İçeriğe Yönlendir

Bayram Göçü

Doğan Arşiray

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Metin Akbal yazdı:

Kabak çekirdeği yakıtı karşılamıyor onu anladık :) 

Çekirdek çok pahalandı.. 

Dolar bazında % 70 pahalanmış bu yıl.. Protesto ediyorum.. 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

İstanbulda asgari ücreti yüksek yapsınlar olay biter. fabrikalar kaçar otomatik. kaçamayan kaçamaz.

büyükşehir belediye sınırları içindeki işletmelerede asgari ücreti %10 daha yüksek yapsınlar. 

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Deprem olmuş olan bölge güvenli bölge sayılıyor :) 

Ben bu depremi anlamıyorum.. 

Geçen gün istanbul Fatihte 1654 yılında yapılmış yığma bina bir han gördüm.. Çevresindeki evler de en az bi o kadar vardı.. 

Osmanlı yapılarından değil, 1970 sonrası yapılardan kork. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Hastalıktan eve kapandık. İyiki de gitmemişiz. Para çıkmadı :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Öner Kurukuz yazdı:

İnsanlar İstanbul'daki gibi iş arıyor, o nedenle bulamıyor.

Orda 50-70 bin tl kazanmaya alışmış, buralarda da aynı para olmazsa geçinemem diye düşünüyor.

Halbuki işin aslı öyle değil .

Gerçi herkesin kendi tercihi deyip geçeyim. Zaten buraları gören burada kalıyor, epey bi nüfus olmaya başladı.

Daha fazla insanı uyandırıp burayı da çekilmez bir yer yapmayalım. :D

Herkezde kırsal yaşam doğal yaşam hevesi :).

Benim Köyüm yok İzmir Basmane şimdi Hatay Üçyol merkez.

Hanımın köy Ünyede belki ora olur kısmet 🙂.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Mehmet Göktürk yazdı:

İstanbulda asgari ücreti yüksek yapsınlar olay biter. fabrikalar kaçar otomatik. kaçamayan kaçamaz.

büyükşehir belediye sınırları içindeki işletmelerede asgari ücreti %10 daha yüksek yapsınlar. 

Neymiş deniz ulaşımı içinmiş buralar bla bla.

unilever mis gibi taşıdı konya’ya tüm tesisleri. Yapılacak olan verimsiz yerlere fabrika ve demiryolu. Sahiller turizm için evrilecek. Masrafları turizm ile 5 yılda çıkarır ülke

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Servet Aydın yazdı:

unilever mis gibi taşıdı konya’ya tüm tesisleri. Yapılacak olan verimsiz yerlere fabrika ve demiryolu. Sahiller turizm için evrilecek. Masrafları turizm ile 5 yılda çıkarır ülke

neden bursadan binip mesela antalyaya gidemiyoruz feribot ile? otoyolu kimse kullanmazdı. merkez bankasını istanbula taşıdılar!

Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Servet Aydın yazdı:

Doğan Arşiray yazdı:

neden bursadan binip mesela antalyaya gidemiyoruz feribot ile? otoyolu kimse kullanmazdı. merkez bankasını istanbula taşıdılar!

İzmirdeki Arsa fiyatlarının aşırı yüksek olması nedeni ile birçok köklü firma yurttaşı seçenekleri değerlendirmeye başladı.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Doğan Arşiray yazdı:

neden bursadan binip mesela antalyaya gidemiyoruz feribot ile? otoyolu kimse kullanmazdı.

Bu olmadı patron, süre x3 olur 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Doğan Arşiray yazdı:

merkez bankasını istanbula taşıdılar!

Tüm finans merkezi istanbulda. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Depremde aracıyla İstanbuldan çıkabileceğini düşünen kalmamıştır sanırım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Metin Uzunoğlu yazdı:

Bu olmadı patron, süre x3 olur 

bence keyifli bir alternatif olurdu vakti olana. sıfır stres.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Doğan Arşiray yazdı:

Omsanın 4900 tlden başlayan fiyatla izmir-antalya tarafına araç nakil hizmeti var, uçağa binip gidiyorsun, araban orada hazır.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Doğan Arşiray yazdı:

bence keyifli bir alternatif olurdu vakti olana. sıfır stres.

Dün Halfeti de gölde iki tur teknesi çarpışmış, adalar denizini düşünemiyorum... bütün orta doğu, Afrika ve Asya milletleri orada.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Masrafları turizm ile 5 yılda çıkarır ülke

onu en son besim tibuk söylemişti, 1 oy çıktı :rofl:

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Doğan Arşiray yazdı:

Sivrihisardan Polatlıya kadar

Hay ben o trafiğin... :elisopali:

Psikolojimi bozdular. Arabayı 1 şeride sığdıramayanlar, çakma çakarlılar, önünde kilometrelerce kuyruk varken gelip selektör yapanlar, emniyet şeridinden hayvan gibi gidenler, daha neler neler... Benim bu yaz senelik izin işi zor görünüyor diye bende Akdeniz tarafına gittim. Neyse ki yolun yarısını Elmalı Korkuteli yayla yolundan yaptım ki kimsecikler yoktu. Burdurdan sonra başladı şenlik. Ben bu kadar yorulduğum bir uzun yol dönüşü hatırlamıyorum...

Serkan Maden yazdı:

Bugün bizde Samsun'dan Ankara'ya döndük. Yoğun trafik vardı ama kimsenin sellektör attığını falan görmedim. Herkes çok sakindi. Eskiden Kırıkkale'den geçerken çok yoğun olurdu bugün hiç durmadan geçtik.

Aslında güzergaha alternatifler var bilenler için. Biraz o rahatlatıyor olabilir. Birde havalar sıcak diye Akdeniz ve egeye giden çok oldu. 

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...