İçeriğe Yönlendir

Honda City Hakkında Düşünceleriniz

Süleyman Özakca

Recommended Posts

Sani Gerşon
Süleyman Özakca yazdı:

Denizli’deki bayiyi aradım fiyata dahil dediler İzmir’deki bayiler ayrı olarak siz ödünçseniz dediler 

İzmir'deki bayiilere ocak ayını mı sordunuz, temmuz'u mu? O önemli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Özakca
(düzenlendi)
Sani Gerşon yazdı:

İzmir'deki bayiilere ocak ayını mı sordunuz, temmuz'u mu? O önemli.

Direk müdüre çıktım açıkça sordum herşeyi satış personelleri peşinden koştu ☺️ olayı anlattım her bayinin ticareti satış politikası farklıdır sonuçta franchise  olarak çalışıyoruz vs diye uzunca anlattı örneğin Starbucks bir şubesinde  kahvenin yanında kek hediye ama başka şubede kek hediye değil gibi  yani evet Ocak sordum genel olarak sağolsun açıkça anlattı  ayrıca da istediğiniz yerden alabilirsiniz aklınıza hangisi yatıyorsa diyede ekledi  Denizli şubede trafik plaka işlerini kendin yapıyorsun  İzmir şubede vekalet verip herşeyi onlar halediyor

tarihinde Süleyman Özakca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Süleyman Özakca yazdı:

Direk müdüre çıktım açıkça sordum herşeyi satış personelleri peşinden koştu ☺️ olayı anlattım her bayinin ticareti satış politikası farklıdır sonuçta franchise  olarak çalışıyoruz vs diye uzunca anlattı örneğin Starbucks bir şubesinde  kahvenin yanında kek hediye ama başka şubede kek hediye değil gibi  yani evet Ocak sordum genel olarak sağolsun açıkça anlattı  ayrıca da istediğiniz yerden alabilirsiniz aklınıza hangisi yatıyorsa diyede ekledi  Denizli şubede trafik plaka işlerini kendin yapıyorsun  İzmir şubede vekalet verip herşeyi onlar halediyor

İnanılır gibi değil. Müthiş bir yalan söylemişler. Direkt olarak Honda Türkiye'ye şikayet edin.

1_honda_fiyat_listesi_2024_1

İlgili linke tıklarsanız, en altta 3. madde de MTV'nin ödendiği yazıyor.

Resmen MTV bedeline çökmek istemişler ya... Şok oldum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal
Sani Gerşon yazdı:

İnanılır gibi değil. Müthiş bir yalan söylemişler. Direkt olarak Honda Türkiye'ye şikayet edin.

Değerinin üzerinde aksesuar diye kılıflayıp arabayı satmasına şaşırmıyorsun da mtv ye çökmesine niye bu kadar şaşırdın. Normal şeyler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Emin Önal yazdı:

Değerinin üzerinde aksesuar diye kılıflayıp arabayı satmasına şaşırmıyorsun da mtv ye çökmesine niye bu kadar şaşırdın. Normal şeyler.

Öbürü de hırsızlık resmen. Haram zıkkım olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Süleyman Özakca
Sani Gerşon yazdı:

O zaman şehir dışından almak lazım zaten yakıt ve zaman kaybı olduğu için maalesef MTV ödemek daha avantajlı oluyor bende okudum sitesinde dahil yazıyor zaten yazsa veya yazmasada Ocak ayı geçti banane Ocak ayının vergisinden düz mantık olarak olay şurda esas 2 el satış yaparken aracın borcu olmucak diyorlarda sıfır alırken borçlu nasıl alıyoruz onuda bilmiyorum herşeyde bir açık var bu memlekette 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Süleyman Özakca yazdı:

yazsa veya yazmasada Ocak ayı geçti banane Ocak ayının vergisinden

O iş öyle olmuyor :) 

Yorum bağlantısı
Süleyman Özakca

İlginç bir olay anlatmak istiyorum 

İzmir de geçen dolu yağdı ama baya büyük ve şiddetli bu yüzden dışarda olan sıfır araçlar dolu hasarı almış ve bazı müşterileri aramışlar anlatmışlar dolu düzeltmesi yapalım öyle verelim diye Facebook üzerinden biriyle konuştum o anlattı  

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

dolu hasarı her zaman olur bu sektörde, zamanında doğuş otoparkında portekizli tamircisine kadar ekipler vardı , hatta sigprtadan 1000 alıp işlemi yapanlara 800 verdiler ordan da kar vardı

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

huyumu bildiğinden, işlem olmasın diye bir karış şey için gıyabımda kaput siparişi veren kaportacım var. keşke şöyle bi araç denk gelse de tavan sacını değiştirip 850 yıl binsem

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Özakca

Merkezden yeni araçları getiriyorlarmış aradım bizlere böyle bilgi verildi teslimat süresi uzucak sadece , tabi belki kendileri düzeltme yapacak el altından bizlere itelicekler  Allah bilir 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...