İçeriğe Yönlendir

850-900 Bine Kadar Otomatik Tavsiye

Burak Yildirim

Recommended Posts

Burak Yildirim

Arkadaşlar sıfır otomatik vites ,850 900k civari hafta sonları şehir içinde 100km civarı yapılacak bir araç arıyoruz ne tavsiye edersiniz? Yakıt tasarrufu, güvenlik ve masrafı az olan bir model arıyoruz . 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Bende araştırdım baya o fiyatlara en uygun 1,6 dizel 2016 ve üzeri otomatik astralar

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

haftasonu 100 km mi yapılacak sadece? senede 5200km için çok gereksiz masraf olur. eski model ikinci el ve nispeten üst segment bir araç bakmak lazım bence.

Yorum bağlantısı
İsa Acar
(düzenlendi)

Sıfır km, 1.4 otomatik benzinli Hyundai i20 lerin orta paketleri 850 bin TL. civarıydı.

tarihinde İsa Acar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Yildirim

Aynen öyle 100km civarı yapılacak bana 2.el ve üst segment bir model önerir misiniz ?

Doğan Arşiray yazdı:

haftasonu 100 km mi yapılacak sadece? senede 5200km için çok gereksiz masraf olur. eski model ikinci el ve nispeten üst segment bir araç bakmak lazım bence.

Yorum bağlantısı
Mehmet Zincirkıran

2016-2017 peugeot 508 dizel otomatik active ya da allure paket. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

2012 bu segmentteki mercedesen parçası ile sıfır astranın yedek parçası yaklaşık aynı para olur. PSA grubunun parçaları ucuz değil.

egea yı bilemiyorum, parça kalitesi filan nasıl kullananlar söylemeli, ama parçalar kesin yarı fiyattır.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

2012 bu segmentteki mercedesen parçası ile sıfır astranın yedek parçası yaklaşık aynı para olur. PSA grubunun parçaları ucuz değil.

egea yı bilemiyorum, parça kalitesi filan nasıl kullananlar söylemeli, ama parçalar kesin yarı fiyattır.

temmuz rakamına aralık ta araba satılmaz

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

anlaşılmadı? pazarlık ederiz zaten?

pazarlığın da bi şeysi var yani çattt diye %40 inerse oolur anca

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Çağlar Bayur yazdı:

pazarlığın da bi şeysi var yani çattt diye %40 inerse oolur anca

900 bin olan arabayı taş çatlasa 830 a alırsın. dersenki insin biraz daha iki ay daha bekleyelim derim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

900 bin olan arabayı taş çatlasa 830 a alırsın. dersenki insin biraz daha iki ay daha bekleyelim derim.

her inişin bir çıkışı vardır

Doğan Arşiray yazdı:

900 bin

600 lüğe 900 yazmışsa zaten gönlü yoktur satmaya, ben olsam satmam mesela

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

sıfır otomatik i20'lerden hangisine para yeterse. yeni makyajlandı, akü bitirme sorunundan bahsediyorlar ama bakmak lazım.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

Kia stonic 2022 bulursunuz. Bende bakıyorum. Fiyat 830 altı ilan olunca 1 gün durmuyor. Sıfırı bayide 965. 

istanbul ve kocaeli de epey ilan var. 

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

900 u biraz aşabilirim derseniz sıfır tadında 2023 208 benzinli otomatik araç var elimizde 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...