İçeriğe Yönlendir

Motor Yatak Sarması

Fatih Eroglu
Çözüme git Çağlar Bayur tarafından,

Recommended Posts

Fatih Eroglu
Tamer Topaç yazdı:

Motor yatak sarmamış mı?

Ustaya kalsa sarmış, motor inecek, 70 ila 100 bin arası masrafı varmış,  sovunce de niye sövdün derler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Fatih Eroglu yazdı:

Ustaya kalsa sarmış, motor inecek, 70 ila 100 bin arası masrafı varmış,  sovunce de niye sövdün derler.

Yazık...

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Fatih Eroglu
Çağlar Bayur yazdı:

tdci bir motorda bilinçli bir yazılım ve bilinçli kullanım her zaman zevk vermiştir, beygire bakmam , ben kullanım devirlerimi söylerim, ona göre yaptırırdım yazılımı, mesela şehir içi ağırlıklı alt devri canlandırmak gibi

Çağlar abi usta krank kasnağının boşunu takmış, üzerinden çıkan dolusuydu sorun olur mu, dönüşler de, bir de kalkışlarda hafif ses yapıyor gibi.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fatih Eroglu yazdı:

Çağlar abi usta krank kasnağının boşunu takmış, üzerinden çıkan dolusuydu sorun olur mu, dönüşler de, bir de kalkışlarda hafif ses yapıyor gibi.

kasnağın boşu derken?

Yorum bağlantısı
Fatih Eroglu
Çağlar Bayur yazdı:

kasnağın boşu derken?

Abi  tam olarak bilmiyorum usta söyledi, içi dolu tipi, ve boş tipi mi var bunların 

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Fatih Eroglu yazdı:

Abi  tam olarak bilmiyorum usta söyledi, içi dolu tipi, ve boş tipi mi var bunların 

Krank kasnaklarında öyle bir şey var. Ağırlık balansı oluyor göbekte. 

Sebebi de yanlış bilmiyorsam egzantrik milindeki balansı dengelemek için. 

Şasi no ile bakınca ne çıkıyorsa onu takmak lazım. Üzerindekine de aldanmayın, bazen değiştirip yanlış takılan parça varsa siz de ona uyarsınız o şekilde

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Eroglu
Ü.Emre Kartal yazdı:

Krank kasnaklarında öyle bir şey var. Ağırlık balansı oluyor göbekte. 

Sebebi de yanlış bilmiyorsam egzantrik milindeki balansı dengelemek için. 

Şasi no ile bakınca ne çıkıyorsa onu takmak lazım. Üzerindekine de aldanmayın, bazen değiştirip yanlış takılan parça varsa siz de ona uyarsınız o şekilde

Usta yanımda parcacıyı aradı şase numarasını verdi,  kafama takılan  aracın üzerinden çıkan parça büyük ihtimalle daha önce değişmemiş orjinal parçaydı ve dolusuydu,  usta taktiktan boş tipi ni taktım dedi sadece dönüşlerde hafif ses yapar sorun olmaz dedi, yalnız,  benim farkettigim  ilk kalkışlarda da ses yapıyor sonra düzeliyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...