İçeriğe Yönlendir

Mitsubishi Outlander Usta Aranıyor

Mesut Eyibil

Recommended Posts

Mesut Eyibil

Selamlar arkadașlar,

bu aracı aldım yeni yıl girmeden baya sağlam bir araç gibime geldi inşallah yanlış yapmamışızdır ama herşey nasip kısmet diyelim,

araç 2.4 motor 2004 model otomatik baya geniş bir araç aracı alırken biraz eksiklikleri vardı motor da tekleme sorunu vs gördüm aldıktan sonra yavaş yavaş eksiklerini yaptırırım kısmet olursa diye düşünerek bismillah dedik bakalım;

şimdi bu araçtan anlayan istanbul’da iyi bildiğiniz tanıdığınız usta var ise bu eksikliklerini gidermek özellikle motordaki tekleme sorununa baktırıp neler yapabilir ve yaptırırız konuşup eksikliklerini gidermek istiyorum.

bu gün önce bir servise gittim direk buji fln tek tek gideceğiz dedi usta fiyat fln sorarken kafadan bir 10 binlere baktım yaklaştık tmm dedim gerek yok adamın yüzüne karşı direk söyledim ülkede servislerin çok yüksek fiyat çektiği algısı aynı şekilde onu bir nebze sürmüyordur die bir gelmek istedim dedim ama neyse gerek yok dedim kendi çapımızda bu işleri hakkı ile yapacak birileri tanıdığı olan varsa aracın eksikliklerini tamamlayıp onlara baktırıp bir müddette aracı kullanmak niyetindeyim güçlü araç  zamanında çok sevilen araçlardan olduğunu duydum. Usta tavsiyelerinizi bekliyorum. ☺️

birde elinde 215.60.r16 yazlık takım yada 1 adet kışlık lastik olan varsa anlaşırsak alma niyetim var.

iyi forumlar herkese,hayırlı günler…

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
(düzenlendi)

Hayırlı olsun bir dönem kullandım. Outlander grubu var isterseniz alalım orda outlander kullanıcıları hızlı bir şekilde etkileşim kuruyor. İstanbu İba otomotiv bildiğim kadarıyla istanbulda iyi

tarihinde Talha Bilgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
Talha Bilgi yazdı:

Hayırlı olsun bir dönem kullandım. Outlander grubu var isterseniz alalım orda outlander kullanıcıları hızlı bir şekilde etkileşim kuruyor. İstanbu İba otomotiv

Allah razı olsun teşekkürler, çok iyi olur

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Mesut Eyibil yazdı:

Allah razı olsun teşekkürler, çok iyi olur

özelden isterseniz cep atın gruba ekleyelim

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
Talha Bilgi yazdı:

özelden isterseniz cep atın gruba ekleyelim

özelden yazdım teşekkürler

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Hayırlı olsun. Bu kasa için çok sert diyorlar, yorumunuz nedir. Ben de bir ara 2009-2012 kasalara bakmıştım. Son kasaları da ilgi çekici, s-awd güzel ama işte pazarda tutulan bir araç değil.

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
(düzenlendi)
Mahmut Yıldız yazdı:

Hayırlı olsun. Bu kasa için çok sert diyorlar, yorumunuz nedir. Ben de bir ara 2009-2012 kasalara bakmıştım. Son kasaları da ilgi çekici, s-awd güzel ama işte pazarda tutulan bir araç değil.

215/55R17 jant kombinasyonu olanlar var süspansiyon sert olduğu için absordesi zayıf ama 215/65 R16 takılabiliyor o zaman daha iyi oluyor.

tarihinde Talha Bilgi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
Mahmut Yıldız yazdı:

ayrıca benim ilk izlenimlerimde 2004 kasa bir araç için gayet olumlu Özellikle 4 çeker ve 160 bg olması baya iyi kasada çok sağlam geldi bana,çift sunroof olması ve açılır tavan olması da parasına göre bence alınabilecek en ideal araçlar, sadece bilinirliği yok araçların yoksa gayet iyi araçlar…

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Bende lancer varken ankarada iba otomotive götürürdüm. 

İstanbulda FSM otomotiv var. Fatih usta vardı, oraya götürebilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...