İçeriğe Yönlendir

2022 Model Mitsubishi Space Star Aldım. Siz Ne Dersiniz?

Enes Talha Tüfekçi

Recommended Posts

Cihat Küçükay

Hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

:nazar: maşallah... o paraya aynı model clio alamazsınız, vw i telahfuz bile etmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Enes Talha Tüfekçi
Sani Gerşon yazdı:

Teypte android auto ve apple carplay mevcutmuş. Arayüze takılmayın, telefonunuzu bağlayın, öyle kullanın. 

Evet üstad. Kablolu Android Auto var. Avrupa ve Amerika paketlerinde kaliteli bir multimedia cihazı var. Türkiye'deki biraz kalitesiz ama iş görüyor.

Ahmet Çankaya yazdı:

:nazar: maşallah... o paraya aynı model clio alamazsınız, vw i telahfuz bile etmiyorum.

Evet. Ben de o sebeple aldım. İnanın kapı hissiyatları, aracın tokluğu neredeyse Alman arabası gibi. Aracın eksi tarafı bagajı küçük. Diğer arabamız Corolla Sedan olduğu için bizim adımıza o da problem değil.

Fatih Keskin yazdı:

Hayırlı olsun

Teşekkür ederim Fatih Bey. Daha iyileri sizlere nasip olsun.

Cihat Küçükay yazdı:

Hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah..

Sağolun Cihat Bey. Bilmukabele.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Çok güzel. Küçük araba uzmanı japonlardan. Şehir içinde çok az yaktığını biliyorum, 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Oğuzkan Erışık yazdı:

Hayırlı olsun

Yanak incelmiyor bu ebatta. 1 cm civarı daha da genişliyor aksine

195 50 15 de vurma yok 

hayırlı olsun allah kaza bela vermesın 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Enes Talha Tüfekçi
Doğan Arşiray yazdı:

güle güle binin. tipi de güzelmiş.

Bence de. Picanto ve i10'a göre daha hırçın ve estetik duruyor.

Yorum bağlantısı
Enes Talha Tüfekçi
Alparslan Coban yazdı:

Hayırlı olsun .

Sağolun Alparslan Bey. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Açıkçası bu kadar paraya kesinlikle tercih etmeyeceğim bir marka ve model  olurdu. Elinizden kısa sürede çıkarmaya bakıp yerine yaris, jazz gibi piyasada tutulan bir marka model i tercih ederseniz uzun vadede daha az değer kaybı yaşarsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Enes Talha Tüfekçi
Mustafa Yanar yazdı:

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Açıkçası bu kadar paraya kesinlikle tercih etmeyeceğim bir marka ve model  olurdu. Elinizden kısa sürede çıkarmaya bakıp yerine yaris, jazz gibi piyasada tutulan bir marka model i tercih ederseniz uzun vadede daha az değer kaybı yaşarsınız.

680 bin liraya 2015 model 80 bin kmde Yaris ya da 2012 model 100 bin kmde Jazz satılıyor. Sizce mantıklı mı? Ben sıfır ayarında bir araba aldım. Güvenli ve sağlam. Az yakıyor. Elden çıkartmak gibi bir derdim yok açıkçası. En fazla 10-15 bin lira aşağı satarım. Arabadan ne istediğimiz önemli. Ticari bir kâr mı yoksa bir yerden bir yere güvenli ulaşım mı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Tabii ki tercih meselesi saygı duyuyorum ama her araba eninde sonunda satılacak, ülkemizde arabalara yüksek paralar ödüyoruz,  satarken diğerlerine göre kayıp daha fazla olacaktır.Ayrıca müşteri bulmak da daha zor olacaktır. Sadece bunlara dikkat çekmek istedim.Mazda japonların en iyi otomobil markası mesela ama piyasadaki durumu malum.Bunun gibi birçok marka ve model örnek verilebilir.Önemli olan içinize sinmesi, benimsediyseniz sıkıntı etmeye gerek yok.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...