İçeriğe Yönlendir

Amfi Dönüştürücü

Ercan Demir

Recommended Posts

Ercan Demir

merhaba arkadaşlar aracımda orjinal teyip var amfi çıkışı yok yani bass bağlamak istiyorum anfi dönüştürücü  bir aparatla oluyormuş arka hoporlerden cikis aliyormusun  tetikleyici ve 12 v artı uçları varmış bu 12 volt ve artı ucu aracın sigorta kutusundan alsam olurmu illa akkuden direkmi çekilmeli ben sigorta kutudan alırsam diye düşündüm daha iyi olur diye  kontak anhtari çevirince açılsın diye Akkuyu bitirmesin diye düşündüm bilgisi olan varmi

magicvoice-mv-15911-ayarli-oto-deck-anfi-cevirici-2-4-kanal-anfi-baglanabilir-anfi-donusturucu-kcm63590775-1-7307dd294b404366934a37b78454a8a1.jpg

41vKsHgqmjL._AC_UF894,1000_QL80_.jpg

Yorum bağlantısı
Ercan Demir

bu sogota  fişi aparatı ile sigortadan bagliyabilirmiyim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

alacağınız anfiye bağlı, artık birçok anfinin girişine teyp çıkışını doğrudan bağlayabilirsiniz, tercihen arkaya giden çıkışlara paralel bağlamanız yeterli olur. ayrıca 12V gerektirmeyen tipleri de var bunların, fotodaki cihaz fazlaca kaliteli ses düzayi içindir pahalıdır ve gereksiz

Yorum bağlantısı
Ercan Demir
(düzenlendi)

on gogusi sökmek istemiyorum aracım ford

Focus MK4 2019 model anfi çıkış olacagini sanmiyorum

IMG_20231126_123409.jpg

tarihinde Ercan Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

anfi çıkışı yok orjinal teypte, ama alınacak anfide büyük ihtimal ile buna gerek yok , teybi söküp arka çıkışa paralel kablo çakiilecek.ayrıca göğsü sökmek derken her  şekilde  anfi sub alınacak ise teyp sökülecek zaten

Ercan Demir yazdı:

aracımda anfi bağlı değil anfi yok yani

bas takılacak ise anfi de alınacak?

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

anfide high level input varsa direk teyp çıkışını girebilirsiniz anfiye. yada bu resmini paylaştığınız deck çevirici zımbırtıların kaliteli olanlarından almalısınız. elektriğini sigorta panelinden alabilirsiniz teybin arkasından da alabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercan Demir

bir videoda arka hoperloden aldığını gördüm  sesi 

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Ercan Demir yazdı:

bir videoda arka hoperloden aldığını gördüm  sesi 

Bu basit iş hemence arka hoparlörden alırlar. ama iki tarafdan da alınması gerekiyor.

Alacağınız amfide high level input girişi varsa empedans bağlamaya gerek yok.

image.png.47630d7cca59f3bcd01157ef493ea15e.png

Misal bu anfinin kutu içinde çıkan soketi direk hoparlör çıkışları ile bağlayıp diğer tarafa woofer bağlayabilirisiniz. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ben bu iş için kapı döşemelerimi söktürmezdim arka hoparlörler perçinli ise bir de onlar kırılacak? iş bayağı büyür, sonra kapı dan içeriye tesisat döşenecek..

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Çağlar Bayur yazdı:

ben bu iş için kapı döşemelerimi söktürmezdim arka hoparlörler perçinli ise bir de onlar kırılacak? iş bayağı büyür, sonra kapı dan içeriye tesisat döşenecek..

Kapı ile direk arasındaki bağlantı yerinden alıyorlar.

Daha kötü.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Hasan Karabekiroglu yazdı:

Kapı ile direk arasındaki bağlantı yerinden alıyorlar.

Daha kötü.

tavanı boyatırım daha iyi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...