İçeriğe Yönlendir

ÖTV İndirimli Alınacak Araç Tavsiyesi.

Recommended Posts

Ersev Kaya
(düzenlendi)

Merhabalar.

Engelli araç alımında limitin yükselmesi ile araç arayışım hızlandı. Bayram öncesine kadar sıfır araç bakıyorum.

İlk aklıma gelen fiyatından dolayı otomatik polo idi. Ama diğer marka ve modellerde de baktıçka kafam karışıyor.

Focusu 450 ye satıp ve üzerine de 250 bin kadar kredi çekip bu işi bitirmeyi düşünüyorum. Yani alacağım araba en fazla 1.250.000 (yaklaşık 700.000)TL olmalı.

Araçtan çok fazla bir beklentim olmayacak. Sedan Focusu aratmasın yeter. Yakıt olarak şu an karma 1,85 TL/ km yakıyorum. 

Sıfır araç fiyatlarında iki aylık sürede artış olabilir mi?

Şimdiye kadar detaylı olarak Polo, Bayon, Corolla, Megan, Egea araştırdım. Aklımda megan var.

Kriter olarak:

-Otomatik

-Hantal olmayacak.

-

-

Her türlü binek araç tavsiyelerinize açığım. Tavsiyeler için şimdiden teşekkür ediyorum.

tarihinde Ersev Kaya tarafından düzenlendi
Başlık
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

focus active X rakam sınırında mı?

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Ersev Kaya yazdı:

-Otomatik

-Hantal olmayacak.

megane 1.3 tce diye bir araç hiç varolmamış olsa bile, bir şekilde megane 1.3 tce satarlardı size. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersev Kaya
Çağlar Bayur yazdı:

focus active X rakam sınırında mı?

1.276 binden başlıyor abi.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya
Ersev Kaya yazdı:

Merhabalar.

Engelli araç alımında limitin yükselmesi ile araç arayışım hızlandı. Bayram öncesine kadar sıfır araç bakıyorum.

İlk aklıma gelen fiyatından dolayı otomatik polo idi. Ama diğer marka ve modellerde de baktıçka kafam karışıyor.

Focusu 450 ye satıp ve üzerine de 250 bin kadar kredi çekip bu işi bitirmeyi düşünüyorum. Yani alacağım araba en fazla 1.250.000 (yaklaşık 700.000)TL olmalı.

Araçtan çok fazla bir beklentim olmayacak. Sedan Focusu aratmasın yeter. Yakıt olarak şu an karma 1,85 TL/ km yakıyorum. 

Sıfır araç fiyatlarında iki aylık sürede artış olabilir mi?

Şimdiye kadar detaylı olarak Polo, Bayon, Corolla, Megan, Egea araştırdım. Aklımda megan var.

Kriter olarak:

-Otomatik

-Hantal olmayacak.

-

-

Her türlü binek araç tavsiyelerinize açığım. Tavsiyeler için şimdiden teşekkür ediyorum.

güncel rakamları bilmiyorum ama GT paket 2008 ben alırken 1m sınırını geçiyordu alamadık. Peugeotlar değerlendirilebilir (Fransız tavsiye edeceğimi bilmezdim) Bu arada 308 de çok güzel araç.. haftasonu bayiide idim öylesine dolaştım bakardık fiyatlara

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Pug 408 var. Biraz daha fiyatı zamlanırsa o limiti geçecekmiş. Face grubunda ucundan kulağından okudum.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Limiti kurtarıyorsa 408 alınabilir. Çok güzel araç. 

Umut Taşlı yazdı:

megane 1.3 tce diye bir araç hiç varolmamış olsa bile, bir şekilde megane 1.3 tce satarlardı size. 

Otomatikleri tam otomatiğe döndü mü yoksa halen robotize mi acaba

Yorum bağlantısı
Ersev Kaya
Murat Sahın yazdı:

Limiti kurtarıyorsa 408 alınabilir. Çok güzel araç. 

Ötv limiti dahilinde güzel araçlara da bakıyorum ama benim limit kurtarmıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ersev Kaya yazdı:

Abi ötv işine pek uzağız. Bir de senin bütçeye uyması gerekince kafalar karışıyor. Seçenekler neler tam olarak? :) 

Yorum bağlantısı
Ersev Kaya
Murat Sahın yazdı:

Seçenekler neler tam olarak? :) 

1250.000 Tl ye kadar otomatik araç bakıyorum. 

Şimdiki tek kriter bu.

İndirim dahilindeki fiyatı şu şekilde.

image.png.4ac8e4c810eeb0c47642a3aaac23d0df.png

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Ersev Kaya yazdı:

Allah gönlünüze göre versin inşallah.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Süleyman Kaya yazdı:

güncel rakamları bilmiyorum ama GT paket 2008 ben alırken 1m sınırını geçiyordu alamadık. Peugeotlar değerlendirilebilir (Fransız tavsiye edeceğimi bilmezdim) Bu arada 308 de çok güzel araç.. haftasonu bayiide idim öylesine dolaştım bakardık fiyatlara

fransız değil ki artık. hepsi italyan...

Yorum bağlantısı
Ersev Kaya

Bacanak geçen hafta i20 aldı.  Düşük km li. 2016 model. 720 bin TL.  

Ömrümde hiç kullanmadım. Araba yeni olduğu için ondan da fikir alamıyorum. 

Soruyu şöyle sorsam:

İ20 yi nasıl bilirsiniz, tavsiye eder misiniz? Zira bu araç olursa cebimden pek bir para çıkmayacak.

image.png.367d29cbb26629404c3ba0f267e4f218.png

image.png.2f62298e4746b8e21e45e4872940befc.png

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Bayide araç bulabiliyor musunuz? Önemli olan soru o. Şu an bizim baktigimiz bir çok araç maalesef bayilerin elinde bulunmuyor. Sizin sınırın altında olduğu için bulma şansınız daha fazla. Bayiler stok güncellemesi adı altında şu an araç satışı yapmiyor

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
Ersev Kaya yazdı:

Soruyu şöyle sorsam:

İ20 yi nasıl bilirsiniz, tavsiye eder misiniz? Zira bu araç olursa cebimden pek bir para çıkmayacak.

Geçenlerde bir arkadaş elite donanımının  ekonomik ve dolu olduğunu söyledi. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ersev Kaya
Serdar Göktaş yazdı:

Bayide araç bulabiliyor musunuz? Önemli olan soru o. Şu an bizim baktigimiz bir çok araç maalesef bayilerin elinde bulunmuyor. Sizin sınırın altında olduğu için bulma şansınız daha fazla. Bayiler stok güncellemesi adı altında şu an araç satışı yapmiyor

Henüz bayilerle iletişime geçmedim. Çünkü kafada araç sıralaması yapamadım.

O sıralama belli olsun, araç bulana kadar hepsini teker teker arayacağım.

Cavit Çırakoğlu yazdı:

Geçenlerde bir arkadaş elite donanımının  ekonomik ve dolu olduğunu söyledi. 

Teşekkür ediyorum.

Bütçeden dolayı önceliğim İ20 olacak.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Fabia'da bakılabilir, yeni kasası epey yakışıklı oldu. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz
Ersev Kaya yazdı:

Soruyu şöyle sorsam:

Focustan sonra iç hacim, yol tutuş ve konfor bakımından standartlarınızı düşürebilir İ20.

Manuel seçeneği olsaydı Active X SW 1.0 lar geçen ay 1.230.000 bandında F/P aracıydı.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Kutluay Selçuk

chery suv alınabilir,vw taigo alınabilir,liste fiyatına bakmayın,bayiler liste fiyatından baya bi düşüyor,ama bayiye gittiğinizde ötv indirimli alacağınız söylemeyin,pazarlığı bitirdikten sonra aracın çıplak fiyatını sorun,daha sonra %20 kdv ekleyerek adil fiyattan almış olursunuz,yoksa bayi çıplak fiyattan 100 bin daha fazla istiyor

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
(düzenlendi)
Ersev Kaya yazdı:

Soruyu şöyle sorsam:

2017 İ20 1.4 Benzinli tam otomatik var bende. Şükür bugune kadar bir problem çıkarmadı. 1 yıldır bende. Turbolu araçtan sonra biraz hantal gibi. Genel olarak memnunum.

tarihinde Macit Aliyev tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ersev Kaya
Cem Işık yazdı:

Fabia'da bakılabilir, yeni kasası epey yakışıklı oldu. 

Teşekkür ediyorum. Listeme ekledim.

Saim Ulaş Yılmaz yazdı:

Focustan sonra iç hacim, yol tutuş ve konfor bakımından standartlarınızı düşürebilir İ20.

Manuel seçeneği olsaydı Active X SW 1.0 lar geçen ay 1.230.000 bandında F/P aracıydı.

Hanım da kullanacak olmasa manuel alacağım aslında.

Kutluay Selçuk yazdı:

chery suv alınabilir,vw taigo alınabilir,liste fiyatına bakmayın,bayiler liste fiyatından baya bi düşüyor,ama bayiye gittiğinizde ötv indirimli alacağınız söylemeyin,pazarlığı bitirdikten sonra aracın çıplak fiyatını sorun,daha sonra %20 kdv ekleyerek adil fiyattan almış olursunuz,yoksa bayi çıplak fiyattan 100 bin daha fazla istiyor

Teşekkür ediyorum. Aslında aradığım cevaplardan birisi de bu idi; "Liste fiyatlarından indirim yapılıyor mu?"

Şirket araçlarımızın hepsi zorunlu olarak VW gurubu. Şu an en mantıklısı çalıştığımız bayi ile iletişime geçmek.

Tekrar teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

Yakın zamanda bir arkadaşım aldı. Liste fiyatına aldanmayın bayiler ile görüşün. Araca özel indirim yaparak barem konusunda yardımcı olmaya çalışıyorlar. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tamer Olcay Çiçek

bi yakınımız toyota corolla hibrit dream paket aldılar başka önerim scala 1.0 elit paket diğeri de kamiq 1.0 elit bi bakın isterseniz

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

cherry olabilir yada oluyor ise togg alın derim elektrikli alabiliyorsanız alın donanımhaberde bu konu ile alakalı konu var oradan fikir alabilirsiniz 2020 de ben a180 almıştım şimdi durum ne bilmiyorum açıkcası

yinede yerli olsun 2 kuruş fazla olsun mantığı bende her daim yer ediyor hakkınızı 2025 e de saklayabilirsiniz togg sedan için

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Şu an maalesef bayiler araç vermemekte ısrarcı. Limit 1590 TL. Bu limite  yaklaşan hiç bir araç bayide yok. Özellikle c suvlar. B suva yönlendirme var. Onlar da tükenmek üzere diyorlar

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...