İçeriğe Yönlendir

1.8T

Ramazan Alptekin

Recommended Posts

Ramazan Alptekin

Selamün aleyküm. 1.8t alıp doldurmak mantıklı mı ustalarım. AGU motor. Sorunu sıkıntısı varmıdır ?

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Temiz 1.8T mi kaldı diyeceğim de belki kıyıda köşede kalmıştır 😊

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Metin Akbal yazdı:

Temiz 1.8T mi kaldı diyeceğim de belki kıyıda köşede kalmıştır 😊

Kıyıda köşede bile kalmış olma ihtimali çok düşük. Önce toplayıp sonra doldurmak gerekir. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Murat Sahın yazdı:

Kıyıda köşede bile kalmış olma ihtimali çok düşük. Önce toplayıp sonra doldurmak gerekir. 

Ben olsam bir tane kasası düzgün Golf bulup sonra Toledo Octavia dan falan çıkma motor bakardım tabi Golf öncelik ise. Yoksa direk Octavia 1.8T bakarım 😊

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Bu saatten sonra motoru açıp içini toplamadan 1.8T yüklenmez. En genci 20 yaşında.

Ben yükleyecek olsam 2.0 TFSi yüklerdim, önü çok daha açık ve daha güncel. Tabi onu da önce açmak lazım.

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Metin Akbal yazdı:

Ben olsam bir tane kasası düzgün Golf bulup sonra Toledo Octavia dan falan çıkma motor bakardım tabi Golf öncelik ise. Yoksa direk Octavia 1.8T bakarım 😊

Swap diyorsun yani :) 1.8T motorun olduğu octavialar çok eskidi, yani tipi de çok eski artık.

Selim Bilgin yazdı:

Bu saatten sonra motoru açıp içini toplamadan 1.8T yüklenmez. En genci 20 yaşında.

Ben yükleyecek olsam 2.0 TFSi yüklerdim, önü çok daha açık ve daha güncel. Tabi onu da önce açmak lazım.

Aslında vaktinde 1.8T'de işlemler kolaydı. Ama çok eskidiler, çok kurcalandılar falan. Artık açılmadan olmaz. 2.0TFSİ yüklemek için yeniyken de açmak gerekiyordu sanki. 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Murat Sahın yazdı:

Aslında vaktinde 1.8T'de işlemler kolaydı. Ama çok eskidiler, çok kurcalandılar falan. Artık açılmadan olmaz. 2.0TFSİ yüklemek için yeniyken de açmak gerekiyordu sanki. 

Aynen, şimdi açmazsan sonradan açarsın daha pahalıya gelir. :D 

Son çıkanlar hariç tabi, artık toparladılar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Murat Sahın yazdı:

Swap diyorsun yani :) 1.8T motorun olduğu octavialar çok eskidi, yani tipi de çok eski artık.

Golf te eskidi ki :D Ama hala güncel tasarımlara taş çıkartır orası ayrı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Metin Akbal yazdı:

Golf te eskidi ki :D Ama hala güncel tasarımlara taş çıkartır orası ayrı.

Tasarım olarak herhangi bir golf versiyonu ile bahsettiğimiz octavia'yı kıyaslamak :onder:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Motor içine girmeden gözü kapalı yapmayacağınızı düşünerek söylüyorum 1.8T güzel motordur, isteğinize cevap verir. Güzel sonuçlar alınır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

İ20N için bazı güncellemeler var :f1:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...