İçeriğe Yönlendir

Airbag Kablosu

Kenan Demir

Recommended Posts

Kenan Demir

Merhabalar.Geçen günlerde Airbag ışığı yanmaya başladı.Arıza Soför koltuğu altından çıktı.Sanayi de Airbag cı bir sahışa uğradım Işığı söndürmüş.Oradan ayrıldığımda eğilip bir bakalyım dedim.Sarı bir kablo boştaydı.Uzak olduğundan dolayı sanayiye birdaha gidemedim.Ve benden 500 tl aldı bu işlemin sonunda.Sizce bu işaretli olan kablo nedir?Teşekkürler.

WhatsApp Görsel 2024-03-04 saat 13.38.00_e0f55b95.jpg

WhatsApp Görsel 2024-03-04 saat 13.38.01_81d59205.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)

muhtemelen emniyet kemerine direç taktı. lamba söner lakin gereği halinde kemer tokası çekmez

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
(düzenlendi)

Direnç takıldıysa, kemeri aniden çekince yine gelmeyecektir ancak bir çarpışma anında aşağıdaki hareketi yapmayacak. 

tarihinde Mahmut Yıldız tarafından düzenlendi
İkinci video eklendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bazı üst segment arabalarda o gerdirmeyi daha başta da yapyor. motoru var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşku Mert

500 liraya kasaplık bedeli alınmış

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Direnç için bana bayağı dar ve fabrikasyon bir kablo gibi geldi. Bilemedim.

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç

Yerinizde olsam başka bir elektronikçiye gider kontrol ettirir direnç ise söktürürdüm. Focus varken koltuk ileri geri hareketinden airbag ışığı yanardı soket gevşemesinden. 500 liralık ne iş yaptı merak ettim cidden vicdansızlık ve yaptığı işi anlatmaması sebebini ve sonucunu ehil ve güvenilir bir esnaf olmadığından. Sarı renkli kablo biraz düzgün yani sonradan bant değil gibi de görünüyor. İsterseniz tekrar gidip sorun kendi mi yapmış öğrenin

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...