İçeriğe Yönlendir

Halojen Farlarımı Led Fara Dönüştürmek İstiyorum Garanti Bozulur Mu ?

Emral Kaplan

Recommended Posts

Emral Kaplan

Herkese selamlar. 2023 Ford Kuga Titanium aracım var. Aracın sisleriyle birlikte farları halojen. Ben bunları led veya xenon'a döndürmek istiyorum fakat aracın garantisi bozulur mu garanti kapsamı dışında kalır mı ikileme düşüyorum. Sizce bozulur mu ?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Aydınlatma sistemi isterlerse garanti kapsamı dışına çıkar

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Aydınlatma sistemi isterlerse garanti kapsamı dışına çıkar

alman duymazsa bişi olmaz

Yorum bağlantısı
Emral Kaplan
Çağlar Bayur yazdı:

alman duymazsa bişi olmaz

İşinin ehli bir özel servise mi yaptırayım hocam ? 

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Emral Kaplan yazdı:

Herkese selamlar. 2023 Ford Kuga Titanium aracım var. Aracın sisleriyle birlikte farları halojen. Ben bunları led veya xenon'a döndürmek istiyorum fakat aracın garantisi bozulur mu garanti kapsamı dışında kalır mı ikileme düşüyorum. Sizce bozulur mu ?

Mondeo garanti kapsamındayken dışarıdan motul/liquiy molly yağ getireyim dedim hocam sıkıntı olursa otosan çamura yatar dedi servis garantiden sonra yapalım dediler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emral Kaplan
Metin Uzunoğlu yazdı:

Mondeo garanti kapsamındayken dışarıdan motul/liquiy molly yağ getireyim dedim hocam sıkıntı olursa otosan çamura yatar dedi servis garantiden sonra yapalım dediler.

Otosan da çamura yatmak için bahane arıyor zaten orası da ayrı mesele. Periyodik bakımı 1 hafta geciktirdin diye sorumluluğu üstüne almayan bayi gördü bu gözler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ampul değişmek için servise gitmek gerekmez satıcıda bile hallederler, çok sorun olursa servise giderken ampülü geri takarsınız

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emral Kaplan
Çağlar Bayur yazdı:

ampul değişmek için servise gitmek gerekmez satıcıda bile hallederler, çok sorun olursa servise giderken ampülü geri takarsınız

Bakalım abi. Var mı önerebileceğiniz led ampul ?

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

csp ledli, ince gövdeli olmalı. osramın var mesela.  yoksa aliexpress den alınabilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

led ampul almak istiyor iseniz 360 derece olanlardan tercih ediniz en iyi performansı onlar veriyor , yada benim gibi led ile uğraşmaktan bıkıp osram 200+ sipariş edin , uzun yolda ledler aşırı beyaz olduğundan gözleri yoruyor . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mertol Kip

Benim Kuga ya Photon mu ne takmıştık, gayet iyiydi aydınlatması. Tavsiye ederim. Kısalar mercekli olduğu için zaten ışık homojen dağılıyor ve ufuk çizgisi sorunu olmuyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emral Kaplan

Sağolun hepinize çok teşekkür ederim. Haziran başı gibi değiştirmeyi düşünüyorum malum yaz geliyor gece yolculukları falan farlara el atmak o zaman şart olacak.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...