İçeriğe Yönlendir

Kayınpedere Araba Arıyorum (350-450 Bin Arası Manuel)

Çağatay Özsoy

Recommended Posts

Çağatay Özsoy

Merhabalar, 

Kayınpeder sonunda yaptığı işi bıraktı, biraz parası varmış, üstünü de ben tamamlayıp çocuğu okula getirip götürmesi için  bi araba bakıyoruz, 150kg ve 190 olduğu için ticari bakıyorum daha çok ama gerekirse clio filanda olabilir,  ticarilerden de hiç anlamam bildiğiniz gördüğünüz araç varsa paylaşabilirseniz çok sevinirim.   

4+1 koltuklu,

ticari ruhsatlı olabilir,

manuel 

sorun çıkarmayacak,

boyası az değişeni pek olmayan

350-450bin arası bütçemiz var

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bir an için, diğer popüler başlıktaki sevgililer günü hediyesimi acaba diye aklımdan geçirmedim değil.

• Beğen 1
  • Mutlu 11
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Connect olur gibi, kayınpederimde connect kullanıyor.Connect benim için kayınpeder arabası olarak kodlandı :hohoho:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Oğulcan Akıncıoğlu yazdı:

Connect olur gibi, kayınpederimde connect kullanıyor.Connect benim için kayınpeder arabası olarak kodlandı :hohoho:

Doblo enişte arabasıydı, bu da kayın peder arabası olsun. 

Doğan Arşiray yazdı:

bir an için, diğer popüler başlıktaki sevgililer günü hediyesimi acaba diye aklımdan geçirmedim değil.

Benim de aklıma o konu geldi bu daha mantıklı bir yatırım olur diye düşündüm. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

hiç olmazsa beklentisi olmaz adamın. ayağımızı yerden kessin bu Bentley yeter der.

Oğulcan Akıncıoğlu yazdı:

Ford, connecting kayınpeders.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Doğan Arşiray yazdı:

Bir de günü denk gelirse 😂

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy
Gencay Bengli yazdı:

Benim karşı binamda apartman görevlisi abimizin aracı satışta.

Araç ticari değil ama belki orta yolda buluşulabilirse değerlendirilebilir diye düşünüyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-herkese-lazim-1149780371/detay

bilgi için tşkler ama 243 binde, 500 bin eşiğine gelirsem 2019 model clio da bakabilirim

Doğan Arşiray yazdı:

o başlığı görünce yardım istemek geldi zaten.  bu arada benim hanım kendi kendine alıyor doğum gününde hediyesini, ben karışmıyorum artık :) 

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Kızına alınca sorun yok babasına alınca mı sorun oluyor? 😂😂😂

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
İnan Çınar yazdı:

Kızına alınca sorun yok babasına alınca mı sorun oluyor? 😂😂😂

Kızına aldıkça daha fazla alman lazım, babasına alınca daha fazlasını sana alması muhtemel. Kaz, tavuk misali. 

• Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Yaş ve kilo durumu göz önüne alınırsa Clio tarzı araçlar darlıktan ötürü , toyota ve honda grubu araçlar ise alçak sürüş pozisyonundan ötürü inip binme tarafından sıkıntı yaratabilir. Kendi kayınpederimden biliyorum. Doblo , Fiorino , Connect , Kangoo tarzı araçlar ile çok daha rahat edebilir diye düşünüyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Mahmut Yıldız yazdı:

Kızına aldıkça daha fazla alman lazım, babasına alınca daha fazlasını sana alması muhtemel. Kaz, tavuk misali. 

Daha napacak baldızı da mı verecek?

Bir fıkra vardı ama neyse😂😂😂

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mahmut Yıldız yazdı:

kanaat önderimiz!

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy
Mert Üçkaleler yazdı:

Yaş ve kilo durumu göz önüne alınırsa Clio tarzı araçlar darlıktan ötürü , toyota ve honda grubu araçlar ise alçak sürüş pozisyonundan ötürü inip binme tarafından sıkıntı yaratabilir. Kendi kayınpederimden biliyorum. Doblo , Fiorino , Connect , Kangoo tarzı araçlar ile çok daha rahat edebilir diye düşünüyorum.

Abi çok haklısında 450 ye anca 2010 model 150bin de bulunuyor, bu km de iş yapar mı bunlar?  ford zaten geç 500 e de zor sağlamı sanki, ama ticariler motorları yerli üretim, kaça kadar gider bunlar 150bin km iyimi dir yani?  bana göre 250 binden sonra motor isterler

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Çağatay Özsoy yazdı:

150kg ve 190 olduğu için 

Çağatay Özsoy yazdı:

2019 model clio da bakabilirim

:D 

Bu Aracın Modeli Ne? --Buldum-- | DonanımHaber Forum

• Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy
Köksal Yılmaz yazdı:

benim ibizaya, hanım micrada biniyordu ama evet binmesi/inmesi zor oluyor biraz :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
İnan Çınar yazdı:

Daha napacak baldızı da mı verecek?

Bir fıkra vardı ama neyse😂😂😂

Aman ha, burada olmaz. :D

Köksal Yılmaz yazdı:

182 boy, 1,3 ton olan ben palioya binmiştim. Bunu yapmak aklıma gelmişti. :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Yiğit Özdemir

Yokuşu pek olmayan güzergahlarda kullanılacaksa 1.4 benzinli Fiat fiorino iş görebilir. Dizele nazaran daha düşük kilometreli örneklerini uygun fiyata bulabilirsiniz. İlerleyen süreçte lpg dönüşümü de yapılabilir

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy
Yiğit Özdemir yazdı:

Yokuşu pek olmayan güzergahlarda kullanılacaksa 1.4 benzinli Fiat fiorino iş görebilir. Dizele nazaran daha düşük kilometreli örneklerini uygun fiyata bulabilirsiniz. İlerleyen süreçte lpg dönüşümü de yapılabilir

Gördüm onları, fiyatları makül ama pek ustası yoktur diye eledim, siz kullandınız mı? Onlar çekme yönünden sıkıntılı ise pek yüke maruz kalmayacak, çokta sıkıntı olmaz aslında

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Mahmut Yıldız yazdı:

182 boy, 1,3 ton olan ben palioya binmiştim. Bunu yapmak aklıma gelmişti. :)

0.1,3 tondur o yahu, 1,3 ton olsa durulmazdı.  Bi arkadaş da o tonajdaymış da oradan biliyorum👤

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Çağatay Özsoy yazdı:

Gördüm onları, fiyatları makül ama pek ustası yoktur diye eledim, siz kullandınız mı? Onlar çekme yönünden sıkıntılı ise pek yüke maruz kalmayacak, çokta sıkıntı olmaz aslında

benzinli tofaşın nasıl ustası olmaz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Cem Işık yazdı:

0.1,3 tondur o yahu, 1,3 ton olsa durulmazdı.  Bi arkadaş da o tonajdaymış da oradan biliyorum👤

Doğru valla. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy
Doğan Arşiray yazdı:

benzinli tofaşın nasıl ustası olmaz.

:unsure2:haklısınız ama başa gelmeden de bilemiyorsunuz, ben yine de benzinliden vazgeçtim, sonuçta ticari eski köye yeni adet getirmeyelim.

Anlayan birisi şu iki ilana yorum yapabilir mi?? (kronik sıkıntısı var mı? fiya nasıl )

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-panelvan-fiat-sahibinden-temiz-aile-araci-fiorino-1145283443/detay?utm_source=paylas&utm_medium=ilan_detay&utm_campaign=sahibinden_paylas&utm_content=174536269

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-panelvan-citroen-temiz-aile-araci-1149593446/detay/

Birde peugeot bipper var, onların fiyatı da uygun gibi ama ilerde nasıl olur?? 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Çağatay Özsoy yazdı:

:unsure2:haklısınız ama başa gelmeden de bilemiyorsunuz, ben yine de benzinliden vazgeçtim, sonuçta ticari eski köye yeni adet getirmeyelim.

Anlayan birisi şu iki ilana yorum yapabilir mi?? (kronik sıkıntısı var mı? fiya nasıl )

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-panelvan-fiat-sahibinden-temiz-aile-araci-fiorino-1145283443/detay?utm_source=paylas&utm_medium=ilan_detay&utm_campaign=sahibinden_paylas&utm_content=174536269

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-panelvan-citroen-temiz-aile-araci-1149593446/detay/

Birde peugeot bipper var, onların fiyatı da uygun gibi ama ilerde nasıl olur?? 

mjet e daha yakın olurdum , daha az dert çıkarmaz da, çıkartırsa ustası bol

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler
Çağatay Özsoy yazdı:

Abi çok haklısında 450 ye anca 2010 model 150bin de bulunuyor, bu km de iş yapar mı bunlar?  ford zaten geç 500 e de zor sağlamı sanki, ama ticariler motorları yerli üretim, kaça kadar gider bunlar 150bin km iyimi dir yani?  bana göre 250 binden sonra motor isterler

Abi o araçlar için o kilometreler bence daha yeni doğan dönemi. Şahsen 260.000 kmde Seat ibiza dizel alıp 300.000 kmde satmıştım saat gibiydi. Yüksek km takıntımı o aracı satın alarak atmıştım.
Bence önemli olan kargocu, sucu çıkması olmasın . Günde 100 defa kontak açıp kapatan bir araç değil ise sorun olacağını düşünmüyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...