İçeriğe Yönlendir

Tata İndica 1.4 Dizel Nasıldır?

Ahmet Karslıoğlu

Recommended Posts

Ahmet Karslıoğlu

İyi akşamlar tata indica 1.4 kullanan abilerim varmı yada duyumlarınız ne yönde yardımcı olur musunuz aracın model yüksek klima abs gibi özellikleri var ama fiyatlar baya uygun 

Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan

Bulaşmayın. Ben ettim bi hata, ocağıma incir ağacı dikti. Tata'nın alınacak tek modeli Tata Vista'dır.

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
(düzenlendi)

Bahsettiğiniz aracın sw olanı bir arkadaşta vardı, hep parça ve usta sorunu yaşadı. Aracın kendisi belki iyidir, bilemiyorum ama yapılan tamiratlar ve tadilatlar hep uydurmasyon yapıldığı için araçlar hep yıkık durumda.

Ahmet Çalışkan yazdı:

Bulaşmayın. Ben ettim bi hata, ocağıma incir ağacı dikti. Tata'nın alınacak tek modeli Tata Vista'dır.

Almadan konu açıp alayım mı deseydin alma derdik. Kendi düşen :crazy:

Bu arada sen neyse ki satabildin. Piyasa öyle bir noktada ki satsan satılmaz da şimdi...

tarihinde Murat Sahın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eren Yavuz

parçaları zor bulunduğundan fiyatları pahalı diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Acemiliğimi atayım diye alan bir tanıdığım çok yolda kalıyordu. İlk fırsatta elden çıkarıp Clio almıştı. 

Pardon bahsettiğim tata indigo idi.

Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Murat Sahın yazdı:

Bahsettiğiniz aracın sw olanı bir arkadaşta vardı, hep parça ve usta sorunu yaşadı. Aracın kendisi belki iyidir, bilemiyorum ama yapılan tamiratlar ve tadilatlar hep uydurmasyon yapıldığı için araçlar hep yıkık durumda.

Almadan konu açıp alayım mı deseydin alma derdik. Kendi düşen :crazy:

Bu arada sen neyse ki satabildin. Piyasa öyle bir noktada ki satsan satılmaz da şimdi...

Yok benim akli sorunlarım var sordum "almayın" denildi ama aldım :D ayrıca satamadım da. Kaza yapıp hurdaya vermiştim.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Karslıoğlu
Ahmet Çalışkan yazdı:

Yok benim akli sorunlarım var sordum "almayın" denildi ama aldım :D ayrıca satamadım da. Kaza yapıp hurdaya vermiştim.

O derece mi abi ya ondan mı fiyatlar bu denli ucuz

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Usta bakmaz, parça zor bulunur, ikidebir yolda bırakır, köyde biri kamyonet modelini aldı, eşi çoluk çocuk 2 defa yolda kalınca çay parası yatsın benzin döküp yakacağım diyordu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

segmentinde piyasaya göre ucuzsa, hiçbir satıcı enayi değildir ... altın kural

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Olcay Çiçek

En başta yedek parça sıkıntısı yaşarsınız sonra usta aynı bütçeden başka araçlar daha mantıklı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...