İçeriğe Yönlendir

Ögretmenim Canım Benim 🥰

Alpay Sumer

Recommended Posts

Murat Gedik

Çok teşekkür ederiz Alpay bey. Ben de başta Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım. 

İnşallah gelecekteki güzel günlerin, güçlü Türkiye'nin iyi eğitimden geçtiğini insanlarımız anlar. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Başta anne ve babam olmak üzere bugüne kadar beni yetiştirmiş tüm öğretmenlerimin Öğretmenler Gününü kutlar, ellerinden öperim.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Teşekkürler..Tüm öğretmen arkadaşların gününü kutlarım..

• Beğen 5
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

Kiymetli Ogretmenler,

Sizler evlatlarimizin ikinci ailesisiniz, gelecek hepimizin ellerinde sekilleniyor, sorumluluklarimiz cok buyuk.

Ogretmen anne ve babanin bir evladi olarak sizleri yakindan tanidigimi ve anladigimi hissediyorum.

Butun zorluklara ragmen yilmadan gelecegimizi sekillendirdiginiz icin sizlere mutesekkirim, gununuz kutlu olsun.

En derin sevgi ve saygilarimla

• Beğen 3
  • Teşekkür 3
Yorum bağlantısı
Gencay Bengli

Bir öğretmen çocuğu olarak, hayatımızın en güzel zamanlarına ışık olup yolumuzu aydınlattıkları için bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım. İyi ki varsınız.

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sevgili öğretmenlerim..

Hepiniz çok değerlisiniz. İyi ki varsınız. 

Günününüz kutlu olsun. 

• Beğen 3
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Başta eşim olmak üzere tüm öğretmenlerimizin bu özel gününü kutlarım.

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

IMG_20231124_083652.jpg.b2b2b9b3af0915ce7c1db1e0b516b29b.jpg

Öğretmenler, yeni nesil sizin eseriniz olacaktır.

Başöğretmen Atatürk ün izinde yolumuza devam edeceğiz. İkra, bismi rabbike diyerek gelişime açık çağdaş bir eğitim anlayışı ile bu yolda ilerleyeceğiz. Tüm meslektaşlarım ogretmenler günümüz kutlu olsun. Bugünlere gelmemizde vesile olan tüm öğretmenlerimizin ellerinden öpüyorum. Başta hemşehrim olan, vatan toprağının her karışı benimdir diyen Şenay Aybüke Yalçın, Necmettin Yılmaz, Neşe Alten ve adını zikredemediğim şehit öğretmenlerimizi de rahmetle anıyorum.

Konuyu açan Alpay arkadaşıma, mesajları ile bizleri onurlandıran forumdaşlara, bugünkü il kutlama programında sunuculuğum esnasında deli gibi çarparak varlığını her daim yanımda hissettiren kalbime de sonsuz teşekkür ve şükranlarımı da sunuyorum 😅

IMG_20231124_115925.jpg.5def871f739f9e980c2a6e0471b7237a.jpg

• Beğen 12
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyorum. Haklarınızı aldığınız günlerde gelsin inşallah...

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Çocukları bilgisi kadar sevgisiyle de besleyen tüm öğretmenlerin günü kutlu olsun.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Bu kutsal görevi sabırla ve azimle sürdüre gelen tüm öğretmelerimizin günü kutlu olsun.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bunca velede nasıl katlanırlar anlamam , günleri kutlu olsun

• Beğen 5
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Tüm Öğretmenlerin ve Öğretmen adaylarının günü kutlu olsun...

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Fırat Önal

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Tüm meslektaşlarımın öğretmenler gününü kutlarım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve şehit öğretmenlerimizi de anarak tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

ilk okul ogretmenim haric tum ogretmelerimizin ellerinden operim. onun atesi boldur insallah. 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Metin Baloğlu yazdı:

Konuyu açan Alpay arkadaşıma, mesajları ile bizleri onurlandıran forumdaşlara, bugünkü il kutlama programında sunuculuğum esnasında deli gibi çarparak varlığını her daim yanımda hissettiren kalbime de sonsuz teşekkür ve şükranlarımı da sunuyorum 

IMG_20231124_115925.jpg.5def871f739f9e980c2a6e0471b7237a.jpg

Tüm Sürprizi bozdun yaa.. Okadar da ss almıstım 😂 kalp atısı 120, 10 dakkadır hareketsiz..  Tövbeler olsun 😂

Çağlar Bayur yazdı:

bunca velede nasıl katlanırlar anlamam , günleri kutlu olsun

Abi sen birde o kadar cocukla ugrasip eve gelenle uğraşmak nasıl bisey birde onu bi bilsen 😂 

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Alpay Sumer yazdı:

Tüm Sürprizi bozdun yaa.. Okadar da ss almıstım 😂 kalp atısı 120, 10 dakkadır hareketsiz..  Tövbeler olsun 😂

😅 Kalp atışı 147 idi. Kalbim yerinden çıkacakmış gibi olupta dönüp kalmak nasılmış vali beyin karşısında test ettim 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...