İçeriğe Yönlendir

Fabia 1.0 Premium, Polo Life Paket

Aylin Ay

Recommended Posts

Aylin Ay

Merhaba,

Fabia 1.0 premium mu yoksa polo life mı cam tavanlı? birisi 95 hp diğeri 110hp fabia daha güzel ama polo sanki ikinci elde daha kuvvetli

Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz

Boş araç almaktansa modeli düşük biraz km si yüksek donanımlı araç her zaman tercihimdir Fabia tercih ederim ben şahsen

Yorum bağlantısı
Aylin Ay
Süleyman Can yazdı:

Son kasa fabia baya geliştirildi. Fiyat farkı ne kadar?

75 bin tl fiyat farki fabia daha pahali on park sensoru yok takilmiyor, kamerayi da extra taktirmak gerek

Ferhat Yavuz yazdı:

Boş araç almaktansa modeli düşük biraz km si yüksek donanımlı araç her zaman tercihimdir Fabia tercih ederim ben şahsen

ikisine de kapora verdim 🥲 fabianin fiyat farki dusunduruyor

Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz
(düzenlendi)

Arkadaşa 1.0 t cross aldık şehir içi yakıttan hiç memnun değil 1.5 toyotası daha az yakıyor

tarihinde Ferhat Yavuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aylin Ay
Ferhat Yavuz yazdı:

Arkadaşa 1.0 t cross aldık şehir içi yakıttan hiç memnun değil 1.5 toyotası daha az yakıyor

Cok fazla kullanmiyorum b sinifi mecbur birini secmem lazim,

Yorum bağlantısı
Süleyman Can

Polo malzeme olarak haliyle daha kaliteli ama fabia da eski fabia değil. 75 daha az verip skoda alırdım. Geri kalan aksamlar birebir aynı zaten. 

Yorum bağlantısı
Aylin Ay
(düzenlendi)
Süleyman Can yazdı:

Polo malzeme olarak haliyle daha kaliteli ama fabia da eski fabia değil. 75 daha az verip skoda alırdım. Geri kalan aksamlar birebir aynı zaten. 

Skoda 75 bin tl daha pahalı 🥺 

tarihinde Aylin Ay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süleyman Can
Aylin Ay yazdı:

Skoda 75 bin tl daha pahalı 🥺 

Biri dolusu diğeri boşuymuş dikkat etmedim. 75'lik donanım farkı var ise verilebilir ama çok bir fark yoksa polo derim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan
(düzenlendi)

Aylin hanım Ford ta inanilmaz bir kampanya var. Bırakın poloyu fabiya yı. 1.0 titanyum still 5 kapi focus HB 1083.000 TL.  Üstelik 0 faizli kamyanyada fiyat değismiyor. 

tarihinde Mustafa Erkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emin Önal
Mustafa Erkan yazdı:

Aylin hanım Ford ta inanilmaz bir kampanya var. Bırakın poloyu fabiya yı. 1.0 titanyum still 5 kapi focus HB 1083.000 TL.  Üstelik 0 faizli kamyanyada fiyat değismiyor. 

manuel galiba ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan
(düzenlendi)
Emin Önal yazdı:

manuel galiba ?

Evet manuel vites. ( Titanyum still 5 kapı 1.0 ecobost 125 ps 6 ileri manuel vites)  Otomatik vitesler sedanlarda mevcut ve 196 bin daha pahali (En uygun fiyatlı otomatik titanyum 4 kapi 1.5  ti vct 1.279.200 TL) 

1.0 degilde 1.5 benzinli manuel vites olsun derseniz 1.119.100 TL 

Dikkayt dikkayt tekrar yazıyorum 0 araç arayan arkadaşların haberi olsun ; Focus Titanyum Stil 5 kapı 1.0 ecobost 125 ps 6 ileri manuel vites araçlar 1083000 tl ve 300.000 tl 12 ay kredi kullaniminda fiyat farkı yok yine 1083000 TL. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mustafa Erkan yazdı:

Evet manuel vites. ( Titanyum still 5 kapı 1.0 ecobost 125 ps 6 ileri manuel vites)  Otomatik vitesler sedanlarda mevcut ve 196 bin daha pahali (En uygun fiyatlı otomatik titanyum 4 kapi 1.5  ti vct 1.279.200 TL) 

Dikkayt dikkayt tekrar yazıyorum 0 araç arayan arkadaşların haberi olsun ; Focus Titanyum Stil 5 kapı 1.0 ecobost 125 ps 6 ileri manuel vites araçlar 1083000 tl ve 300.000 tl 12 ay kredi kullaniminda fiyat farkı yok yine 1083000 TL. 

AegeA nın durumu etkilenir bundan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Mustafa Erkan yazdı:

Yazın galeride 10 yaşında dökük focusa 900 küsür bin yazmışlardı. Belliydi balon olduğu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan
(düzenlendi)

Çağlar bey bu hafta sonu bir kaç otomobil bayisi gezdim. Hemen hemen tüm firmalarda güzel kampanyalar mevcut. Dolaştığım bayilerde bir kaç araç dikkatimi çekti.

İlki tam bir fiyat performans aracı. Hyundai nin  yeni İ20 1.2 Jump modeli. Geçen ay 810 bin TL olan araç bu ay 785 bin TL ye gerilemiş ve hayalet ekrandan geri görüş kamerasına, çarpışma önleyiciden şerit takibe ne işe yaradığını çözemediğim bir çok üç harfliye kadar arabada yok yok. 

İkinci araç ta 1083.000 TL lik fiyatı ile Ford Focus Titanyum Still 5 kapı 1.0 ecobost 125 ps 6 ileri manuel vites. 783000 veriyorsunuz 12 x 25 bin ödeyerek 0 faizle bir focus sahibi oluyorsunuz. 

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
Mustafa Erkan yazdı:

İkinci araç ta 1083.000 TL

Focusa bende baktım. Alınası duruyor. Özellik olarak ta fena değil gibime geldi. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bu rakama focus varken, pek fazla düşünmezdim açıkçası, zır boşu bile olsa hatta , bu kasanın yol tutuşu fena iyi, en son frenle gaza tam basıp direksiyonu kırmıştım, lakin araba benden akıllı çıkmıştı

Yorum bağlantısı
Aylin Ay

selamlar, polo 1.0 life dsg için ödeme yaptım inşallah hakkımda hayırlısı olur

Mustafa Erkan yazdı:

hocam çok geç gördüm yaa tühh. focus otomatiğe bakardım hb ama o da bana büyük geliyor ben park algısı iyi olan bir sürücü değilim malesef ilerde eşime almayı düşünüyoruz çok güzel çok tok araçlar

Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Aylin hanim hayırlısı olsun. Bahsettiğim araci bugün iş arkadaşima almak üzere girişimde bulunduk. Nasipse yarın belli olacak. Herşey kısmetle. Yeni aracınızı güzel günlerde kullanın inşallah. 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Mustafa Erkan yazdı:

Sıfır Focus siparişi verdim. Vesile oldunuz, teşekkürler.

• Beğen 7
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Evren Erakçora yazdı:

Sıfır Focus siparişi verdim. Vesile oldunuz, teşekkürler.

Ülkede satılıyor mu hala ya? Şaşırdım. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

Ülkede satılıyor mu hala ya? Şaşırdım. 

eskileri boyayıp sıfır diye satıoalrmış

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...