İçeriğe Yönlendir

Allianz'dan Öğretmen Gününe Özel Ek % 10 indirim

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Allianz'dan bir duyuru aldım arkadaşlar. Faydanıza olacağını düşünüyorum. 

Değerli öğretmenlerimizin ‘Öğretmenler Günü’ kapsamında yanında olmak adına 15 Kasım-15 Aralık tarihlerinde Allianz Bireysel Sağlık 'Öğretmenler Günü Kampanyası'nı hayata geçiriyoruz.

"Kampanyamız ile 1 ay boyunca bireysel TSS ve modüler sağlık sigortası yeni iş ürünlerimizde tüm indirimlere ek %10 indirim, poliçe kapsamındaki öğretmen ve sevdiklerine sağlanacaktır"

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Doğan Arşiray yazdı:

Usta Öğreticiye geçerlimi bu indirim? TSS için soruyorum.

Öğretmen diploması veya kimliği gerekir Ustam 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Az önce allianz meslek grubu indirimleri bölümüne baktım.

"Öğretmen: %15 ( MEB’e bağlı öğretmen, müfettiş ve müfettiş yardımcıları için  uygulanmakta olup sigortalının MEB’den öğretmen olduğuna dair belge veya kimlik kartı alınması gerekmektedir. Özel okulda veya dershanede öğretmenlik yapan kişiler için ise, özel okulda/dershanede öğretmen olduğuna dair yazı ve öğretmen diploması/ formasyon belgesi temin edebilmeleri durumunda öğretmen indirim uygulanabilmektedir.)"

buradan yürüsek? :) ustalık burada değilmi? cımbızlasak yani?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Doğan Arşiray yazdı:

Az önce allianz meslek grubu indirimleri bölümüne baktım.

"Öğretmen: %15 ( MEB’e bağlı öğretmen, müfettiş ve müfettiş yardımcıları için  uygulanmakta olup sigortalının MEB’den öğretmen olduğuna dair belge veya kimlik kartı alınması gerekmektedir. Özel okulda veya dershanede öğretmenlik yapan kişiler için ise, özel okulda/dershanede öğretmen olduğuna dair yazı ve öğretmen diploması/ formasyon belgesi temin edebilmeleri durumunda öğretmen indirim uygulanabilmektedir.)"

buradan yürüsek? :) ustalık burada değilmi? cımbızlasak yani?

I ıh :)

Ama konu sen isen.. yaparızz bi güzellik.. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
(düzenlendi)

Dün kaskomu yeniledim daha önce aldığım firma sigortaladım. com a yaptırdım full kasko dediklerinden muhafiyetsiz kasko terör sel dolu deprem yangın çalınma hepsinde full kapsıyor senede iki kere 15 gün araç 1000,000 imm ( yeterli diye bilerek yükseltmedim 250 tl fark ile 1250 oluyordu ) Yetkili servis orj parça orj cam çekici yardımı otel yardımı vs vs vs 

kampanyalı fiyat 5,500 tl + 350 tl yakıt yardımı  , normalde fiayatı 8500 9000 den aşağı değil bu kaskonun , süper kasko olarak geçiyor

tarihinde Murat Öngür tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

poliçelere fulun fulü takıları takıyorlar, ben mesela ya sınırsız imm ya de 2.5 milyn seçiyorum takılara bakmadan

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Murat Öngür yazdı:

Dün kaskomu yeniledim daha önce aldığım firma sigortaladım. com a yaptırdım full kasko dediklerinden muhafiyetsiz kasko terör sel dolu deprem yangın çalınma hepsinde full kapsıyor senede iki kere 15 gün araç 1000,000 imm ( yeterli diye bilerek yükseltmedim 250 tl fark ile 1250 oluyordu ) Yetkili servis orj parça orj cam çekici yardımı otel yardımı vs vs vs 

kampanyalı fiyat 5,500 tl + 350 tl yakıt yardımı  , normalde fiayatı 8500 9000 den aşağı değil bu kaskonun , süper kasko olarak geçiyor

Bazı şeyleri daha kötü yapmadan daha ucuz yapmak mümkün değildir.  
Senin gördüklerin senin görmeni istedikleri kadardır.  
Bu sebeple 9000 lik poliçeyi 5500 e aldım diye böbürlenme Murat 

Sen kaç yıldır poliçe alıyorsun bilmiyorum ama ben 23 yıldır bu şirketlerin hepsinin içindeyim :)

Metin Baloğlu yazdı:

27 Kasım ı bekleyimmi indirim olacak mı zts ks için 😊

Trafiği bulduğunuz an alın. Bekleme yapmayın :)

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Mehmet Ozyurek yazdı:

Sen kaç yıldır poliçe alıyorsun bilmiyorum ama ben 23 yıldır bu şirketlerin hepsinin içindeyim :)

Abey niye bekletiyon o zaman 😬

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Mehmet Ozyurek yazdı:

bende diyorum ki benim aldığım fiyata bu kadar kapsamlı sigorta alamazsın . zaten hasarsızlık indirimim vardı bir de üzerine onlar indirim yaptı .Benimde akrabam sigortacı normal sigorta yapan yerler ile büyük kuruluşlar arasında çok büyük indirim farkları var. O fiyata almak çok çok zor aynı koşullarda farklı firma aradı daha bugün 8,400 tl fiyat verdi. bu arada ben 20 yıldır kasko sıgorta yaptırıyorum 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ferdinand Porsche mi söylemiş bunu

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Murat Öngür yazdı:

bende diyorum ki benim aldığım fiyata bu kadar kapsamlı sigorta alamazsın . zaten hasarsızlık indirimim vardı bir de üzerine onlar indirim yaptı .Benimde akrabam sigortacı normal sigorta yapan yerler ile büyük kuruluşlar arasında çok büyük indirim farkları var. O fiyata almak çok çok zor aynı koşullarda farklı firma aradı daha bugün 8,400 tl fiyat verdi. bu arada ben 20 yıldır kasko sıgorta yaptırıyorum 

Sektörün kar oranını biliyorum.
Önce mantıklı mı diye bakarım. 
Söylediğin doğrudur. Ama mantıklı değil. 
8400 lük poliçeyi 5500 e alamazsın. 
Yapacağı iskonto verdiği 350 liralık kupondan öteye geçemez. 
Bir şeyler almışsın. İçine de sindiyse. Hayırlı olsun :)

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Mehmet abi rakamlar çok yüksek, Baba, Anne, 2 çocuk için çıkan rakamlar 25-30 bini gören firmalar var.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ramazan Turan yazdı:

Mehmet abi rakamlar çok yüksek, Baba, Anne, 2 çocuk için çıkan rakamlar 25-30 bini gören firmalar var.

Yeni rakamlara alışmalıyız :) 

Geçen yıl 70 lira olan zeytini 225 e bulunca kaptım dün.  

• Beğen 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy
Mehmet Ozyurek yazdı:

Yeni rakamlara alışmalıyız :) 

Geçen yıl 70 lira olan zeytini 225 e bulunca kaptım dün.  

Aynen doğru bir söz.

Geçen sene Anatkaya'dayken zeytinyeğının kilosunu 70 Tl den almıştım. Oradaki arkadaşlara sordum alayım diye 200Tl den başlıyor dediler.

Her şey için minimum, geçen seneyi 3 ile çarpmak gerekir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...