İçeriğe Yönlendir

750.000 ₺ Civarında Alınabilir Araç Nedir?

Süleyman Özakca
Çözüme git Tamer Olcay Çiçek tarafından,

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Evren Erakçora yazdı:

ABD gibi olduk demek ki biz. Avrupa yı geçtik o zaman. 

esasen manuel vites yakıt verimsizliği, güç kaybı ve pahalı olmasından dolayı bu zamana kadar hayatımızda kaldı. 

şimdi daha ucuz, daha ekonomik ve güç kaybı çok az. Neden makinelerin yapması gereken işi biz yapalım? 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Neden makinelerin yapması gereken işi biz yapalım? 

otobüs le gidelim neden mtv ödeyelim ki ?

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

otobüs le gidelim neden mtv ödeyelim ki ?

bence kondolda bi kol olsun. Supap zamanlamasını biz ayarlayalım. @Ali Darbaz bayılır buna. Kurtulur yağ basıncı ölçmekten :) 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Süleyman Özakca
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

2023 verisi bunlar. Sarı sitede bende baktım şimdi. 2023 modeller içinde rakam bu. Gerçi çok yansıtmaz. 

3646 manuel

11870 otomatik var. 

%23 manuel satışta ama manuelciler otomatiğe geçmek için de satışa çıkarmış olabilir. 

otomobil olarak tüm yıllar dahil yani ülkede model yılı fark etmez şekilde manuel araç daha çok oluyor, ama yavaş yavaş cahil millet otomatiğe geçiyor 10 yıl önce otomatik güzel dediğimde herkes burun kıvırıp güzel değil diyordu bir ton laf söylüyordu ustası yok arıza verir gitmez yavaş v.s şimdide millet otomatik almak için yarışıyor 

ayrıca millet olarak herkesin kendi arabası dünyadaki en iyi araba olarak görüyor pejo diyoruz fıransız iş görmez Fiat teneke v.s millet 300bin km ağır hasarlı  araç biniyor sonra markayı kötü biliyor

demem oki bence yeni araç marka fark etmeksizin  genellikle hiç bir sorun çıkarmaz

biraderim yeni Citroen  almıştı adam sanayiye bakımdan bakıma gitti( 3 yıl içinde )

ben ondan önce ford aldım aldığım fiyatın  üç katı masraf yaptım ( 7 yıl içinde)

arkadaşım sıfır Fiat aldı serviste 2 ay araç yattı sözde yarı Türk malı ama parçasını yurt dışından bekledi 

şimdi Ford kötü Citroen iyi mi oluyor ben modelsiz ve km yüksek aldım. bütçeden dolayı o zaman biraderim bekledi yeni aldı kafası rahat etti

benimde şimdiki düşüncem yeni km az olsun yeter marka fark etmez ( piyasaya yeni çıkmış markalar hariç)

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Yeni yenidir 13 senedir şirket aracı kullanıyorum sıfır geliyor 3 sene kullanıyorum 2 defa yolda kaldım bence makul para varsa sıfır alınır 3 sene binilir satılır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

İmkan var ise ben de sıfır öneririm, garantisi insana huzur veriyor.. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...