İçeriğe Yönlendir

Ford Orijinal Yedek Parça

Uğur Balaban

Recommended Posts

Uğur Balaban

Ford Orjinal yedek parçayı nereden temin edebiliriz, Orjinal diye satılıp yan sanayi çıkıyor, yetkili servislerde parça satışı yok diye biliyorum,  piyasada orjinalliğine güvenebileceğimiz yedek parça satışı kınusunda yer bilgisi verebilecek var mıdır, ben izmirdeyim ancak konum farketmez kargo ile de olabilir.

Yorum bağlantısı
Mert Omur

Opelyedekleri.com veya Yedekparçabudur.com üzerinden aldım ikiside ufak firma ellerinde olmayan ürünü getiriyorlar Otokoç , Başbuğ gibi Distribütörlerden tedarik ediyorlar . Ford'un parçaları üzerinde Ford , Otosan veya Motocraft yazabilir bilginiz olsun bazı ürünlerde üretici tercihiniz varsa belirtmeniz gerekebilir . Ben balatalarda belirtiyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz
Koray Demir yazdı:

https://www.erolotomotiv.com/

Yıllardır alışveriş yaparım en ufak bir sorun yaşamadım. Dürüst ilgili işine hakim bir müessesedir. Tavsiye ederim. 

+1

Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru

Otomert.com 

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Antalya Serdar oto

N11 de de satışları var.  C Max için 2 defa motor takozu sipariş ettim N11 üzerinden farklı mağazalara. İkisi de orjinal diye satıyordu. Yan sanayinin 3 katı fiyatı vardı.  Bunlardan birisi orjinal sanılsın diye  Ford yedek parça poşetine koymuş. Üzerindeki etiketteki kodu Google a yazınca corrier sağ ayna çıktı😡 Diğeri de orjinal değildi iade ettim.

Sonra Serdar otodan sipariş ettim. gelen takozda motorcraft baskısı vardı ve kodları taratınca  orjinal çıkıyordu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kaan Karakaya

Kesinlikle güvenilir olan siteler:

onlineyedekparca.com (favorim)

fordtoptancisi.com

otomert.com.tr

yedekparcaford.com

onlinefordyedekparca.com

Son zamanlarda aşağıdaki sitelerden de aldım sorun yaşamadım.

parcayuvasi.com

parcasehri.com

cepoto.com

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç

Antalya Serdar oto , otomert veya Erol otomotiv…focus varken sinyal kolu amortisörler ve takozları vs birçok kez alışveriş yaptım gayet memnun kalmıştım. 

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Ford u bilmiyorumdum da vw den sorunsuz parca alip dışarıda taktırıyordum sadece kendileri montaj yapmadığı için parça garantisi vermiyordu. 

Yorum bağlantısı
Erol Güven

Ford Toptancısı devamlı alırım şimdiye kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...