İçeriğe Yönlendir

Akıllı Saat Anketi

Mehmet Göktürk

Akıllı Saat Anketi  

122 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Akıllı saat anketini doldurunuz. 

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

Apple Watch aldım, beklentimi karşılamadı. Parasının saati değil ancak kullanıyorum. Saat kullanmamayı başarabilen birisi değil sürekli kolumda olmalı. Sabah beni uyandırırken Apple Watch gibi titrese G-Shock alır keyfime bakardım. Yine de uyanır uyanmaz saatten Mail ve mesajları kontrol etmek iyi oluyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

ilk oy benden

gt3 kullanıyorum benim için önemli olan telefona bakmadan kimin aradığını görmekti 

ellerim kirli ise saat üzerinden konuşuyorum gereksiz ise meşgule atıyorum vs.

bildirimlerin tamamı saate geliyor

adım sayar güzel

uyku takibini pek kullanmıyorum yatarken çıkartıyorum

saat kullanmayı seven birisi olduğum için ben memnunum 

navigasyon özel programı ile telefondan ve saatte aktif (petal haritalar) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Apple watch 8 var kullanıyorum ama memnun değilim. 

hiçbir uygulama yok düzgün. 

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Klasik saat kullanıyorum. Bazıları çok değerli saatler, bazıları ise sıradan. Henüz/hala akıllı saatlere soğuk bakıyorum. Ama, 4 tane aldığım da doğrudur :crazy:

image.png.5c2041d969dc558c16ecd3d8c00d5946.pngimage.png.ee0da8ecf06e9f79ac178ba780d8f0cb.png

image.png.ac47a1eaae284c0d028b7d6695a17e9a.pngimage.png.43daffb64d4d62760a557a2cdf66cebb.png

• Mutlu 5
  • Şaşkın 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

nasıl bir akıllılık pırıltısı gösteriyor bunlar,? mesela zeytinyağında kampanya bildirimi falan var mı

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Kullanıyorum, memnunum. 

Ama biraz da mecburiyetten aldım. Uyku apnesi var, gece o2 seviyesi takibi yapmak için aldım. Alternatif cihaz aradım ama bulamadım, ben de saat aldım. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mahmut Yıldız yazdı:

Kullanıyorum, memnunum. 

Ama biraz da mecburiyetten aldım. Uyku apnesi var, gece o2 seviyesi takibi yapmak için aldım. Alternatif cihaz aradım ama bulamadım, ben de saat aldım. 

faydası oluyor mu? apple mı? 

Yorum bağlantısı
Aydın Sert

GT2 PRO kullanıyorum.

Çok memnunum.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Huawei watch ultimate metal olanı kullanıyorum ve memnunum .
Tüm bildirimler ve fonksiyonlar açık şarjı 10-12  gün gidiyor. 
Tek eksikliğini hissettiğim yanı Nfc özelliği olmasına rağmen Türkiyede kullanılamıyor olması. 

Şarj ve duş harici hep kolumda. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Huawei Watch3 GT kullanıyorum, çok memnunum.

Pil süresi, uyku takibi, adım sayarı, saat üstünden görüşülmesi, bildirimleri vs her şey kusursuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gülmez

Xiaomi watch 4 kullanıyorum yeni çıktı 1 y önce 1.97" amoled ekran ve yeni işlemci ve arayüz kullanılıyor.

Şarj süresi en az 1 hafta ki bu 24 saat süre boyunca sürekli nabız uyku takibi ve kandaki oksijeni ölçüyor

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Mahmut Yıldız yazdı:

Kullanıyorum, memnunum. 

geçmiş olsun uyku apnesi için tedavi oldunuz mu, bpap cihazı kullanıyormusunuzu 

2014 de bir operasyon geçirdim ve o gün bu gündür kurtuldum denilebilir. 

Tamer Topaç yazdı:

Klasik saat kullanıyorum. Bazıları çok değerli saatler, bazıları ise sıradan. Henüz/hala akıllı saatlere soğuk bakıyorum. Ama, 4 tane aldığım da doğrudur :crazy:

hep başkalarına al zaten kendin kullanma :) 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

hep başkalarına al zaten kendin kullanma :) 

:fiuw:

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Gözle görünen hangi seri olursa olsun huawei kullananlar memnun gibi.

Bende de gt2 var. Hatta bir sene garantili ikinci el almıştım. Üstünde ekran koruyucu ile gelmişti. Hala tertemiz. 

Gt3 olan arkadaşım var onu görünce biraz daha kısır kalıyor tabi ama işlevsellik olarak hala f/p. Çok memnunum 

Halısaha gecelerinde ısı haritası bile çıkarıyor namuzsuz 😂😂

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Akıllı saatim var, kullanıyorum, bir heves ve birazda sağlıksal durum için aldım, saatimsi birşey işte.... GT3Pro...

Ama sadece saat dedinmi akıllı falan tanımam, saat dediğin otomatik mekanik olucak, dijitaldede Casio...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Apple merak edene

IMG_9362.jpeg

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Alıp kenara atan iki kişi adresimi biliyorsunuz

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Huawei Watch GT 3 Pro kullanmaktayım. Normalde ihtiyaç hissetmezdim hanim hediye aldı. Şimdi de kullanım pratikliği sağladı. Telefon görüşmesi yapmak bayağı pratik. Şarj bu halde neredeyse 15 gün gidiyor.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Benim gibi taşikardisi olan için Apple Watch tam efsane. Ekstrem durumlar hariç ekg çekimi ritim takibi çok iyi hem de medikal cihazlara çok yakın sonuçlarda.  

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

3 seneyi buldu Honor magic watch 2 kullanıyorum. Huawei ortak yapımı bir model. Halen 10 gün herşey açıkken şarj gidiyor. 

Yorum bağlantısı
Hamit inan
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

Apple merak edene

IMG_9362.jpeg

Hocam resimdeki sen isen bileklik ile ilgili bilgi alabilir miyim?

Yetkili vede tecrübeli arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim.

Sağlık sensörleri süper calisan ( kandaki o2, nabız, uyku ölçümü v.s. ne varsa artık) fiyatı ucuz birsey arıyorum.

Kısaca sağlık takibi amaç ama fiyat ucmayacak

tarihinde Hamit inan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Mert Yeldan yazdı:

Benim gibi taşikardisi olan için Apple Watch tam efsane. Ekstrem durumlar hariç ekg çekimi ritim takibi çok iyi hem de medikal cihazlara çok yakın sonuçlarda.  

Bende ki gt 3 senden aldığım saat ve çok memnunum 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Hamit inan yazdı:

Hocam resimdeki sen isen bileklik ile ilgili bilgi alabilir miyim?

Yetkili vede tecrübeli arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim.

Sağlık sensörleri süper calisan ( kandaki o2, nabız, uyku ölçümü v.s. ne varsa artık) fiyatı ucuz birsey arıyorum.

Kısaca sağlık takibi amaç ama fiyat ucmayacak

Ben değil evet ilginç o

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Gt3 pro kullanıyorum çok memnunum. Apple nin saatleri telefonları gibi her sene yenileniyor sanırım. Hepsinin de şarjı az mı gidiyor? Huawei 15 günlük şarjı başarırken apple neden bunu yapmıyor?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...