İçeriğe Yönlendir

750.000 ₺ Civarında Alınabilir Araç Nedir?

Süleyman Özakca
Çözüme git Tamer Olcay Çiçek tarafından,

Recommended Posts

Süleyman Özakca

Merhaba forumdaşlar

750.000₺ civarında boya değişen hasar kaydı olmayan en az 2020 model en fazla 50.000 km de dizel  sedan suv station beyaz veya gri tarzı renk hangi  araçları önerirsiniz

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

O modelde ,değişensiz ve boyasız ,o kilometrede  ,o fiyata bir araç çok çok zor.Ancak keyfe keder boyalı ,sigorta şişirmesi pert kayıtlı filan olabilir.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Egealar o civarda sanırım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Egea alınır. Hatta 1.6 etorq benzinli ve aisin şanzımanlı olanın donanımlısına bakilip keyif alınır. 

Mehmet Göktürk yazdı:

Egea ideal. üzmez de. clio sw var mı hala ona da bakılabilir. Belki duster?

Şu alınabilir:  https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-hatasiz-clio-sw-2017-otomatik-icon-1146889522/detay

Bunların şanzımanları nasıl hocam var mı bilginiz?

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

Yemeksepeti siparişi gibi araç siparişi :) İçinde soğan da olmasın

• Beğen 1
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Egea ilk akla gelen. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

B segment benznli olur anca tüm bu kriterleri karşılayabilcek

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Olcay Çiçek

Bilmece gibi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Tamer Olcay Çiçek
Süleyman Özakca yazdı:

Merhaba forumdaşlar

750.000₺ civarında boya değişen hasar kaydı olmayan en az 2020 model en fazla 50.000 km de dizel  sedan suv station beyaz veya gri tarzı renk hangi  araçları önerirsiniz

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-eb-otomotivden-9.000-km-de-2022-hatasiz-boyasiz-citroen-c-elysee-1169621760/detay

Metin Mankal yazdı:

O modelde ,değişensiz ve boyasız ,o kilometrede  ,o fiyata bir araç çok çok zor.Ancak keyfe keder boyalı ,sigorta şişirmesi pert kayıtlı filan olabilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-eb-otomotivden-9.000-km-de-2022-hatasiz-boyasiz-citroen-c-elysee-1169621760/detay

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Süleyman Özakca
Süleyman Özakca
Tamer Olcay Çiçek yazdı:

Sanırım yanlış okudunuz 1990  model yazmadım 2020,  4 yıllık şahsi aile araçlardan söz ediyoruz arkadaşın biri ilan atmış zaten bir sürü var

Metin Mankal yazdı:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Murat Sahın yazdı:

Egea alınır. Hatta 1.6 etorq benzinli ve aisin şanzımanlı olanın donanımlısına bakilip keyif alınır. 

Bunların şanzımanları nasıl hocam var mı bilginiz?

çok sorunlu şeyler değil biliyorum ama yarı otomatiktiler sonuçta dur kalk roketleme vs kullanımdaa eskir. kullanıma bağlı balata değişimi gerekebilir. piyasada oturmuş bir edc kitlesi var. aynen dsg gibi korkulu hikayeler olsa da bir sürü tamircisi ve normal yürüyen araç var. tüm otomatik araçlar ikinci elde sorun yaşayabilir.

Neticede mersedes s sınıfı bir araç değil 750 bine araç bakıyorsunuz otomatik olsun yeni olsun km düşük olsun diyorsunuz. o kadarına da katlanmanız gerekebilir. 

yahut otomatik olmayacak baş ağrımayacak. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

bir sürü tamircisi

çok tamircisi neden var 

Mehmet Göktürk yazdı:

yahut otomatik olmayacak baş ağrımayacak. 

ülkemizde satılan otomobillerin %10 manuel. İkinci el satışı gün geçtikçe zorlaşıyor

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

çok tamircisi neden var 

ülkemizde satılan otomobillerin %10 manuel. İkinci el satışı gün geçtikçe zorlaşıyor

3 aracım var. üçü de manuel. uzun süre mecbur kalmadıkça satmayı düşünmüyorum. son sahipleri olmaya da razıyım.

hemen vatandaş şekil değiştiriyor bir zamanlar dizel olmayınca araba almazdı kimse özellikle zenginler.. Şimdi de otomatik olmayınca almam satılmaz vs. Dün murat 124 le yahut beygirle gezenler şimdi manuele laf atar hale geldiler (sizi bizi kastetmiyorum tabi genel ahali). Aynısı klimada da yaşanmıştı. Herşey bütçeye göre. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

3 aracım var. üçü de manuel. uzun süre mecbur kalmadıkça satmayı düşünmüyorum. son sahipleri olmaya da razıyım.

hemen vatandaş şekil değiştiriyor bir zamanlar dizel olmayınca araba almazdı kimse özellikle zenginler.. Şimdi de otomatik olmayınca almam satılmaz vs. Dün murat 124 le yahut beygirle gezenler şimdi manuele laf atar hale geldiler (sizi bizi kastetmiyorum tabi genel ahali). Aynısı klimada da yaşanmıştı. Herşey bütçeye göre. 

Ben yerine amacına göre araba almayı yeğliyorum. Ama millet konfor için.

Bi tane manuel sembolüm vardı. Bazen öyle olurdu ki sol ayağımın titremesinden debriyaja basamaz hale gelirdim. Kenara çekerdim. Rahat bi şehirde yine manuel alabilirim. Ama hibritin manueli yok. Çünkü şanzıman yol :) 

Yok

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

çok tamircisi neden var 

Yüzde 10da emin miyiz? Yüzde 90 otomatik mi? 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

ehliyetlerde otomatik serbest olunca evlerde ev hanımları ben manuel kullanamam da deyince otomatik mecbur oldu. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Evren Erakçora yazdı:

yüzde 10’da eminiz ama 90’ı bilemiyorum :crazy:

Geçen ay ODMD’nin istatistiki verisi böyleydi. Aynı veri 2020 yılında yüzde 30 manuel şeklindeydi. 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Zengin milletiz o zaman . O kadar Egea satıyor çoğu düz vites değil mi? 

Yorum bağlantısı
Süleyman Özakca
(düzenlendi)

Sanırım benim çevrem fakir  herkeste manuel var nasıl %90 otomatik oluyor anlamadım şirkette gördüğüm araçlardada dahil

Not bilgi

sahibinde satılık olarak otomatik araç 220bin adet manuel araç 280bin adet var

tarihinde Süleyman Özakca tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

çok tamircisi neden var 

satış adetinde lider olduğu içindir

Evren Erakçora yazdı:

istesen de manuel gelmiyor ki showrooma, özel seri m4 müdür nedir gelmiş maneul mesela , reklamcısı hava atıyor falan

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Hem dizel hem manuel benim araba..Heralde satışta yüzde üçlerde filandır o zaman..Bir de komple boyattım..Vay ki vay..

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Süleyman Özakca yazdı:

Sanırım benim çevrem fakir  herkeste manuel var nasıl %90 otomatik oluyor anlamadım şirkette gördüğüm araçlardada dahil

Not bilgi

sahibinde satılık olarak otomatik araç 220bin adet manuel araç 280bin adet var

2023 verisi bunlar. Sarı sitede bende baktım şimdi. 2023 modeller içinde rakam bu. Gerçi çok yansıtmaz. 

3646 manuel

11870 otomatik var. 

%23 manuel satışta ama manuelciler otomatiğe geçmek için de satışa çıkarmış olabilir. 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

ABD gibi olduk demek ki biz. Avrupa yı geçtik o zaman. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...