İçeriğe Yönlendir

Led Ampuller ve Muayene

Murat Öngür

Recommended Posts

Murat Öngür

Merhaba iki sene önce led ampuller de muayenede sorun olmuyordu şuan hala aynımı led ampuller muayene den geçiyor mu ? 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Aydın Akdeniz yazdı:

geçen hafta girdim sorunsuz geçtim

Led ler ile mi ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

uzun farda ve sislerde 4300K led ampuller kusursuz geçti.

Çağlar Bayur yazdı:

karda yağmurda aydınlatan gerçek halojen ampül ağır kusur

sen onu h11 40watt halojenlere söylesene deliganlı?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Çağlar Bayur yazdı:

Bende kısalarda 360 derece denilen led ler den var baya iyi bir şey , çok çok aşırı yağmur yağmadığı sürece çok iyi aydınlatıyor , uzunlarda klasik iki yönlü led ler var , uzunlarda mercek olmadığı için şimşek etkisi yapıyor bir den bire yakınca uzun yolda çok iyi iş görüyor

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
Çağlar Bayur yazdı:

Focusun halojenlerini ciddi beğeniyorum, çizgisi iyi aydınlatması iyi. Ama yağmur yağınca özellikle kötü asfalt ve yol çizgisi eskiyse hiç bir şey görünmüyor. Zamanında gece vakti yağmurlu havada antalyadan afyona dönüyordum burdur üzeri çubuk belini çıkarken bi mercedesin ledinin peşine takıldım. Kendi farlarımla yolu seçemiyordum

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Görkem Karakaş yazdı:

Focusun halojenlerini ciddi beğeniyorum, çizgisi iyi aydınlatması iyi. Ama yağmur yağınca özellikle kötü asfalt ve yol çizgisi eskiyse hiç bir şey görünmüyor. Zamanında gece vakti yağmurlu havada antalyadan afyona dönüyordum burdur üzeri çubuk belini çıkarken bi mercedesin ledinin peşine takıldım. Kendi farlarımla yolu seçemiyordum

Sizdeki focus'un halojenleri ayarı yapılınca gerçekten çok iyi. Eğer ki düzgün de bir ampul kullanılırsa memnuniyetsizlik olmayacaktır.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Görkem Karakaş yazdı:

Ama yağmur yağınca özellikle kötü asfalt ve yol çizgisi eskiyse hiç bir şey görünmüyor.

led ile daha beter görünmez olur o havalarda, fazla beyaz göz de yorar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
Sani Gerşon yazdı:

Sizdeki focus'un halojenleri ayarı yapılınca gerçekten çok iyi. Eğer ki düzgün de bir ampul kullanılırsa memnuniyetsizlik olmayacaktır.

Orjinal abi zaten 18 yıllık ampul, performansı düşmüştür illaki, bugün ampülleri değiştirecek olsam tekrar halojen alırmıyım onu bilmiyorum Inwells xtreme plus led alırım, göz almayan uzun ömürlü bir led olduğunu biliyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

sarı led sislerim var. kışın muayenede anlayacağız bakalım ne oluyor. Diğerleri normal. 

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Görkem Karakaş yazdı:

Orjinal abi zaten 18 yıllık ampul, performansı düşmüştür illaki, bugün ampülleri değiştirecek olsam tekrar halojen alırmıyım onu bilmiyorum Inwells xtreme plus led alırım, göz almayan uzun ömürlü bir led olduğunu biliyorum.

Osram nb limited laser mükemmel. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

sarı led sislerim var. kışın muayenede anlayacağız bakalım ne oluyor. Diğerleri normal. 

başı çekin biz de takalım sarıları

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Görkem Karakaş yazdı:

Inwells xtreme plus led alırım, göz almayan uzun ömürlü bir led olduğunu biliyorum.

Osram'ın yeni led'leri çıktı. Onlara da göz atın bence.

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Görkem Karakaş yazdı:

Focusun halojenlerini ciddi beğeniyorum, çizgisi iyi aydınlatması iyi. Ama yağmur yağınca özellikle kötü asfalt ve yol çizgisi eskiyse hiç bir şey

En iyi Focus 1 aydınlatıyor Visteon gayet güzel iş çıkarmış, F3 halojen en vasat açısı dar.

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Sani Gerşon yazdı:

Osram'ın yeni led'leri çıktı. Onlara da göz atın bence.

bildiğin sarı renk veriyor 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Murat Öngür yazdı:

bildiğin sarı renk veriyor 

Tabi, amaç aydınlatmak olduğu için, normaldir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...