İçeriğe Yönlendir

Yeni Yol Arkadaşım Tiguu 😀

Alpay Sumer

Recommended Posts

Alpay Sumer
Muharrem Karagülle yazdı:

Hayırlı olsun,Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Tesekkur ederim amin. Cok sagolun.

Evren Erakçora yazdı:

Bayide test etmiştik bunu, iç mekan çok geniş ve ferahtı, bagajı da çok geniş. Test arabası 2.0 tdi idi çok sessizdi dizel olmasına rağmen. 1500 devirde falan vites yükseltiyor yüksek torka güvenip.

Dsg daha 6 km hızda 2 ye atıyor.. Az daha devir cevirsin isterdim acikcası.. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Ben eve geçeyim vag ssp dökümanşarından buluruz

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

@Eren Gökmen malesef orda da yazan birsey bulamadim..ama 250nm olan dq200 diye geciyor sanırım.. Yani bizde sizin dediginizden yoh galiba 😞 

Ali Darbaz yazdı:

Ben eve geçeyim vag ssp dökümanşarından buluruz

Ben daha arac kodunu bulamadım. Arada birkac bisey alayim dedim..  50 cesit tiguan cikiyor.. Hepsinin sekli ayni gibi ama hicbiri birbirine benzemiyor. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Alpay Sumer yazdı:

Tesekkur ederim amin. Cok sagolun.

Dsg daha 6 km hızda 2 ye atıyor.. Az daha devir cevirsin isterdim acikcası.. 

S moda al.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

hayırlı olsun

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Stepnenin altında.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Metin Akbal yazdı:

S moda al.

Yapıyorum arada..

Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın inşallah. 

Büyük araçtan sonra küçük araçlar anlamsız geliyor. En azından bende öyle oluyor. 

Taksiye bindim. Egea. Bir bunaldım içinde panik atak geçiriyorum sandım. Eğer bir gün sorentoyu satar küçük arabaya geçersem vay halime :D 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Alpay Sumer yazdı:

Yapıyorum arada..

Sanki bu durum yazılımla hallediliyordu ama net hatırlayamadım.

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Alpay Sumer yazdı:

@Eren Gökmen malesef orda da yazan birsey bulamadim..ama 250nm olan dq200 diye geciyor sanırım.. Yani bizde sizin dediginizden yoh galiba 😞 

250 NM tork olan dq 250 diye geçiyor benim bildiğim.

Ayrıca yazılımla vitesin daha geç yükselmesi de sağlanabiliyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Alpay, dur kalk trafikte manuel kullan. Yoğun akan trafikte S modunu kullan. Gizli saklı zibilyon özelliği var aç kullan

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Servet Aydın yazdı:

Alpay, dur kalk trafikte manuel kullan. Yoğun akan trafikte S modunu kullan. Gizli saklı zibilyon özelliği var aç kullan

Servet abi, bu araçlar için mi önerdin yoksa tüm otomatiklere de önerir misin?

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Clio da şanzıman var manuel mod yok. Benimde yok diyebileceğim birşeyler çıktı nasıl mutluyum nasıl mutluyum anlatamam.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Servet Aydın yazdı:

Ekspere giderken sürüşüne vs bi bakmak istermisiniz dediler.. çat çut hic acımadım. sonra olm kendi araban olacak birazdan sakin ol diego dedim kendime 😂 

Özellik isinede bakacam abi. önce bi yedeğini alınmalı orjinal halinin.. onu beceremiyorum. artik @Erdem Dertsiz e bi yanaşayım 😄 

Cem Işık yazdı:

250 NM tork olan dq 250 diye geçiyor benim bildiğim.

Ayrıca yazılımla vitesin daha geç yükselmesi de sağlanabiliyor. 

aynen o farz resmen.. İyi bi yer bulmalıyım. Biliyon ben pinpirikliyimdir..

Ümit Türk yazdı:

Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın inşallah. 

Büyük araçtan sonra küçük araçlar anlamsız geliyor. En azından bende öyle oluyor. 

Taksiye bindim. Egea. Bir bunaldım içinde panik atak geçiriyorum sandım. Eğer bir gün sorentoyu satar küçük arabaya geçersem vay halime :D 

tesekkur ederim . banada kücükten sonra garip geliyor.. Sıgmayacak gibi.. Ha arada büyük arac kullanıyordum ama sabit degildi..

Metin Akbal yazdı:

Clio da şanzıman var manuel mod yok. Benimde yok diyebileceğim birşeyler çıktı nasıl mutluyum nasıl mutluyum anlatamam.

Sen böle deyince bende Cirkinleseyim iyice,  S bilem var 😂 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ümit Türk yazdı:

Servet abi, bu araçlar için mi önerdin yoksa tüm otomatiklere de önerir misin?

Robotik olanlar bilhassa. Yani mekanik kavramalı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Servet Aydın yazdı:

Robotik olanlar bilhassa. Yani mekanik kavramalı

Benimkisi hangisi acaba :D 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Alpay Sumer yazdı:

Sen böle deyince bende Cirkinleseyim iyice,  S bilem var 😂

Espriyi anlamadığını varsayarak bu cevabı verdiğini düşünüyorum. Birşeye yok dersen o değerli oluyor. Sende de el freni yok mesela :D

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Alp Turgay

En güzeli sequential, zevki bi ayrı... Çat çat debriyaja abanmadan atmanın zevki... Konu NASCAR iken bahsedeyim, geçen gün mü neydi Talladega 500. NASCAR tarihinin çogu fanatigi tarafından en babası kabul edilen. Bill Elliott 212 mph yapıp çifte tur geçirmişti bunun gibi bi t-bird ile... sene 80'ler. Talladega'ya ugrarsanız, parasını verirseniz 48 dakika jet ski kiralar gibi NASCAR sürmenize izin veriyorlar boş pistte. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Metin Akbal yazdı:

Espriyi anlamadığını varsayarak bu cevabı verdiğini düşünüyorum. Birşeye yok dersen o değerli oluyor. Sende de el freni yok mesela :D

süpermis ya.😂 

Valla anlamamistim olayi.. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Geçen benimde başıma geldi. Adadan dönğş yaparken sağıma odaklandım çünkü oradaki ters üçgenin kimse ne işe yaradığını bilmediği için. Neyse önümdeki hareket edip yolu ortalamıştı ben de sağa bakıp gaza bastım ancak önümdeki aracın durduğunu fark edemedim arkadan ufak vurdum. Sağa çektik tam inecekken el frenini tam çekmemişim olayın sıcaklığı adamın arabasına yokuşun etkisi ile bir daha çarptım. Baktık tamponda bir iki ufak çizik vardı helalleşip ayrıldık. Bir gün öncesinde de video çile çile bülbülüm şarkısı araçta söylerlerken Allah dedikleri anda kazaya denk gelmişti. Baya gülmüştüm. Allahın sopası yok işte. 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

@Alpay Sumerhayırlı uğurlu olsun ağabey. Allah güle güle kullanmayı nasip etsin, çok güzel bir araç. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Fatih Evcin yazdı:

@Alpay Sumerhayırlı uğurlu olsun ağabey. Allah güle güle kullanmayı nasip etsin, çok güzel bir araç. 

Cok sagolasin fatih abi 🤗 

Amin cümlemizi kazasız belasiz kılsın rabbim..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Gizli saklı zibilyon özelliği var aç kullan

çekici telefonu lazımsa

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Çağlar Bayur yazdı:

çekici telefonu lazımsa

Land olsa lazım olur

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Maşallah, tekerine taş değmesin. :nazar:

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...