İçeriğe Yönlendir

14 Şubat için Hanıma Araba

Ali Darbaz

Recommended Posts

Serdar Göktaş
Mehmet Ozyurek yazdı:

Haha.. Gördüm ben onu listede.. Aklıma da geldi.. Hocaya bak hediye almış demiştim :)

Çıtayı arşa çıkardık abi bu sene ne yapacaksin diyip duruyor. Ağzını yokladım. Gözünü yükseklere dikmiş. SUV al artık bana diyor:D

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Hanım da sağ olsun sana mont alayım diyor. :kutlama:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Mehmet Ozyurek yazdı:

Kesinlikle katılıyorum. Bizde 3 tane var. 3. de istedikleri en pahalı olanı alıp nihayete erdim. 

Ben tuzağa düşmedim. Kendin istediğini al dedim, pahalısını alamadı :D

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Ya benim anlamadığım birşey var. Evlilik yıldönümü de 14 Şubat da  hem erkek hem kadın için olan bir gün. Neden sadece kadına hediye alınması gerekiyor?

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
İnan Çınar yazdı:

Ya benim anlamadığım birşey var. Evlilik yıldönümü de 14 Şubat da  hem erkek hem kadın için olan bir gün. Neden sadece kadına hediye alınması gerekiyor?

Baskın taraf onlar. 
Bir hatayı bir sonraki yıla kadar bellekte tutabiliyorlar. 

Risk almaya gerek yok.  

• Beğen 4
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Recep Demirci
Sani Gerşon yazdı:

amazon'da yok mu?

Hiç bir şey olmuyorsa amerikadaniste.com aracılığı ile getirtebilirsiniz.

Amazon.de sitesinde ürün var, alım aşamasında "Bu ürün seçtiğiniz teslimat yerine gönderilemez. Lütfen farklı bir teslimat yeri seçin." diyor.

Amazon.it sitesinde de var ama bedenlerin hiçbirinde stok gözükmüyor bu nedenle satın alma ödeme işlemi deneyemedim.

Amazon.fr sitesinde bahsettiğim ürün yok.

Amazon.sa sitesinde bahsettiğim ürün yok.

Amazon.co.uk sitesinde bahsettiğim ürün yok.

Columbia'nın co.uk, Columbia.it,Columbia.de sitelerinde de ürün var olsada Ülke dışına gönderim seçenekleri olmuyor.

amerikadaniste.com bu tarz birkaç site gördüm ama açıkçası deneyimim olmadı bu nedenle güvenemiyorum.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
İnan Çınar yazdı:

Kural: Nedenini sorma, anlamaya çalışma, YAP!

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Recep Demirci yazdı:

Amazon.de sitesinde ürün var, alım aşamasında "Bu ürün seçtiğiniz teslimat yerine gönderilemez. Lütfen farklı bir teslimat yeri seçin." diyor.

Amazon.it sitesinde de var ama bedenlerin hiçbirinde stok gözükmüyor bu nedenle satın alma ödeme işlemi deneyemedim.

Amazon.fr sitesinde bahsettiğim ürün yok.

Amazon.sa sitesinde bahsettiğim ürün yok.

Amazon.co.uk sitesinde bahsettiğim ürün yok.

Columbia'nın co.uk, Columbia.it,Columbia.de sitelerinde de ürün var olsada Ülke dışına gönderim seçenekleri olmuyor.

amerikadaniste.com bu tarz birkaç site gördüm ama açıkçası deneyimim olmadı bu nedenle güvenemiyorum.

amazon.com da var mı?

Birde ben kullandım amerikadaniste'yi. Abonelik yöntemi ile çalışıyorlar ama ilk gönderimde abonelik ücreti ödemiyorsunuz. Sadece hizmet ve vergi ödüyorsunuz. Gayet güvenilirler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci
Sani Gerşon yazdı:

amazon.com da var mı?

Birde ben kullandım amerikadaniste'yi. Abonelik yöntemi ile çalışıyorlar ama ilk gönderimde abonelik ücreti ödemiyorsunuz. Sadece hizmet ve vergi ödüyorsunuz. Gayet güvenilirler.

Amazon.com ABD sitesinde ürün yok.Siz amerikadaniste sitesinden memnun kaldıysanız bende deneyeyim o zaman.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Ne oldu şimdi . 14 şubat hediyesi kombiye kart mı alındı ?

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Battaniye, yün kazak vs ev ahalisine 

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Selçuk Bakış yazdı:

Battaniye, yün kazak vs ev ahalisine 

Yakıyorlar mıydı ?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
İlkay Başaran yazdı:

Yakıyorlar mıydı ?

Ev 21  dereceymiş şimdilik sorun yok.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Önder Özcan yazdı:

Geçen yıl mıydı, pandemide mi açmıyoruz 13 derece battaniye yetiyor diyordu ya. Ondan dedim. B12 seviyeme baltırmam lazım benim. Unutmama özelliğim var.

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mahmut Yıldız yazdı:

Yönetime sesleniyorum, acilen bu konunun gizlenmesi lazım. Çıtayı bu kadar yükseltmemek lazım. Yazık la bize :onder:

bravo hocam. izlenecek yol sizinkisi. verin elinizi öpeyim.

Önder Özcan yazdı:

Kural: Nedenini sorma, anlamaya çalışma, YAP!

uzun,acı dolu, ama sessiz bir ömrün sırrı burada.

Furkan Avcı yazdı:

Araba almıyo, bahane arıyo bence vazgeçmek için, ondan konu açmış, 8.000 TL ben göndereyim 500.000 TL lik hediyeden vazgeçme diyesim var :D :D :D

8000 kişi buldukmu tamamdır. son 1 tl benden.

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Doğan Arşiray yazdı:

bravo hocam. izlenecek yol sizinkisi. verin elinizi öpeyim.

Benim elimi boş ver de, senin dediğini de kimse duymasın. Elini kaptırırsan sonunu biliyorsun. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Önder Özcan yazdı:

geçen kaynanamın evine şubat tatili vs diye gittik. ev eski, camlar tahta çerçeveli, pvc de yok. bel vermiş kanatlar, bina 1979 model. camlar tek cam üstelik, evin içinde rüzgar esiyor. karayel esiyor öye diyeyim. lodos esse ılık olurdu biliyorsunuz. neyse tek battaniye de yetmez günlük kullanımda, 17 18 derecede. gece pijama, kapüşonlu sweatshirt üzerine kazak giydim büzüşüp uyudum. sabah bir kalktım heryerim tutulmuş. çocuklar çoktan kalkmışlar, 3 kat kıyafet üzerlerinde, lop yumurta yiyorlar kahvaltı da, şöyle bir kontrol ettim keni yumurtlarımı, yani tabaktakileri demek istiyorum, irkildim, aman evladım ağzınızda ısıtıp ta yeyin dedim. sonra gittim sünger filan aldım heryeri döndüm de evin ısısı 21 oldu.

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ısıtmanın %90 nı yalıtmaktır

• Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

14 Şubat ve biz , işte o biz değiliz.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Mehmet Ozyurek yazdı:

Baskın taraf onlar. 
Bir hatayı bir sonraki yıla kadar bellekte tutabiliyorlar. 

Risk almaya gerek yok.  

Abi sen yengeye yat kalk dua et 1 yıl nedir ki 😅

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Şimdi hesaplama yaptım . Bir araba için sahibi ile görüştük. Arabanın bana maliyeti yıllık 42500 tl çıktı. Hanıma araba alsam yılda 42500 tl maliyeti olacak. Dedim en iyisi o paraya hanıma vereyim. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 2
  • Mutlu 6
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Şimdi hesaplama yaptım . Bir araba için sahibi ile görüştük. Arabanın bana maliyeti yıllık 42500 tl çıktı. Hanıma araba alsam yılda 42500 tl maliyeti olacak. Dedim en iyisi o paraya hanıma vereyim. 

Forum yetkilikeri @Ali Darbaza bazı konular hakkında açma yasağı veya kısıtlama getirmeleri gerekiyor diye düşünüyorum.  Forum ahalisinin aile saadeti ile oynuyor resmen.:bomb:

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)

isveçli bilim adamları ev sıcaklığının 19 da kalmasının faydalı olduğunu hesap yapılmasına katkısı olduğunu açıklamıştı biz de bu teoremi ispatlamış olduk

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Metin Uzunoğlu yazdı:

Forum yetkilikeri @Ali Darbaza bazı konular hakkında açma yasağı veya kısıtlama getirmeleri gerekiyor diye düşünüyorum.  Forum ahalisinin aile saadeti ile oynuyor resmen.:bomb:

Sıkıntı yok.. Kafası yerine geldi :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...