İçeriğe Yönlendir

Mutfak İçin Tezgah Üstü LED Işık Tavsiyesi

Mustafa Karahan

Recommended Posts

Baha Kanberoğlu
Mustafa Karahan yazdı:

Mutfak tezgahının üstüne olacağı için bir kaç tane almak lazım sanırım. O yüzden sanki led şerit daha çok işimi görür gibi. Ama bu da güzelmiş. Florasan lamba gibi aydınlatır bu 😊

Ben tezgah üzerindeki dolabın altına yapıştırma olarak kullanıyorum. Dolabın alt tarafına etek tarzı bir uygulama yaptığımız için görünmüyor

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Fikir olsun diye yazıyorum.. 

şöyle bir şey de olabilir.

led1.jpg.b43a2171844d35929035cf838367e18a.jpg 

led2.jpg.65806df19bf153411fdb3f52b9a3b7b7.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

tokide mutfağımda takılı 4 senedir yanıyor sorun yok horoz marka :) osramın kısası vardı 129 lira ama aç kapa anahtar yok üzerinde ondan da bir tane aldım kenarda dursun diye

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan

@Baha Kanberoğlu etek dediğiniz kısım bizim mutfak da var evet bende onun arkasına yapıştırmayı düşünüyorum 😊

@Doğan Arşiray marka ve fiyat güzelmiş teşekkürler 👍 Ama ben şerit led olarak dolabın altına boydan boya yapmak istiyorum. 

@Mehmet Cihat 4 sene uzun süre 😊 trafo olarak cata, led şerit olarak horoz alabilirim o halde 

Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna
Mehmet Ozyurek yazdı:

Fikir olsun diye yazıyorum.. 

şöyle bir şey de olabilir.

led1.jpg.b43a2171844d35929035cf838367e18a.jpg 

led2.jpg.65806df19bf153411fdb3f52b9a3b7b7.jpg

Mehmet Abi, fantastik romanlar sevdigini bilmiyordum :-)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Gökhan Tuna yazdı:

Mehmet Abi, fantastik romanlar sevdigini bilmiyordum :-)

Kızımın işleri ya. :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Trafoya gerek yok direk 220 ile çalışıyor hocam attığım.

Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna
Mehmet Ozyurek yazdı:

Kızımın işleri ya. :)

Keske bileydim abi, ben de bayagi bir guzel seriler vardi;  dragonlance, forgotten realms gibi; ayrica bilimkurgu klasikleri vs. Isyerinden kitap okumayi cok seven bir arkadasima verdim, 500 kitap kadar. Konuyu da dagittim biraz, konu sahibi kusuruma bakmasin lutfen, kitap yumusak karnim :-)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Gökhan Tuna yazdı:

Keske bileydim abi, ben de bayagi bir guzel seriler vardi;  dragonlance, forgotten realms gibi; ayrica bilimkurgu klasikleri vs. Isyerinden kitap okumayi cok seven bir arkadasima verdim, 500 kitap kadar. Konuyu da dagittim biraz, konu sahibi kusuruma bakmasin lutfen, kitap yumusak karnim :-)

Bende bilim kurgu ve fantastik severim, Dune gibi, ya da Game of Thrones gibi. Ama daha fantastiği beni açmıyor :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan

@Mehmet Cihat trafoya yoğunlaşınca fark etmemişim voltajını 😊

@Gökhan Tuna kitap için konu dağılabilir, sıkıntı yok 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Gökhan Tuna yazdı:

Kızım duysa yürüyerek gelirdi.  😂

Kitaba verdiği para ile matbaa açardık ya 

İmza günü kovalar sürekli 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...