İçeriğe Yönlendir

Arsa Tavsiyesi

Muhammed Orak

Recommended Posts

Muhammed Orak

selamlar herkese iyi akşamlar, hep araba tavsiyesi veya araba tamir-tadilatıyla gelecek değiliz ya bu sefer de arsa tavsiyesi almak için geldim :)

ankara'da min 700m2 bütçe olarak max 250 bin tl ye nerelerde arsa alabilirim, tamamiyle yatırım için olacak , ekme biçme işlerini yapacak zamanımız olmadığı için ileride kat karşılığı verebileceğim bi arazi arıyorum, fikirlere de açığım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Muhammed Orak yazdı:

selamlar herkese iyi akşamlar, hep araba tavsiyesi veya araba tamir-tadilatıyla gelecek değiliz ya bu sefer de arsa tavsiyesi almak için geldim :)

ankara'da min 700m2 bütçe olarak max 250 bin tl ye nerelerde arsa alabilirim, tamamiyle yatırım için olacak , ekme biçme işlerini yapacak zamanımız olmadığı için ileride kat karşılığı verebileceğim bi arazi arıyorum, fikirlere de açığım.

Pek mümkün görünmüyor ama denk gelirse bana da haber verirseniz sevinirim :) 

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Ankara eskişehir yoluna doğru büyüyor. Temelli Tarafına bakabilirsiniz. İmarsız tarla bulunabilir. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Dagdeviren

O fiyata arsa bulamazsınız.

Sanırım bu saaten sonra tarlada bulamazsınız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Ankara'da en ucuz tarlalar hala benim tarlaların olduğu tarafta. Şabanözü köyü civarında. ancak buralarda imar yok. yolu olmayan tarlalar m2 si 70 tl civarı, kadastro yolu olan iç kesimlerdeki tarlalar 100 tl civarı.  asvalt kenarı tarlalar 200+ tl civarı. imar planında yer alan bölgelerdeki arsaların m2 si en az 5000 tl. Temelli çevresi bence çok para edecek ancak alınamıyor çünkü şu anda gereğinden pahalı hale geldi. geçen sene daha mantıklı idi.

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Bulursanız bana da haber verin 

Hep birlikte komşu oluruz :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

250 bine Türkiye'de toprak mutlaka bulursunuz. Ama değerlenmesi en az 200 yıl sürer, o da şanslıysanız.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Muhammed Orak
Murat Sahın yazdı:

Pek mümkün görünmüyor ama denk gelirse bana da haber verirseniz sevinirim :) 

Olur neden olmasın 🙂 komşu oluruz ne güzel. 

Erhan Doruk yazdı:

Ankara eskişehir yoluna doğru büyüyor. Temelli Tarafına bakabilirsiniz. İmarsız tarla bulunabilir. 

Bakalım bi oralara, bana da mantıklı geldi 

Mehmet Dagdeviren yazdı:

O fiyata arsa bulamazsınız.

Sanırım bu saaten sonra tarlada bulamazsınız.

Umutsuzluğa kapılmamak lazım 🙂

Doğan Arşiray yazdı:

Ankara'da en ucuz tarlalar hala benim tarlaların olduğu tarafta. Şabanözü köyü civarında. ancak buralarda imar yok. yolu olmayan tarlalar m2 si 70 tl civarı, kadastro yolu olan iç kesimlerdeki tarlalar 100 tl civarı.  asvalt kenarı tarlalar 200+ tl civarı. imar planında yer alan bölgelerdeki arsaların m2 si en az 5000 tl. Temelli çevresi bence çok para edecek ancak alınamıyor çünkü şu anda gereğinden pahalı hale geldi. geçen sene daha mantıklı idi.

Emlakçılara kalsa yol kenarı tarlaları 400 500 liradan satıyorlar, piyasayı mahvetmis durumdalar bakalım bi araştırayım, imar olmak zorunda değil ilerde imar girerse diye alacağım bakalım. Tavsiye edebileceğin başka il varsa önerilere de açığım abi. 

Nihat Palolu yazdı:

250 bine Türkiye'de toprak mutlaka bulursunuz. Ama değerlenmesi en az 200 yıl sürer, o da şanslıysanız.

Bu ülkede her şey mümkün, 200 yıl da sürebilir 2 yıl da 🙂

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

arsa tarla arazi... dolnadırıcıs çok , çok dikkat edin, 1 yıllık lise parasına bulunursa kelepir denir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Muhammed Orak yazdı:

Bu ülkede her şey mümkün, 200 yıl da sürebilir 2 yıl da 🙂

Para parayı çeker. 250 binin çekim gücü düşük olduğu için uzun zaman alır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Yeni Peçenek için de gelişecek diyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...