İçeriğe Yönlendir

Elon Musk Yine Markalar ile Dalgasını Geçiyor.

Hasan Karabekiroglu

Recommended Posts

Hasan Karabekiroglu

Cybertruck ile bir 911 i arkasında başka bir 911 çekerek geçiyor.

0/100 2,6 sn :D 

• Beğen 4
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

valla bence o kadar anlamsız ki. Misha Charoudin diye bir yarışçı adam var. almanyada pistte türlü arabalarla videolar çekiyor. Teslanın S plaid modeli ile dönüyorlar, araba inanılmaz hızlı ama çok kontrollü değil, yani hızlanabiliyor ve bunu inanılmaz güçlü motorlarıyla yapıyor olması pek birşeyi değiştirmiyor. bu arada batarya yüzde 97 den yüde 55 e 7 dk da filan düşüyor.

bir pickup iş yapacaksa bunu uzun süreli yapabilir olması lazım. bu aracın ne yapabileceğide oradan belli. pili bitecek böyle kullanırsan. ayrıca başlangıç modeli neredeyse 90 bin dolara satılacakmış. 2019 da 68 bin olarak açıklanmış. elon musk tutarsız garip bir adam bence. aracın tasarım dili de yok. sanki bir iddia için yapılmış gibi. sosyal deney gibi.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Adam yapıyor. Bugün Apple ne yapsa millet nasıl benzerini yaparım diyor :)  Tesla'da aynı yolda, otomobil dünyasının Apple'ı olacak :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Mehmet Muhip Yılmaz yazdı:

Adam yapıyor. Bugün Apple ne yapsa millet nasıl benzerini yaparım diyor :)  Tesla'da aynı yolda, otomobil dünyasının Apple'ı olacak :D 

Bende demiştim ama Ali bey kabul etmiyor. 

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Mehmet Muhip Yılmaz yazdı:

Her Apple'ın karşısında bir Samsung vardır. Biz yine Androidci oluruz. 😊

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can

Marka algısı, reklam ve yazılım özgürlüğü (oyuncaklı) sayesinde Tesla buralara geldi. Şu aracın birebir aynısını başka bir marka yapsa dalga konusu olurdu. Tesla'da olup diğer premium elektriklilerde olmayan sadece full otonom sürüş var. Onun da yasal olup olmaması hala tartışılıyor. Yol tutuşu eh, malzeme kalitesi meh bir marka. 

Parayı bulursak şuradan devam. 

2023 Ford F-150 Lightning Interior | Tom's Ford

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Oğuzkan Erışık yazdı:

Porş kendini zor geçmiş :crazy:

cybertruck 845 beygirmiş... porsche kaç hp miş acaba. ayrıca neden porsche ile kıyaslıyor onu anlamadık.

bana desenki birisini hediye edeceğiz continental gt nin yanına koyarsın, cybertruck alırsam beni dövün.

Yorum bağlantısı
Coşku Mert

yaya güvenliği muhteşem bi araç. sakat bırakmadan direkt götüren cinsten :)

Cybertruck-fremont-cropped.jpg

• Beğen 2
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

mwşhurrr safety kurulları falan buna nasıl üretilibilir onayı vermiş anlamadım

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Bunu test edebilecek güvenlik sistemi yokki

niye marsta mı gidiyor bu yaya yok mu yolda, yaya güvenlik testi

buldum bir testini

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Demir tamponla gezen offroad donanımlı bir grand cherokee, insana çarpsa yine aynı şey olur ortalama. 

Rezvani tank gibi bir amaçla üretildi galiba.

Yorum bağlantısı
Sühan Bozdağ

Bizim ustalar sanayide yapar aynısını. Galvaniz sac ucuza gelir ya da alüminyum folyo

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Doğan Arşiray yazdı:

... aracın tasarım dili de yok. sanki bir iddia için yapılmış gibi....

photo_5820910022140477534_x.jpg

• Beğen 1
  • Mutlu 8
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ebrar Tüfek yazdı:

Demir tamponla gezen offroad donanımlı bir grand cherokee, insana çarpsa yine aynı şey olur ortalama. 

Rezvani tank gibi bir amaçla üretildi galiba.

soğan bıçağın hangi tarafı ile kesilir?

Sühan Bozdağ yazdı:

Bizim ustalar sanayide yapar aynısını. Galvaniz sac ucuza gelir ya da alüminyum folyo

ahşaptan yaptı birisi elon a hediye edecekmiş, afrikalı da çok memnun olurum dedi, konu kapandı, adam sıfır truck bekliyor

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Pek çok yenilik de barındırıyor aslında, sadece çelik kaplama köşeli bir araç değil, aksesuarları, kurşun geçirmezliği, komple 48V düşük gerilim ve sanırım 800V yüksek gerilim mimarisi, Elon yapıyorsa bişiler çıkıyor sonrasında hep, sadece elektrikli diye tutmadı tesla, arkasında durdu, şarj ağı vs, ben arkasında başka planlar barındıran birisi olarak görsem de adam yapınca tutuyor genelde

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Murat Sürmeli yazdı:

Pek çok yenilik de barındırıyor aslında, sadece çelik kaplama köşeli bir araç değil, aksesuarları, kurşun geçirmezliği, komple 48V düşük gerilim ve sanırım 800V yüksek gerilim mimarisi, Elon yapıyorsa bişiler çıkıyor sonrasında hep, sadece elektrikli diye tutmadı tesla, arkasında durdu, şarj ağı vs, ben arkasında başka planlar barındıran birisi olarak görsem de adam yapınca tutuyor genelde

tibetli der ki: ne yaptığın değil, kimin yaptığı önemlidir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...