İçeriğe Yönlendir

Bu İnsanların Amacı Nedir?

Mehmet Yeter

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Erdem Doğan yazdı:

Vw her zamanki gibi

su,cuktan geçmiş

:) 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Çağlar Bayur yazdı:

bölgeye baktım hakkat anlamsız, tek bir soslu kanat mangal yapan yok o kadar çayır çimen varken

deme

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Çok önemsemiyorlar. Sudan geçince motora su gider diye düşünmediklerini söyleyebiliriz. Ama beyaz renç’in geçişinde dikkatimi çeken bir durum oldu. Tüm suvlar suya girince önde dalga oluşturdu ve su yükseldi. Rençte dalga oluşmadı. Suyu bilerek belli seviyenin altında tuttu ön tasarım

dalga boyu önemli. 

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

Teknik bilgi eksikliği ve vasatlık. Bir insan ne kadar para kazanırsa kazansın, ne kadar kolay mal sahibi olursa olsun, şu hareketi yapmamalı. 

Aynı görünüşte iki Audi A6 geçmeye çalışıyor birisi yanma odasına su vakumlayıp oracıkta can veriyor diğeri de geçip gidiyor. Video sonrası oturup vay efendim aradaki farka bak vesaire diye birbirleri ile dalga geçiyorlar. Araçlardan birisi V6 hava emmesi motordan kaputa uzuyor, diğeri standart panjurdan çekiyor. Panjurdan çeken ölüyor. 

Çok zorda kalsan arkandan zombi kovalasa falan bari hızını alıp geri geri birden oturursun da açtığın dalga emmeye bir ihtimal hava alacak pay bırakır. Bunlar hiç oralı değiller. 

Çağlar Bayur yazdı:

yerinde incelemeli gagılla da bir yere kadar

Google gerçek araştırmacı / teknik adam için bitti artık. Amerika’da geçen sene 75 Milyar $ kazandılar. Bu şartlar altında bir platformun uğradığı manipülasyon Erciyes dolaylarındadır. 

Her ay 300 toslayıp özel arama motoru kiralıyorum. Sene 2011 gibi. Telefon yazınca Graham Bell ve Samsung’un geçen hafta verdiği 2 nanometre transistörlü çip siparişi çıkıyor. Mağazalar değil. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...