İçeriğe Yönlendir

2012 Fiesta Sağ Önden Gelen Değişik Ses

Emre Tırmıkçı

Recommended Posts

Emre Tırmıkçı

Arabam özellikle sabahları soğukken şekilde sanki metal sürtme sesi gibi bir ses yapıyor sağ önden gelen bu ses yaklaşık 2 devirde en çok kendini belli ediyor. Bu tarz bir problem yaşayan var mı kış aylarında normal midir bu tarz sesler sanayiye uğramak gerekir mi bunun için ?

Yorum bağlantısı
FEVZİ ÇOLAKOĞLU
Emre Tırmıkçı yazdı:

Arabam özellikle sabahları soğukken şekilde sanki metal sürtme sesi gibi bir ses yapıyor sağ önden gelen bu ses yaklaşık 2 devirde en çok kendini belli ediyor. Bu tarz bir problem yaşayan var mı kış aylarında normal midir bu tarz sesler sanayiye uğramak gerekir mi bunun için ?

Sesin kış aylarında gelmesi normal oldugu anlamina gelmez eger bir ses gidiyorsa ve kendiniz sesin geldigi yeri bulup duzeltemiyorsaniz sanayiye gitseniz iyi olur. Sonucta bir sorun var ve bir yerlerden ses geliyor. Sanayide bir ustaya gosterseniz bence iyi olur.

Yorum bağlantısı
ALİ SEYKAN

Sadece araç içinde duyuluyor ama dışarıdan duyulmuyorsa aynısı bana da olmuştu. Sanki torpidodan geliyor gibi. Motor kulağından geldiğini söylemişlerdi. Motor kulağına sıvı gres sıktım ses kesildi. Hiç bir sorun yaşamadım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...