İçeriğe Yönlendir

Apple Teknoloji Köşesi

Çağrı Alaf

Recommended Posts

Cem Işık
Çağrı Alaf yazdı:

Televizyon bilgisi önemli demek ki Modem sıkıntılı değil. Telefonlar Samsung mu? 

Tellerin hepsi iphone. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Cem Işık yazdı:

Tellerin hepsi iphone. 

iOS 17 ile beraber bu problemi yaşayanlar oldu. Güncel iOS sürümü kaç? 17.3 ve 17.4 ile çözüldüler çünkü. 

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Çağrı Alaf yazdı:

iOS 17 ile beraber bu problemi yaşayanlar oldu. Güncel iOS sürümü kaç? 17.3 ve 17.4 ile çözüldüler çünkü. 

Tellerin tamamı güncel yazılımda. Sorunu daha da açmam gerekirse instagram’da

reels mi bilmiyorum adı,onlarda 10-15 video sonrası lte’ye geçmem gerekiyor. Yoksa Sıradaki videoyu açmıyor. 
telde ağ ayarlarını sıfırladım, vpn programı vardı onu kaldırdım. Ama nafile. 
bir de oynadığım bir oyun var orada bu sorunu yaşıyorum. Lte’ye geçmezsem bağlantı sağlanmıyor. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kır suya at

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

Apple, iPhone 16 - iOS 18 ile getireceği yapay zeka entegrasyonu öncesi Kanadalı Yapay Zeka şirkeyi DarwinAI'ı tamamen bünyesine dahil etti. Şirketin özellikle görüntü işleme ve üretim proses denetleyici sistemler üzerinde uzmanlaştığı öne sürüldü. DarwinAI çalışanlarının LinkedIn profilleri incelendiğinde, Apple Machine Learning takımına geçtikleri görülüyor. iOS 18 Apple'ın, "Büyük Yapay Zeka Devrimi" olarak adlandırdığı ve telefonlara gelecek yaratıcı yapay zeka özellikleri için bir dönüm noktası olacak. 

Kaynak: Bloomberg

Cem Işık yazdı:

Tellerin tamamı güncel yazılımda. Sorunu daha da açmam gerekirse instagram’da

reels mi bilmiyorum adı,onlarda 10-15 video sonrası lte’ye geçmem gerekiyor. Yoksa Sıradaki videoyu açmıyor. 
telde ağ ayarlarını sıfırladım, vpn programı vardı onu kaldırdım. Ama nafile. 
bir de oynadığım bir oyun var orada bu sorunu yaşıyorum. Lte’ye geçmezsem bağlantı sağlanmıyor. 

Abi başıma daha önce hiç gelmedi ama telefonların hepsi aynı anda arıza yapamaz, e uygulama bazında da problem yoktur ki farketmiyor, olduğu zaman oluyor demişsin. Bence Wi-Fi'da bir problem var. Biraz araştırdım senin için, iWifi diye bir App var mağazada. Onu indirip sinyal kaliteni ücretsiz kontrol edebilirsin. 

https://apps.apple.com/au/app/iwifi-ar-speed-signal-test/id1476136371 sinyal kalitesini ölçüp buraya atarsan yorumlarız. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...