İçeriğe Yönlendir

Araç için 12V Su Isıtıcı ve 220V Dönüştürücü Tavsiyesi

Furkan Avcı

Recommended Posts

Furkan Avcı

Merhaba,

Her iki ürün içinde tavsiye edebileceğiniz kaliteli ama çok çok uçukta fiyatı olmayan kullanıp beğendiğini ürün tavsiyelerini alabilir miyim?

- Su ısıtıcı amaç 12V çakmaklık girişinden maksimum 500ml suyu çay/kahve için ısıtacak.

- 12V DC - 220V AC için amaç, laptop, basit el aletleri vs gibi cihazları çalıştıracak ve 12V çakmaklık girişinden enerji alacak.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

12v dönüştürücü Elo'nun ürünlerini öneriyorlardı hatırladığım kadarıyla.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

25.05.2018 de 148 tl ye almışım, güneş paneli ile kullanıyorum, çok kez şase yaptırdım, sigortasını patlattım direkt bağladım, bir ara çalışmadı, geçenlerde Emmi sökünce arızayı tespit etti, arıza demem de cihaz bozulmamış, sigortayı iptal etmemden kaynaklı, malda sorun yok, maşallah hâlâ çalışıyor. 

Elo Invertor Voltaj Cevırıcı 12v>220v 150w Sureklı Usb Ve Prız Cıkıslı Fiyatı, Yorumları - Trendyol

ELO - Otomotivde Elektronik Ürünler

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Köksal Yılmaz yazdı:

25.05.2018 de 148 tl ye almışım, güneş paneli ile kullanıyorum, çok kez şase yaptırdım, sigortasını patlattım direkt bağladım, bir ara çalışmadı, geçenlerde Emmi sökünce arızayı tespit etti, arıza demem de cihaz bozulmamış, sigortayı iptal etmemden kaynaklı, malda sorun yok, maşallah hâlâ çalışıyor. 

Elo Invertor Voltaj Cevırıcı 12v>220v 150w Sureklı Usb Ve Prız Cıkıslı Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Pahalıymış 150w için. Baktım modifiye sinüs üstelik. Ama çin malları gibi de uçmamış 4000w diyerek, benzer rakamlara daha yüksek güçlerde olanları da var gibi. Tecrübe edenler varsa faydalanalım bakalım :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Murat Sürmeli yazdı:

Pahalıymış 150w için. Baktım modifiye sinüs üstelik. Ama çin malları gibi de uçmamış 4000w diyerek, benzer rakamlara daha yüksek güçlerde olanları da var gibi. Tecrübe edenler varsa faydalanalım bakalım :)

Isıtıcı kullanmadım, aydınlatma, telefon, pc şarjı, 22 inç led tv filan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Furkan Avcı yazdı:

- Su ısıtıcı amaç 12V çakmaklık girişinden maksimum 500ml suyu çay/kahve için ısıtacak.

Buna çözüm bulursan bana da haber verir misin? :) Uzun yolda kahvesiz yapamıyorum, termos ile idare etmeye çalışıyorum hep. 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ersen Tapan yazdı:

Alacak olsam bunu alırdım . Bende plastik olan başka marka var koku olabiliyor. 
Ama bu metal sanırım sıkıntı olmaz. 
https://www.hepsiburada.com/sinbo-sk-7371-12v-arac-su-isiticisi-kettle-pm-HB000009GJPY

Abi kaynatmıyor ısıtıyor demişler yorumlarda. Yoksa fiyatı da gayet uygun ama yorumlarda çokça kişi aynı şeyi söyleyince almamıştım.

Plastik olanlar dediğin gibi koku yapabiliyor. 

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Uzun süre bekleyince kaynıyor bendeki. Biraz sabırlı olmak lazım. Belki termos şeklinde olanlar daha hızlı ısıtır kayıp olmadığı için. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

kesinlikle şahika marka öneririm bende var memnunum. tırcıların çoğu da bu markayı kullanıyor.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

2021 yılından beri kullanıyorum. Hiç bir sorun yaşamadım. Bulabilseniz Png-0051 modelini alın. Üretici ile görüştüğümde ''Png-0051 modeli için suyu kaynatıyor Png-0050 modeli için yalnızca ısıtıyor'' bilgisi üzerine almıştım. Suyu kaynatması 10 dk sürüyor ve fokur fokur kaynıyor.

Panther Gross Png-0051 Araç Su Isıtıcısı Fiyatı (hepsiburada.com)

image.png.c8746dfc66769b5d2995048de30f7519.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Direk 12v ısıtıcı bak. Voltajı invert etmek nereden baksan %20-30 kayıp demek. Basit konvansiyonel ısıtıcı kafi. 

https://amzn.eu/d/gqN1Y0C

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Tamer Topaç yazdı:

2021 yılından beri kullanıyorum. Hiç bir sorun yaşamadım. Bulabilseniz Png-0051 modelini alın. Üretici ile görüştüğümde ''Png-0051 modeli için suyu kaynatıyor Png-0050 modeli için yalnızca ısıtıyor'' bilgisi üzerine almıştım. Suyu kaynatması 10 dk sürüyor ve fokur fokur kaynıyor.

En ucuz 750₺ ye var, sanırım aynı model

https://www.hepsiburada.com/gross-akmaklik-su-isitici-ara-kettle-12v-png-0051-p-HBCV00000E9Z5H?magaza=Akfar+Otomotiv&url_src=and-product-detail

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Tamer Topaç yazdı:

https://www.trendyol.com/penguen/png-0051-arac-su-isitici-termos-12-volt-p-34705959?boutiqueId=61&merchantId=542018&storefrontId=1&countryCode=TR&language=tr&gads=true&srsltid=AfmBOopbF-cTOpQKtht4o4qnU6tmKkBtBxLxs-5e6i_tlgPUfPei--X5JI0

Bu mu acaba?

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Furkan Avcı yazdı:

Merhaba,

Her iki ürün içinde tavsiye edebileceğiniz kaliteli ama çok çok uçukta fiyatı olmayan kullanıp beğendiğini ürün tavsiyelerini alabilir miyim?

- 12V DC - 220V AC için amaç, laptop, basit el aletleri vs gibi cihazları çalıştıracak ve 12V çakmaklık girişinden enerji alacak.

Xaomi 100w typce çıkışlı çakmaklıktan şarj aleti ve 3 metrelik 100w kapasiteli typce kablo ile laptopu aktif kullanıyorum arazide çok memnunum

IMG-20240314-WA0013.jpeg.0d948f59c344471d0606c1a32924ff94.jpeg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Ali Gök yazdı:

Xaomi 100w typce çıkışlı çakmaklıktan şarj aleti ve 3 metrelik 100w kapasiteli typce kablo ile laptopu aktif kullanıyorum arazide çok memnunum

IMG-20240314-WA0013.jpeg.0d948f59c344471d0606c1a32924ff94.jpeg

IMG-20240308-WA0022.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Servet Aydın

Daldırma pek hijyenik olmaz sanki

Yorum bağlantısı
Hamit inan

Furkan tam sinüs invertor 1000w dolayı birşey al. Facebook pazaryeri ilanlarında çok var bayağı da uyguna geliyordu.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Servet Aydın yazdı:

Daldırma pek hijyenik olmaz sanki

diğerlerinin de içinde rezistans açıkta çoğunda.. tabanda değil. 

Yorum bağlantısı
Hamit inan
Köksal Yılmaz yazdı:

Güneş panel girişi var yani ? Giriş Aralık değeri ney?

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
Murat Sahın yazdı:

Abi kaynatmıyor ısıtıyor demişler yorumlarda. Yoksa fiyatı da gayet uygun ama yorumlarda çokça kişi aynı şeyi söyleyince almamıştım.

Plastik olanlar dediğin gibi koku yapabiliyor. 

Çok güzel bir ürün. Bende de var. Kablosu kalın ısınmıyor, çelik gibi bir malzeme koku yapmiyor, yere sağlam basıyor devrilmiyor ve biraz uzun süre bekletince (15-20 dk civarı) kaynatiyor :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Hamit inan yazdı:

Güneş panel girişi var yani ? Giriş Aralık değeri ney?

Panel girişi yok, ben aküye bağladım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Doğan Arşiray
Köksal Yılmaz yazdı:

bundan bende de var yıllar önce almıştım 15 sene olmuştur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...