İçeriğe Yönlendir

Pekin to Paris 2024 Anadol stc

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağlar Bayur

18 mayıs-24haziran arası pekinden başlayıp parise gidecek olan arabalar için bu sene bir anadol stc de var. Genel hazırlığı Serdar Bostancı yaptı. Araba gemi ile çin e doğru yola çıkmışken ekip çinden vize alamadı, yorucu uğraşlar ile dış işleri bakanlığının yardımları ile vize alarak arabaya yetiştiler.

takip için: https://www.instagram.com/stc16adventures/

Yarışan en eski araba 1914 model, şimdiden jantları taşa değmesin dileklerimizle yolları açık olsun.

• Beğen 19
  • Teşekkür 5
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Anadol'un tek beğendiğim ve üretilmediğine çok üzüldüğüm bir model. İngiltere'den ödüller almış, yabancı pilotların yol tutuşuna hayran kalınmış bir model. Gerçekten üzücü ki hiç değer verilmemiş. Türkiye'de sanırım 10'u geçmiyor sağlamları.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sani Gerşon yazdı:

Anadol'un tek beğendiğim ve üretilmediğine çok üzüldüğüm bir model. İngiltere'den ödüller almış, yabancı pilotların yol tutuşuna hayran kalınmış bir model. Gerçekten üzücü ki hiç değer verilmemiş. Türkiye'de sanırım 10'u geçmiyor sağlamları.

Hep dış mihraklar yüzünden.. 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ali Bey'in konuşmasına gittim. Gerçekten efendi çok iyi bir insan. Videosunu çekmiş olabilirim çektiysem paylaşırım.

Kendisi defender ile 2 kere dünyayı dolaşmış. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

değer verilmemiş. Türkiye'de sanırım

üretimde kullanlan fiber kalıpları hurdaya atmıştı Otosan, oradan biri almıştı, en son çimen üstünde terk idi

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Gerçek bir efsane keşke devam etseydi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Ali Eriç beyin istanbuldan istanbula kitabının internette yayinlanan kismını okumuştum. Özellikle Rusyada yaşadığı ölüm yolu olarak bilinen transsibirya macerası inanılmazdı. Otokar üretimi Land rover ile yaptığı dünya turu bende de dunyayi gezme fikri doğurmuştu.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

burda gece kalmış arabanın bu halde içinde yatmış. uydu telefonum olmasa ölürdüm diyor. 

image.png.bb1fb9b13aba84e1d4b016aa504d80ca.png

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Güzel bir hayat

Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan
Mehmet Göktürk yazdı:

burda gece kalmış arabanın bu halde içinde yatmış. uydu telefonum olmasa ölürdüm diyor. 

image.png.bb1fb9b13aba84e1d4b016aa504d80ca.png

Evet tam da bu olay. Hatirladigim kadariyla uydu telefonuyla Türkiyeyi ariyor yerini söyluyor Türkiyeden de oraya yakin koy aranip yardim isteniyor daha sonra minibüsle gelip çekip çıkartıyorlar. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Güzel bir hayat

çılgınlar gibi benzin yakar ama kalp dayanmaz

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mustafa Erkan yazdı:

Evet tam da bu olay. Hatirladigim kadariyla uydu telefonuyla Türkiyeyi ariyor yerini söyluyor Türkiyeden de oraya yakin koy aranip yardim isteniyor daha sonra minibüsle gelip çekip çıkartıyorlar. 

yok vladivostokta hasbel kader gazeteci arkadaşı varmış onu aramış. 

Çağlar Bayur yazdı:

dizel. çok yakmaz iki buzuki kadar.

Günlük 50 dolar gibi bir harcamam oldu ortalama dedi. araçta yatıyorsun çünkü. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

çin’den paris’e yola çıkma fantezinde yakıt hakkında tek düşünülecek konu, kalitesi. Zaman ve para eğirisi olsa da biz de yapsak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

yakıt hakkında tek düşünülecek konu,

nasıl bir rahatlık hissi dir

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

nasıl bir rahatlık hissi dir

adamın motoru hassas ne yapsın

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

adamın motoru hassas ne yapsın

Tsi’larına iyi bakın :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Nedense bana hiç heyecan vermedi. İki etap geçip hotel lobisinde kahve içecekler gibi bir intiba bıraktı 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Darbaz yazdı:

Nedense bana hiç heyecan vermedi. İki etap geçip hotel lobisinde kahve içecekler gibi bir intiba bıraktı 

araçlar klasik. onun bir heyecanı muhabbeti olur. daha çok festival gibi düşün. Gelinecek yol boru değil. ülkede bi memlekete gidemiyor arabalar istanbuldan.  

tabii ki hız yarışı değil. ama tamamlayabilmek önemli. ayrıca tabi zaman ölçümü de var her etapta.  kahvesi barbeküsü olmazsa olmazı. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bazısı 50 km gider borusu patlar bazısı 15bin km yi sorunsuz gidebilir

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Yollari acik olsun. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bir önceki yarışın videosu, param imkanım olsa katılmak isterdim:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İsyanbul girişi öncesi kesintisiz 6 günde toplam 3000 km yol yapacak bu araçlar

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Çağlar Bayur yazdı:

kesintisiz 

Bu ne demek tam olarak? İhtiyaç molaları için giden araçta bi kaç görüntü canlandı da gözümde, ihtimal vermiyorum yani :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...