İçeriğe Yönlendir

Whatsappda Durum Paylaşımında veya Başkasına Video Gönderildiğinde Çözünürlük Düşmesi. (Samsung A73)

Fikret Özsoy

Recommended Posts

Fikret Özsoy

Merhabalar.

Samsung A73 5G telefon kullanıyorum. Aslında sosyal medya kullanmıyorum ama ara sıra video göndermem gerekiyor whatssaptan. Bazen de durum paylaşabiliyorum. Örneğin 15 saniyelik bir video çekip durum paylaşsam çözünürlük çok kötü oluyor. Telefonda izlediğimde çok kaliteli. Bir çözümü var mıdır?

Yorum bağlantısı
Fırat Önal
(düzenlendi)

iphone de var ama android de  var mı bilmiyorum.  İos da göndereceğimiz resmi ya da videoyu dosya olarak kaydediyoruz. Dosya olarak gönderimde kalite düşmüyor.

tarihinde Fırat Önal tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan
(düzenlendi)

Youtuba elemanın birisi bunu detaylı anlatıyordu. Yöntemi vardı ama aklıma değil şu an. Sanırım belge gönder kısmından olduğu gibi atıyordu 

tarihinde Hamit inan tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can

Benim telefon a52, android 13 var. İlk göndermede 1 defaya mahsus gönderim kalitesini sordu ondan beridir hep yüksek kalite yolluyor. Belki siz fark etmeden düşük çözünürlük seçmişsinizdir. Ayarı var ama nerede tam bilmiyorum. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Artık yeni gönderim esnasında gönderilecek kişi sohbetine giriş yaparak fotoğraf yada video seçtiğinizde hd olarak gönder seçeneği çıkıyor üstte. Eğer albüm den direkt paylaş dediğinizde bu durum oluşmuyor. Hd gönderim seçeneği.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Zincirkıran

belge olarak gönderirseniz kalite düşmüyo, video olduğu gibi karşıya iletiliyo. karşı taraf telefona indirmeden izleyemiyo. üst limit kaç mb bilmiyorum.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Evet, belge olarak gönderirseniz çözünürlük düşmez. Ama ona göre de veri yükseleceği için internet kotanızdan yer.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy
Cihat Küçükay yazdı:

Evet, belge olarak gönderirseniz çözünürlük düşmez. Ama ona göre de veri yükseleceği için internet kotanızdan yer.

Aslında benim için önemli olan durum paylaşımına yüklediğim videolar. Çözünürlük çok düşüyor. Sanırım onun çözümü yok gibi.

Yine de teşekkürler cevabınız için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Fikret Özsoy yazdı:

Aslında benim için önemli olan durum paylaşımına yüklediğim videolar. Çözünürlük çok düşüyor. Sanırım onun çözümü yok gibi.

Yine de teşekkürler cevabınız için.

Evet, ona birşey yapamazsınız.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...