Misafir

Lassa Lastikleri İçin Soru, Öneri ve İzlenimler

Bu konuda 132 ileti var

Driveway yeni çıkmış demek

İletiyi paylaş

gönderildi (düzenlendi)

205/55/16 lassa driweays aldık taktık kullanıyoruz kış lastiğinden sonra bize baya bi sessiz geldi ıslakdaki yol tutuşunu daha test edemedik.Etiket değerlerine göre ve parasına göre çok iyi lastik yakıt tüketimi b ıslak yol tutuşu b gürültü 71db fiyatıda hb sayesinde 175tlye geldi.Lastiğin tarihide 0617 idi.

tarihinde Furkan TANRIVEREN tarafından düzenlendi
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Cevap için teşekkürler. 50 yanakta balon durumu ne olur bilemiyoruz malum istanbul çukurları. Bir de eşim kullanacak o yüzden de biraz daha hassasım çünkü yoluna göre kullanır ve virajlarda hızlı gitmeyi sever :nazar:

İletiyi paylaş

bende bugün, drıveways 93 v  215.55.16   adet 350 tl.  taktırdım.  sertleşen eski lastikten sonra , yeni lastik haliyle  sessiz gibi  gelir ama ilerleyen zamanda belli olur.şimdilik eskiye göre memnunum..

İletiyi paylaş

Sonunda Lassada karar kılıp driveways aldım 4 tane. Aslında servise revo2 sipariş vermiştim ama üretimden kalkmış. Yerine bunu göndermişler. Etiket değerlerine bakınca itiraz etmedim. İki gün sonra Ankara'ya giidip geleceğim. Bakalım nasıl olacak. Beş kmlik bir yol yaptım 6 yıllık conti3 ten sonra direksiyon yok gibiydi :D

gqNXnR.jpg

R0aQ97.jpg

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Merhabalar,

Elinde bir adet 215 / 50 / 17 Lassa impetus Revo2+ Lastik olan mı acaba ?

Saygılarımla,

İletiyi paylaş