İçeriğe Yönlendir

Ben de Gizem Yaratayım 😊

Metin Akbal

Recommended Posts

Metin Akbal
Çiğdem Kaya Bilgiç yazdı:

Araç belli oldu mu diye bakmaya geldim 5 sayfa geçmiş nasıl gizem bu 😂

Çiğdem hanım psikojik danışmanım ya bizde gizlilik gizemlilik esastır:D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bu arabanın otomatik olduğunu nasıl çıkardınız. Bu araba olsa olsa dacia logan Stepway felandır 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

peki ya netice :) manuel touch 1.33 tce Clio5 o zaman... kaptırın varmıyıdı manueli acep? :unsure2:

x5_1137689584tvf.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Oğuzkan Erışık yazdı:

Biri edc biri robotizeydi. Edcyi roboziteyi denemek için takas ettim robotizeyi de km yükseldiği için sattım konu burda kapansın :biggrin:

Yaw he he, sen nasıl istiyorsan öyle olsun :D 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Ali Darbaz yazdı:

Bu arabanın otomatik olduğunu nasıl çıkardınız. Bu araba olsa olsa dacia logan Stepway felandır 

Kadranda P var 😊

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Neyse yoğun ısrarlara dayanamayıp açıklamamı yapıyorum. Clio 5 Touch ile başladığım 3 haftalık ikinci araç arayışım Clionun daha klostrofobik olması sebebi ile Hyundai I20 Style e kaymıştı. Rize de bir araç buldum para cikismadi. Nevşehir'de bir araç buldum buradan @Hasan Karabekiroglu na hem teşekkürlerimi hemde mahcubiyetimi bildirmek isterim zor zamanında yardımcı oldu dolandirilmaktan kurtulduk ve onun bu yardımı sonrasında aşklı ızdıraplı atasozumuz sonrası bulduğum ilk aracı çok fazla sorgulamadan Vavacars tan aldım, gördüğüm ilk fotoğrafını atayım. 1.0 TCE Xtronic 90hp Touch donanım Clio Kırmızısı (kırmızı Clio değil 😊)

147ee871c1574ca485dd74a7dfd79372_gallery_desktop.JPG.a086f9c961639333330e931e71a54367.JPG

Araç İstanbul'da 2021 model 2022 çıkışlı boyasız degisensiz tramersiz 15 bin km de bir kaç ufak cizigi bir iki kuş pisliği yanığı var başka da sorunu yok. Anlaşmalı bankadan 3.20 oranında finansman kullandım. 782 bin liraya aldım. 2 bin rezerve ücretini gecen cuma günü yatırdım. Aradığım beyfendi nerden aradığımı sordu Çorum dedim. Siz buraya gelmeye zahmet etmeyin biz çekici ile Ankara ya ücretsiz yolluyoruz oradan teslim alın dedi. Açıkçası bayağı işime geldi.  Pazartesi günü 600 liraya vekalet cikarttirdim. Kalan için yine pazartesi günü finansman başvurusunu yaptım. Salı günü onaylaninca ödemeyi yaptım satış gerçekleşti ve banka kalan ödemeyi yaptı. Sigorta kasko ve HGS şartı vardı. Neova sigorta 5700 lira Bereket kasko 7200 tuttu. Araç elime geçmeden HGS si elime ulaştı 😬 İşlemler tamamlandı araç Perşembe günü Ankara'ya geldi. Henüz aracı görmedim ama arabamızın meşhur olduğunu ogrendim. Gizli ozellikleri açılmış onu da ekleyeyim. En cok ta buna şaşırdım ve sevindim. Eski plakamiz 20 AGJ 049

FB_IMG_1703252213844.jpg.cefb78020d913d159c564f68d36a9f7f.jpg

• Beğen 15
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Metin Akbal yazdı:

Neyse yoğun ısrarlara dayanamayıp açıklamamı yapıyorum. Clio 5 Touch ile başladığım 3 haftalık ikinci araç arayışım Clionun daha klostrofobik olması sebebi ile Hyundai I20 Style e kaymıştı. Rize de bir araç buldum para cikismadi. Nevşehir'de bir araç buldum buradan @Hasan Karabekiroglu na hem teşekkürlerimi hemde mahcubiyetimi bildirmek isterim zor zamanında yardımcı oldu dolandirilmaktan kurtulduk ve onun bu yardımı sonrasında aşklı ızdıraplı atasozumuz sonrası bulduğum ilk aracı çok fazla sorgulamadan Vavacars tan aldım, gördüğüm ilk fotoğrafını atayım. 1.0 TCE Xtronic 90hp Touch donanım Clio Kırmızısı (kırmızı Clio değil 😊)

147ee871c1574ca485dd74a7dfd79372_gallery_desktop.JPG.a086f9c961639333330e931e71a54367.JPG

Araç İstanbul'da 2021 model 2022 çıkışlı boyasız degisensiz tramersiz 15 bin km de bir kaç ufak cizigi bir iki kuş pisliği yanığı var başka da sorunu yok. Anlaşmalı bankadan 3.20 oranında finansman kullandım. 782 bin liraya aldım. 2 bin rezerve ücretini gecen cuma günü yatırdım. Aradığım beyfendi nerden aradığımı sordu Çorum dedim. Siz buraya gelmeye zahmet etmeyin biz çekici ile Ankara ya ücretsiz yolluyoruz oradan teslim alın dedi. Açıkçası bayağı işime geldi.  Pazartesi günü 600 liraya vekalet cikarttirdim. Kalan için yine pazartesi günü finansman başvurusunu yaptım. Salı günü onaylaninca ödemeyi yaptım satış gerçekleşti ve banka kalan ödemeyi yaptı. Sigorta kasko ve HGS şartı vardı. Neova sigorta 5700 lira Bereket kasko 7200 tuttu. Araç elime geçmeden HGS si elime ulaştı 😬 İşlemler tamamlandı araç Perşembe günü Ankara'ya geldi. Henüz aracı görmedim ama arabamızın meşhur olduğunu ogrendim. Gizli ozellikleri açılmış onu da ekleyeyim. En cok ta buna şaşırdım ve sevindim. Eski plakamiz 20 AGJ 049

Akşam gidem de alam arabayı sabaha kadar ısıtırım :crazy:

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Oğuzkan Erışık yazdı:

Akşam gidem de alam arabayı sabaha kadar ısıtırım :crazy:

Deponun yarısı doluydu sana da vekalet vereyim de sen otur içinde. Sadece sigara içme yeter 😅

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Metin Akbal yazdı:

Deponun yarısı doluydu sana da vekalet vereyim de sen otur içinde. Sadece sigara içme yeter 😅

Yetki yazısı yaz gönder. Gidip alayım şimdi

Benzini tam dolu teslim ederim balım :flowers:

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Metin Akbal yazdı:

Sağ gösterip sol mu vurduk 😬

Şimdi sıra intikam almakta;

Rengi de çok güzelmiş, tam sevdiğim gibi, keşşşşşşkeee :D

Neyse şaka bir yana güzel seçim olmuş. Kredi ne kadar kullandın?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Onur Demir
Metin Akbal yazdı:

1.3TCe touch u 1 yıl şirket aracı olarak kullanmış ve 1.0 icon sahibi olarak çok şaşkınım. arka koltuk emniyet kemeri uyarısı çok şaşırttı beni. bendeki 2 araçta 2020. 2021 sonrası mı eklendi acaba. 

90hp sadece manuelde diye biliyordum otm olanda 90hp şaşırttı. 100hp bendeki. 1.0 xtronic şehir içi biraz fazlaca yakıyor, 90hp umarım biraz daha az yakar.

güle güle kullanın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hayırlı olsun.

Yeni konu açın da, oradan devam edelim, bi kaç söyleyeceğim var, buradan kaybolmasın :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Metin Akbal yazdı:

Motor tutmadı Kazasız Belasız Cezasız diyelim Hayırlı Olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Hayırlı olsun Metin hocam. Güle güle kullan Allah tekerine taş değdirmesin. 

Tamam bilmişim işte. Captur bunun biraz, yükseği değil mi? 😊 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

saçma sapan kullanırsan hepsi bozulur

yoo :) 

Neyseki çift kavrama değilmiş. Gönül rahatlığıyla binilir :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Onur Demir yazdı:

1.3TCe touch u 1 yıl şirket aracı olarak kullanmış ve 1.0 icon sahibi olarak çok şaşkınım. arka koltuk emniyet kemeri uyarısı çok şaşırttı beni. bendeki 2 araçta 2020. 2021 sonrası mı eklendi acaba. 

90hp sadece manuelde diye biliyordum otm olanda 90hp şaşırttı. 100hp bendeki. 1.0 xtronic şehir içi biraz fazlaca yakıyor, 90hp umarım biraz daha az yakar.

güle güle kullanın. 

Valla bilgim yok. Araç muhtemelen şasi noya göre 2022. O zaman eklenmiş olabilir veya kodlama da açılmış olabilir. 90 HP yı ben CVT olmasına bağlıyordum. Manuelleri 100 HP gordum çünkü. Teşekkür ederim.

Murat Sahın yazdı:

Şimdi sıra intikam almakta;

Rengi de çok güzelmiş, tam sevdiğim gibi, keşşşşşşkeee :D

Neyse şaka bir yana güzel seçim olmuş. Kredi ne kadar kullandın?

260 Albaraka 3.20 den, 120 Tr Finans 2.39 dan. Tr finans a 140 kusur Albarakaya 335 lira ödeyeceğim. Aylık odemem 39 bin inşallah. Teşekkür ettim. Allah daha kırmızılarini nasip etsin 😬

Sani Gerşon yazdı:

Hayırlı olsun.

Yeni konu açın da, oradan devam edelim, bi kaç söyleyeceğim var, buradan kaybolmasın :) 

Bı ürperti geldi 😅 Teşekkür ettim.

Çağlar Bayur yazdı:

kırmızı kilyo mu alınmış

Cocuklar bizim yeni araba namaz kilyo mu diyor. Kırmızı deyince aklıma benim birtek Clio geliyor. Clio kirmizisi diye literatürde yerini aldı sonuçta 😊

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Eyüp Çetin yazdı:

Hayırlı olsun Metin hocam. Güle güle kullan Allah tekerine taş değdirmesin. 

Tamam bilmişim işte. Captur bunun biraz, yükseği değil mi? 😊 

Eşeğe altın semer vursalar yine esektir mi diyon 😁 Bayağı zorladı tahminleri.

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

yoo :) 

Neyseki çift kavrama değilmiş. Gönül rahatlığıyla binilir :) 

Satılık Kilyo. Japon esintisi olduğunu yeni öğrendim. Ama 350 olmaz şimdiden soyliim 😁

Mustafa Arıkan yazdı:

Hayırlı olsun Metin hocam.

Teşekkür ederim Mustafa 😊

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Metin Akbal yazdı:

Eşeğe altın semer vursalar yine esektir mi diyon 😁 Bayağı zorladı tahminleri.

Estağfurullah olur mu. Dediğim bu anlama gelmez. Sadece captur öyle clionun yükseği. 😊 Clio bence güzel araba ayrıca. Tekrardan hayırlı olsun. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

şanzıman öenmli konu, olanı var olmayanı var, şimdi bunda şanzıman en ola ki?

Metin Akbal yazdı:

dolandirilmaktan kurtulduk

Metin Akbal yazdı:

çok fazla sorgulamadan Vavacars tan

kurumsallık farkı

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Çağlar Bayur yazdı:

şanzıman öenmli konu, olanı var olmayanı var, şimdi bunda şanzıman en ola ki?

Abi şanzıman dedikleri cvt imiş Nissan üretimi. Olandan mı olmayandan mı onu bilemedim insan içine çıkamam olmayandansa.

Eyüp Çetin yazdı:

Estağfurullah olur mu. Dediğim bu anlama gelmez. Sadece captur öyle clionun yükseği. 😊 Clio bence güzel araba ayrıca. Tekrardan hayırlı olsun. 

Teşekkür ederim tekrardan. Bizimki işin espirisi.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...