İçeriğe Yönlendir

Mi13

Ramazan Alptekin

Recommended Posts

Ramazan Alptekin
(düzenlendi)

Selamün aleyküm. 1 ay önce mi13 aldım pek sarmadı mi14 çıkmış yeni 8gen3 mi14 promu almak mantıklı yoksa iPhone 15 pro Max almak mı ?

tarihinde Ramazan Alptekin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Mi 13 ün sarmayan kisminina bagli sorunuz. Nesi sarmadi? İslemci, kamera, menü vs?

Yorum bağlantısı
Ramazan Alptekin
Eren Gökmen yazdı:

Mi 13 ün sarmayan kisminina bagli sorunuz. Nesi sarmadi? İslemci, kamera, menü vs?

Ekran ufak biraz

Yorum bağlantısı
Mehmet Zincirkıran

bir xiaomi kullanıcısı olarak, 12-13-14 ün birbirinden bariz farkları olduğunu düşünmüyorum, aynı şekilde iPhone 13-14-15 in de. işlemci, ram, kamerada biraz iyileştirme yapılıp yeni model diye sürülüyo. iki marka da birbirinden farklı kullanıcılara hitap ediyo bence, kamera önceliğiniz varsa iphone, rom yüklerim, biraz daha serbest olayım, şarjım iyi gitsin, 10 dakikada şarj olsun derseniz xiaomi. bunlara ek olarak hiç bir xiaomiye 30-40 bin lira vermem kesinlikle. 

Yorum bağlantısı
Ramazan Alptekin
Mehmet Zincirkıran yazdı:

bir xiaomi kullanıcısı olarak, 12-13-14 ün birbirinden bariz farkları olduğunu düşünmüyorum, aynı şekilde iPhone 13-14-15 in de. işlemci, ram, kamerada biraz iyileştirme yapılıp yeni model diye sürülüyo. iki marka da birbirinden farklı kullanıcılara hitap ediyo bence, kamera önceliğiniz varsa iphone, rom yüklerim, biraz daha serbest olayım, şarjım iyi gitsin, 10 dakikada şarj olsun derseniz xiaomi. bunlara ek olarak hiç bir xiaomiye 30-40 bin lira vermem kesinlikle. 

30-40 a kadar çıkarsak iphonemi almalıyız hocam

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Ben Poco f5 / pro tercih ederdim (kamera onemli degil benim icin ki kötü degil) Mi 14 pro pahali, iphone cok cok pahali. Butce sorun degilse istediginizi alabilirsiniz. Evde baska apple ürünü varsa iphone tercih edilebilir (sahsen tercih etmiyorum, o ayri)

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Ocakta samsung s24 çıkaracakmış. S23’ler biraz ucuzlar. Note serisi yani ultra oluyor galiba, o telefon yıllarca kullanılır. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Zincirkıran
Ramazan Alptekin yazdı:

30-40 a kadar çıkarsak iphonemi almalıyız hocam

ben öyle yapardım hocam. elimdeki telefonu değiştirme vaktim gelince de garantisiz bir xiaomi alıp geçecem, muhtemelen 13t pro.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Tüm satılan telefonlar yıllarca kullanılabilir. Ben en en son modeli almanın doğru olmadığını düşünüyorum. Bırakın eskisin telefonlar. batarya değiştirelim yenileyelim. 

Çok aşırı döviz harcamak durumunda kalıyoruz. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

batarya değiştirelim yenileyelim. 

bataryası evde değişebilen telefonlar üretilsin , mesela değişemeyenleri boykot edelim? yerlerde kırsak?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

Tüm satılan telefonlar yıllarca kullanılabilir. Ben en en son modeli almanın doğru olmadığını düşünüyorum. Bırakın eskisin telefonlar. batarya değiştirelim yenileyelim. 

S9+ batarya günü çıkarmıyordu pil değiştim gayet güzel oldu.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Çağlar Bayur yazdı:

bataryası evde değişebilen telefonlar üretilsin , mesela değişemeyenleri boykot edelim? yerlerde kırsak?

Fiarphone markasına bakmanı öneririm. Tüm parçaları evde değiştirilebilir model üretiyorlar.

Yazık ki, ülkemizde satılmıyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

ülkemizde satılmıyor.

lem florida da olsam hiçbişeyine bakmam 3 ayda bir yeni bişi alırım zaten

fair dir o

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mehmet Göktürk yazdı:

ben easycep ten almıştım telefonumu. huawei p40 pro.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

ben easycep ten almıştım telefonumu. huawei p40 pro.

fairphone distribütörlüğü açsana, servis gereksiz yok satar , iki de yutıbır video çeksin

Yorum bağlantısı
Emre Demir
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ocakta samsung s24 çıkaracakmış. S23’ler biraz ucuzlar. Note serisi yani ultra oluyor galiba, o telefon yıllarca kullanılır. 

25 bine server imei kayıtlı güncelleme alan reset de imei silinmeyen s23 ultra satıyorlar.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Emre Demir yazdı:

25 bine server imei kayıtlı güncelleme alan reset de imei silinmeyen s23 ultra satıyorlar.

anlamadım :) 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Emre Demir yazdı:

Çok iyiymiş ama dirençli cihaz almak risk. Çok temiz iş yapanlar da var ama bana uymaz. 

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Telefondan ne bekleniyor buna göre değişir bence. Mesela fotoğraf çekmek için s23 serisi ki özellikle s23 ultra piyasadaki en iyi telefon. Ama ikinci eli de para etsin istiyorsanız iPhone almak lazım. Daha önce xiaomi aldığım zaman en performanslı cihazını çok uygun fiyatla almıştım. Şimdi 40binlere çıkınca insanın xiaomi alası gelmiyor.  Yoksa cihazları gayet başarılı. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...