İçeriğe Yönlendir

Peugeot 2008 1.2 Puretech Allure Selenyum Gri

Çiğdem Bilen

Recommended Posts

Çiğdem Bilen
(düzenlendi)
Oğuzkan Erışık yazdı:

Hayırlı olsun hocam. Soğutmalı torpido yapılır aslında eli yatkın biri tarafından

Teşekkür ederim. Evet belli ki eklenmesi çok da zor olmayan bir özellik. 

Emin Önal yazdı:

Tekrar hayırlı olsun hocam.

Sıfırdan vazgeçinceye kadar araç arayışında epey yükseldiğim bir modeldi. 

:nazar:

Teşekkürler ben 2020den beri dönüp dönüp bakıyordum 😄 başka şeylere kaydık hep

tarihinde Çiğdem Bilen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Çiğdem Bilen yazdı:

Teşekkür ederim. Evet belli ki eklenmesi çok da zor olmayan bir özellik. 

Klima hattından bir boru ile uzatma yapılacak, eli yatkın bir usta için 1 saatlik işlem.

Hayırlı olsun, kazasız belasız güzel günlerde; hep maviliklere sürün :)

Nardo gri, en sevdiğim araç rengi; maşallah.. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hayırlı olsun hocam :nazar: 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

:nazar:

Güle güle kullanın . 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Taş

Hayırlı olsun, kazasız,keyifli sürüşler dilerim. Peugeot,özellikle iç tasarım konusunda çok başarılı bence.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Güle güle kullanın... Renk de araç da çok güzel. Sözde  B SUV ama C SUV kadar büyük araç.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

:nazar: lastik ilginçmiş

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Hayırlı olsun allah kaza bela göstermesin, rengi muazzam, 1.5 dizelini kiralayıp memlekete gitmiştim, 3.500 devirde 205 kmh hızla bile sarsıntısız ok gibi gidiyordu. Aşık olduğum bi araba kendisi, inşallah sorunsuz sıkıntısız sanayisiz kullanırsınız. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Hayırlı olsun. :nazar:

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Tek dişlisini kuzenim aldı 2022 mi oluyor(2023 ağustosta aldı), aynı renk donanım. 2019 modeli vardı ondan sonra oldukça sınıf atlamış bir araç bence. Güle güle kullanın.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
Köksal Yılmaz yazdı:

Tek dişlisini kuzenim aldı 2022 mi oluyor(2023 ağustosta aldı), aynı renk donanım. 2019 modeli vardı ondan sonra oldukça sınıf atlamış bir araç bence. Güle güle kullanın.

Teşekkürler. Bildiğim kadarıyla 2023de her iki kasa da var  bu makyaj 2023 sonlara doğru geldi. Model yılı için en doğrusu ruhsata bakmak lazım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Hayırlı olsun.

Rengine bayıldım. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Hayırlı olsun Çiğdem hocam güle güle güzel günlerde kullanın İnşallah.

Bu arada rengi gerçekten çok güzel. Gri araçlar beyaz araçları tahtından etmiş diye bir haber okumuştum geçenlerde gerçekten doğru galiba 🙂.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
Murat Gedik yazdı:

Hayırlı olsun Çiğdem hocam güle güle güzel günlerde kullanın İnşallah.

Bu arada rengi gerçekten çok güzel. Gri araçlar beyaz araçları tahtından etmiş diye bir haber okumuştum geçenlerde gerçekten doğru galiba 🙂.

Teşekkürler. Aslında bayilerden fiyat alırken hep beyaz ya da gümüş gri gibi bir grisi var onu sormuştuk. Bayideki satış danışmanı genelde selenyum grili soruluyor bu senenin modası falan dedi ondan sonra bu rengin farkında olduk. Normalde fotoğraftakinden bir tık daha koyu güneşli havada ve fotolarda daha açık görünüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
(düzenlendi)
Cem Işık yazdı:

Nardo gri, en sevdiğim araç rengi; maşallah.. :)

Teşekkürler. Bu renk önerilince ben bilemedim iş yerindeki erkek  arkadaşlara sordum moda mı gerçekten diye onlar da oooo nardo gri en sevdiğimiz dediler 😄

tarihinde Çiğdem Bilen tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Tekrardan hayırlı olsun hocam. Bende bu rengi istiyordum. Eşim diğerini seçti. 😊 Selenyum gri çok güzel. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
Eyüp Çetin yazdı:

Tekrardan hayırlı olsun hocam. Bende bu rengi istiyordum. Eşim diğerini seçti. 😊 Selenyum gri çok güzel. 

Hayırlısı olsun hocam ben de kendime kalsam kırmızısını alırdım çok güzel 😄 eşim gri ya da  beyaz istedi ikna etti beni de. Piano black kısımlar için bir kaplama vb bulabildiniz mi? Corsadan biliyorum ne kadar dikkat etsek de çizilecek zamanla

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Hayırlı Olsun Hocam Kazasız Belasız 🧿

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Çiğdem Bilen yazdı:

Hayırlısı olsun hocam ben de kendime kalsam kırmızısını alırdım çok güzel 😄 eşim gri ya da  beyaz istedi ikna etti beni de. Piano black kısımlar için bir kaplama vb bulabildiniz mi? Corsadan biliyorum ne kadar dikkat etsek de çizilecek zamanla

Güzel bir kaplamacıda ppf yaptırırsanız uzun süre idare eder. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Hayırlı olsun, sağlıklı günlerde güle güle kullanın. :nazar:

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
Mehmet Yeter yazdı:

Güzel bir kaplamacıda ppf yaptırırsanız uzun süre idare eder. 

Cam filmi yaptırırken birkaç yere sorduk yapmıyorlar iç kısımlara. Bütün orta konsolun trimlerini söküp yapmalarını aslında ben de istemiyorum çok olumsuz yorum var titiz yapanı bulmak lazım. Makyajsız kasa için var buna da bulursam hazır kalıp bir şeyler ben yapıştıracağım ama henüz bulamadım.  Ama deniz Hanım Bursa'da olsa ona yaptırırdım çok titiz çalışıyor. 

https://www.instagram.com/nerodetail?igsh=MWpsMDFrdm84dmo2eA==

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Çiğdem Bilen

2 numara cam filmi

20240224_164514.jpg.ffb97926b55811f9b2b0ef911c86030a.jpg

20240224_164819.jpg.b9ad43cc4cb5f0665c1aeaeea0973abc.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

filmde 1-2-3 numara olarak rakam belirten yerleri ben sevmem, atr olarak filmi numaralandıran iyidir. yine de hayırlı olsun

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Hayırlı olsun da bu cam filmlerini polis söktürmüyor mu öyle birşey vardı. Eskiden babamın tipodaki filmi polis söktürmüştü. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...