İçeriğe Yönlendir

225/45/17 Kışlık Lastik

Arif Aykın
Çözüme git Arif Aykın tarafından,

Recommended Posts

Arif Aykın
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar, kışlık lastiklerimiz bitik durumda ve değiştireceğiz artık mecburen. Aşağıda belirtmiş olduğum lastiklerden hangisini tercih ederdiniz? Kullanıma bağlı  + /- bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Yaklaşık 1 hafta kadar kar yağıyor yollarda da sadece sabahları oluyor desem yeridir. Çok sık il dışına çıkmıyorum ama acil bir durumda da kafam rahat gidebilmeliyim. En geç yarına kadar almam gerekiyor. 

Eğer satılmazsa kormoran 2021 1 kış kullanılmış -  4500 tl 2. el mevcut kormoran

Goodyear ultragrip 8 2023 - 9800 tl

Lassa snoways 2022 - 8600 tl

Petlas Glacier w661 2023 - 8000 tl

tarihinde Arif Aykın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Arif Aykın yazdı:

Merhaba arkadaşlar, kışlık lastiklerimiz bitik durumda ve değiştireceğiz artık mecburen. Aşağıda belirtmiş olduğum lastiklerden hangisini tercih ederdiniz? Kullanıma bağlı  + /- bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Yaklaşık 1 hafta kadar kar yağıyor yollarda da sadece sabahları oluyor desem yeridir. Çok sık il dışına çıkmıyorum ama acil bir durumda da kafam rahat gidebilmeliyim. En geç yarına kadar almam gerekiyor. 

Eğer satılmazsa kormoran 2021 1 kış kullanılmış -  4500 tl 2. el mevcut kormoran

Goodyear ultragrip 8 2023 - 9800 tl

Lassa snoways 2022 - 8600 tl

Petlas Glacier w661 2023 - 8000 tl

bu ebatta falken ice F var ve şu ana kadar, ankara da 0 derecede kara buz üzerinde de çok başarılı buldum kaldı ki araba arkadan itişli ve her koşulda kayma meraklısı. hararetle tavsiye ederim. petlas filan çok iyi yazlık lasitklerdir kışlık olduğunda.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Doğan Arşiray yazdı:

petlas filan çok iyi yazlık lasitklerdir kışlık olduğunda.

:thank_you2: Çok iyiydi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Doğan Arşiray yazdı:

bu ebatta falken ice F var ve şu ana kadar, ankara da 0 derecede kara buz üzerinde de çok başarılı buldum kaldı ki araba arkadan itişli ve her koşulda kayma meraklısı. hararetle tavsiye ederim. petlas filan çok iyi yazlık lasitklerdir kışlık olduğunda.

amazon linki var mı hocam? :)

@Arif Aykın Etiketlerine bakınca Goodyear ile Petlas aynı. petlası araştır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Karabük içi birtane ultragrip 2022/39 üretim buldum 2. el akşam ona bakacağım bakalım sonuç ne olacak. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Arif Aykın yazdı:

Karabük içi birtane ultragrip 2022/39 üretim buldum 2. el akşam ona bakacağım bakalım sonuç ne olacak. 

hala satışta ise hemen alın, son valilik kararı ile satıştan kalkan çok oldu %50 zam ile geri gelir ilana

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Arif Aykın

6000 tl ilan fiyatıydı, 5000 tl ye bitirdik😌 yarın nasip olursa taktıracağım. 1 tane yama var sadece. Qashqai de kullanmış önceki sahibi. 4 lastikte 39/2022 üretimli

czhgmfu.jpeg

j4zdex2.jpeg

n6nztiv.jpeg

ldsqdbl.jpeg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Lastikleri taktırdım. Lastikçi de çok beğendi ikinci el aldım ne kadar eder sence dedim. Sıfırları 10000 min. Fiyatı daha bir sezonluk lastik en az 6500 fiyatı var eğer 6500-7000 aldıysan iyi fiyat dedi😌 bende söylemedim aldığım fiyatı 😌

lyu1jzu.jpeg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...