubilay Köktürk yazdı:

Emir Garaj diye bir yer 1900 TL'den başlıyor. 0553 668 9292 telefonu

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Metin Mustafa Oral yazdı:

Emir Garaj diye bir yer 1900 TL'den başlıyor.

güncel cihazlar için double din başlangıç carplaysiz androiddir o rakam, araca özel 2 ram başlangıçlar, 4000TL civarı, iyice ramli bir şey 10-12, marka cihazlar 30-35 bin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Kubilay Köktürk
Sani Gerşon yazdı:

Videodaki android cihaz çok eski. Buna rağmen hem igo hem de google maps sunmuş. Dediğim gibi, android auto desteği de var.

Hocam ön göğüsteki multimedia cihazı, güvenlik ayarları ile oynanmazsa asla video oynatamaz araç hareket halindeyken. Üreticiler zaman zaman bizi düşünüyor :) 

hocam önerebileceğiniz marka model varmıdır çalışmayan aksamı olmasın istiyorum aracın

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Kubilay Köktürk yazdı:

hocam önerebileceğiniz marka model varmıdır çalışmayan aksamı olmasın istiyorum aracın

Necvox olmasın da... Tek tecrübem o.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ahmet Karaayvaz
Mustafa Yanar yazdı:

Çıkma ya da Aliexpresten sync yükseltmesi yapabilirsiniz ama tuzlu olur.

c max sync 1 den 3 geri görüş kamerası ile ne kadara mal olur ? 

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Aliexpresten araştırabilirsiniz, mesela AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 748,99TL  30%OFF | 4 inç 8 inç PNP dönüşüm güç kablosu kablo demeti adaptörü Ford F-150 Mustang kenar Fusion SYNC 1 2 senkronize etmek için 3 yükseltme
https://a.aliexpress.com/_EwbhHbj

Parçaları ayrı ayrı toplamak lazım

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

Android unite alinacaksa islemcisi iyi, rami mumkun oldugunca fazla bir urun tercih edin. Orta seviyeler de iş görür ama sabir gerektirir. Alt seviyelere hic bulasmayin

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...